Keystone logo
Texas A&M University College of Architecture

Texas A&M University College of Architecture

Texas A&M University College of Architecture

Sissejuhatus

Loovus, uuenduslikkus ja teaduslikud tegevused on meie programmide tunnused.

Arhitektuurikolledž pakub tipptasemel haridust erinevates teadusharudes, mis tegelevad kriitiliste ja keeruliste väljakutsetega meie looduslikus, ehitatud ja virtuaalses keskkonnas. Pärast kooli lõpetamist on õpilastel võimalus oma valdkonnas liidriks saada ja maailmas midagi muuta.

Meie arhitektuuri, maastikuarhitektuuri, linnaplaneerimise, ehitusteaduse, maa- ja kinnisvaraarenduse ning visualiseerimise bakalaureuse- ja magistriõppe programmid kuuluvad järjekindlalt rahva parimate hulka, esikohal kõige eliitsemate koolide nimekirjad ja paistavad silma kulukate erainstitutsioonide seas. Meie õppekavad sisaldavad nii iga eriala traditsioonilisi põhialuseid kui ka interdistsiplinaarset koostööd ja suure mõjuga õppimisvõimalusi, nagu välismaal õppimine, erialased praktikad ja Aggie võrgustiku elukestev tugi.

Esimese astme teadusasutuse osana annab Arhitektuurikolledž bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilastele reaalse elu ja erialase kogemuse, töötades koos teaduskonna teadlastega nende laborites, uurimiskeskustes ja instituutides, keskendudes mitmele alale, sealhulgas tervishoiuasutuste kujundamisele, eluase, ajalooline säilimine, ohtude vastupanuvõime ja taastumine ning juhtpositsioon projekteerimis- ja ehitustööstuses.

Asukohad

  • College Station

    College Station, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused