Keystone logo
Tennessee Wesleyan University

Tennessee Wesleyan University

Tennessee Wesleyan University

Sissejuhatus

Ateena keskuse lähedal Tennessee Wesleyan University pakub Tennessee Wesleyan University kogemusi, mida ühelt suurülikoolilt oodatakse, pöörates tähelepanu ja hoolitsedes vabade kunstide hariduse pakkumise eest.

Alates asutamisest 1857. aastal on TWU pühendunud õpilastele mõtestatud elu aitamisele. Pakkudes enam kui 30 bakalaureuse- ja magistriõppe programmi, valmistuvad üliõpilased nõudlikuks karjääriks sellistes tööstusharudes nagu ettevõtlus, teadus, tervishoiutöötajad ja haridus. Õppejõud ja töötajad on pühendunud õpilaste abistamisele nende täieliku potentsiaali realiseerimisel terviklike ja ümberkujundavate õppekogemuste kaudu klassiruumis, valdkonnas ja kogukonnas. Paljud teenusõppevõimalused pakuvad kõigile TWU üliõpilastele võimalust juhtidena kasvada ja luua alus elukestvatele sisukatele saavutustele.

TWU perekonna osana mängib kagu-Tennessee kogukond olulist rolli selle piirkonna tulevaste juhtide arengus. Peamine ülikoolilinnak asub kahe kvartali kaugusel kesklinnast ja pakub hõlpsat juurdepääsu ümbritsevale piirkonnale. Täiendavad asukohad Knoxville'is ja Clevelandis pakuvad õendusprogrammi, juhtimise tipptaseme kraadiõppe programmi ja uue tööteraapia magistriprogrammi üliõpilastele mugavust. Lisaks pakutakse mõnda programmi ja klassi ka veebis. Sõltumata sellest, kus õpilane oma tunde valib - nad leiavad õppimiskogemused ja toetava kogukonna, mis aitab neil isiklikult ja professionaalselt kasvada.

Tugevate akadeemiliste programmide, teenindusõppevõimaluste, üliõpilasorganisatsioonide ja kergejõustiku kaudu aitab TWU õpilastel saada valgustatud teenistujate juhtideks, kes usuvad teiste teenimisse, teadmiste poole püüdlemisse ja eeskujuks olemisse. Tennessee Wesleyan on Riikliku Kolledžidevahelise Kergejõustiku Assotsiatsiooni (NAIA) Appalachi kergejõustikukonverentsi liige ja sellel on üle 20 meeste ja naiste kergejõustikukoondise. Lisaks kergejõustikule saavad õpilased osaleda enam kui 25 klubis ja üliõpilasorganisatsioonis, pakkudes kõigile õpilastele võimalusi oma juhtimisoskuste kasvatamiseks ja suhete loomiseks klassikaaslastega.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Athens

    East College Street,204, 37303, Athens

    Küsimused