Keystone logo
Temple University School of Theater, Film and Media Arts Filmi- ja meediakunsti MFA
Temple University School of Theater, Film and Media Arts

Filmi- ja meediakunsti MFA

Philadelphia, Ameerika Ühendriigid

Request duration

Inglise keel

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Uurige laienevaid piire filmitegemise lähenemisviiside vahel, mille aluseks on teema ja stiili valikud, ning õppige Temple'i Teatri-, filmi- ja meediakunstikoolis tegutseva filmi- ja meediakunsti magistrikraadiga loovalt juhtima. Rõhutades iseseisvale filmile ja videole, aitab see 54-ainepunktiline magistrikraad arendada vajalikke oskusi, et saada teravaks, ühiskonnateadlikuks filmitegijaks ja jätkata professionaalset karjääri filmi-, video- või digitaalmeedias.

Mõeldes nii teooriale kui ka praktikale, saate täieliku ülevaate filmi ajaloost, video- ja interaktiivse meedia tõusust ning teadusuuringute ja stsenaristide parimatest tavadest. Teile antakse võimalus valida ühe kolmest, sealhulgas

meediakunst,

jutustava ja dokumentaalse filmi loomine ning

kirjalikult.

Samuti peate täitma kuni kuus krediidi tundi lõputöö materjali, kontseptualiseerima, arendama, kirjutama ja lõpuks looma lõpliku loovprojekti. Lõputööprojektid on tervikliku heli-, filmi- või videotoodangu vormis; mängufilmi stsenaarium; või valminud teos alternatiivses meediumivormis, sealhulgas arvuti loodud meedium, interaktiivne meedium, installatsioonid või uued tehnoloogiad. Koos magistriprogrammi laiaulatuslike eksamitega aitab õppekava teooria ja praktika süntees arendada personaalse ja teadliku häälega filmi- ja meediakunstnikke.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • MA Ühiskond, kultuur ja meedia
    • Leeds, Suurbritannia
  • Meistrid kunstides ja tehnoloogias
    • Las Vegas, Ameerika Ühendriigid
  • MA meedia ja kommunikatsiooni alal
    • London, Suurbritannia