Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Texas A&M University at Galveston

Texas A&M University at Galveston

Texas A&M University at Galveston

Sissejuhatus

Galvestoni Texase A&M ülikool on kõigi ookeanile orienteeritud asjade allikas Texase A&M ülikoolis. TAMUG pakub ainulaadset segu mere- ja merendusprogrammidest, sealhulgas peamised teaduse, ettevõtluse, inseneriteaduse, vabade kunstide ja transpordi alal.

Texas A&M Galveston on eriotstarbeline kõrgkool kõrg- ja magistriõppe korraldamiseks mere- ja merenduse alal loodusteaduste, inseneriteaduse ja ettevõtluse alal ning teadusuuringute ja avalike teenuste osutamiseks, mis on seotud mereressursside üldise väljaga. Asutust haldab ja kontrollib Texas A&M ülikoolisüsteemi regentide nõukogu, kraadi pakutakse Texase A&M ülikooli nime ja volituse all College Stationis.

Texase A&M ülikool on akrediteeritud kolledžite ja koolide lõunaosakonna komisjoni poolt lõputunnistuse, magistri- ja doktorikraadi omistamiseks.

Ookeanireisid, purjetamine Galvestoni lahes, rannaäärsed katsed ja sõltumatu õppetöö täiendavad ranget klassiruumi kogemust meie saare ülikoolilinnakus.

Mere ääres asuv ülikoolilinnakute keskkond täiendab ainulaadseid õppekavade pakkumisi. Teaduskonna, personali ja üliõpilaste soodustatud õhkkond rõhutab ülikooli ja mere lähedasi suhteid.

Asukohad

  • Galveston

    Seawolf Parkway,200, 77554, Galveston

    Küsimused