Keystone logo
Texas Christian University Neeley School of Business

Texas Christian University Neeley School of Business

Texas Christian University Neeley School of Business

Sissejuhatus

Tere tulemast TCU Neeley ärikooli. Ootan teiega koostööd, et edasi liikuda viisil, mis sobib meie tudengitele, õppejõududele, töötajatele, vilistlastele ja huvigruppidele.

Kui TCU ajaloo mis tahes punkt pakub põnevat võimalust kuuluda sellesse kogukonda, siis tänapäeva kõrghariduse dünaamika muudab selle hetke ja eesseisvad aastad eriti oluliseks, kuna me toetame Neeley lubaduse “inimpotentsiaali vallandamiseks” antud impulssi. juhtpositsioonil keskmes ja uuendusmeelsus meie vaimus. ”

Suured annused juhtimist ja innovatsiooni on kriitilise tähtsusega, et säilitada ja laiendada oma juhtpositsiooni maailmatasemel väärtushinnangukeskse hariduse pakkumisel eetilistele juhtidele, keda vajame homseks, siin Texases ja mujal.

Oleme oma edusammude kaasamiseks partneriks kõigi oluliste sidusrühmadega. Silmapaistvad õpilased valivad TCU Neeley üle teiste ärikoolide. Erakorralised õppejõud otsustavad siin oma karjääri alustada või pikendada. Maailma püüdlikumad tööandjad (sealhulgas need, kes asuvad siinsamas Fort Worthis) janunevad võimaluse järele palgata meie tudengid ja lõpetajad. Klassiruumidest ja koridoridest väljaspool asuvad juhid on meie pooldajad, kuna laiendame oma teenust ühiskonnale kõigis mõõtmetes.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Fort Worth

    Fort Worth, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused