Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Temple University College of Liberal Arts

Temple University College of Liberal Arts

Temple University College of Liberal Arts

Sissejuhatus

Templi ülikooli vabade kunstide kolledž valmistab õpilasi ette innovaatoriteks kõigis valdkondades ja kõigis tööstusharudes. Oleme kodaniku mõtlemisega, globaalselt teadlikud loovad mõtlejad, tegijad ja riskivõtjad. Me oleme koduks enam kui 5500 üliõpilasele 28 osakonnas ja programmis, mis pakuvad keskendunud vabade kunstide kolledži kogemust peamises linna teadusülikoolis.

Mitmekesisuse, võrdsuse ja kaasatuse avaldus

Vabade kunstide kolledž illustreerib Templi ülikooli põhiväärtusi - mitmekesisus ja kaasatus: õppe-, õppimis- ja teadusringkondade loomine ja hoidmine, mis lisaks usule, rassile, rahvusele, rahvusele, soole, soolisele identiteedile, seksuaalsusele põhinevaid erinevusi tervitab ja väärtustab neid orientatsioon, puue, veteranistaatus, vanus ja perekond / perekonnaseis.

See on meie elutöö

Usume, et vabade kunstide kraad valmistab teid ette mitte ainult tööks. Me õpetame teile, kuidas mõelda loovalt ja kriitiliselt, lahendada probleeme ja kasvatada sotsiaalset intelligentsust. Meie õpilased õpivad seminari stiilis tundides, viivad läbi auhindu pälvinud õppejõududega uuringuid ning saavad praktika, välismaal õppimise programmide ja ühiskondlike teenuste pakkumise kaudu reaalse kogemuse.

Saate valdada olulisi erialasid ja sisenete tööjõusse võime kirjutada, arutleda, analüüsida, pöörata ja julgelt suhelda ümbritseva maailmaga. Seetõttu on meie lõpetajatel olulised oskused ja anded, mida tööandjad hindavad: kriitiline mõtlemine, loovus ja enesekindlus.

Esitage oma deklaratsioon suurlinnas

Pakume 35 eriala, 36 alaealist, 15 magistrikraadi, 13 doktoriõppe programmi ja lõputuid Philadelphia võimalusi.

Templi ülikool on tegevuse keskmes.

Teil on ainulaadne võimalus muuta Philadelphia maailmatasemel hariduse omandamise ajal oma klassiruumi. Vennaliku armastuse linn ei paku midagi. Avastage Barnesi muuseumi ja Philadelphia kunstimuuseumi. Vaadake etendust Kimmeli keskuses. Püüdke Kotka mängu Lincis. Nautige uskumatut toitu - alates juustupihvidest kuni sõõrikuteni kuni dekadentliku kohaliku ja etnilise köögini.

Asukohad

  • Philadelphia

    West Berks Street,1114, 19122, Philadelphia

    Küsimused