Keystone logo
© Eva Dang
The Aga Khan University’s Institute for the Study of Muslim Civilisations

The Aga Khan University’s Institute for the Study of Muslim Civilisations

The Aga Khan University’s Institute for the Study of Muslim Civilisations

Sissejuhatus

ISMC kohta

ISMC asutati 2002. aastal ja selle eesmärk oli hõivata vaba koht moslemimaailma arutelul, edendades stipendiume, mis avavad moslemite ühiskondadele uued perspektiivid. Me käsitleme võtmeküsimusi, nagu traditsioon ja modernsus, religioon ja riik, pluralism ja ühtsus ning kogukonna olemus globaalsete seoste ja muutuste ajastul.

Meie ülesandeks on tegeleda inimolukorra põhiprobleemidega, nagu need on väljendatud moslemimaailma ja selle diasporaa eri ühiskondades.

London pakub instituudile ideaalset asukohta oma rahvusvahelise maitsega; suurepärane kultuurimaastik, nii ajalooline kui kaasaegne; õitsev kunst ja akadeemilised ringkonnad; ja linnana, kus julgustatakse mõtte- ja sõnavabadust.

Meie eesmärgid

 • Uurida kõlbelise ja eetilise mõtte süsteeme, juhtimisstruktuure ja avalikku elu ning kunstilisi ja loomingulisi väljendeid igas vormis.
 • Luua akadeemikute ja teiste spetsialistide vahelised suhtlemisvõimalused, et süvendada arusaamist moslemiühiskonda mõjutavatest avaliku elu pakilistest probleemidest.

Kümme põhjust ISMC valimiseks

 1. Ainulaadne kolme semestri kraad, mille jooksul antakse teile võimalus õppida keelt ja omandada sügav mõistmine moslemikultuurides.
 2. Eksklusiivne majutus kaheminutilise jalutuskäigu kaugusel ülikoolilinnast.
 3. Uurige meie erialateadlastega moslemite kontekstis arhitektuuri, kirjandust, religiooni, ajalugu, kunsti, poliitikat, seadusi ja palju muud.
 4. Õppige sihtotstarbeliselt ehitatud Aga Khani keskuses, mis sisaldab islami aedade, siseõuede ja terrasside kollektsiooni.
 5. Veeta aega ühes maailma kõige erinevamas linnas. Vaadake vaatamisväärsusi ja andke rõõmu Londoni paljudest kultuurilistest kogemustest ja teadmistest.
 6. Aga Khani raamatukogu on üle kahe korruse spetsiaalne ruum, mis avaneb õppeterrassile.
 7. Võimalus veeta kuu välismaal keelekümbluskursusel araabia või pärsia keelt kõnelevas riigis.
 8. Nautige elavat seltsielu koos organiseeritud reisidega Suurbritannias ja kohalike ettevõtmistega.
 9. Osalege paljudel üritustel, mida korraldavad nii ISMC kui ka ümberkaudsed ülikoolid, sealhulgas SOAS, Birkbeck ja UCL.
 10. Järgige meie vilistlaste jälgedes doktoriõppe või karjäärivõimalusi kogu maailmas.

Pärast ISMC-d

Meie lõpetajad on mitmekesine rühm ja jälgivad nüüd ajakirjanduse, õpetamise ja ettevõtlusalase nõustamise karjääri, töötades organisatsioonide, sealhulgas Punase Risti, BBC, Muslim Aidi ja Maailmapanga juures. Lisaks töötavad mitmed ISMC vilistlased Aga Khani arendusvõrgustikus, aidates kaasa selle arengueesmärkide saavutamisele kogu maailma projektides.

Mõned lõpetajad otsustavad jätkata õpinguid ja on asunud sellistesse asutustesse nagu Oxfordi ülikool, Victoria ülikool, Harvardi ülikool ja Princetoni ülikool. Paljud jätkavad akadeemilist karjääri, õpetades ülikoolides ja jätkates teadusuuringuid konkreetsetes kompetentsivaldkondades.

ISMC magistriprogramm on tõeliselt globaalne kvalifikatsioon, mis avab uksi paljudele erinevatele karjääriteedele. Meie vilistlased töötavad ja õpivad kogu maailmas, sealhulgas Tuneesias, Kuveidis, Kanadas, Pakistanis ja Suurbritannias.

Aga Khani ülikooli kohta

1983. aastal asutatud Aga Khani ülikool (AKU) on ainulaadne hübriid: akadeemilise tipptaseme õppeasutus, mis on ka sotsiaalse arengu vahendaja. Ülikoolil on ülikoolilinnakud ja programmid Lõuna-Aasias, Euroopas ja Aafrikas.

Ülikool tegutseb mõju, kvaliteedi, asjakohasuse ja juurdepääsu aluspõhimõtete alusel ning valmistab oma tudengeid ette oma ühiskonna muutuste juhtimiseks ja maailmamajanduse õitsenguks. Läbi range vastuvõtupoliitika ja meie vajadustele tundliku rahalise abi programmide pakub ülikool homsetele paljutõotavamatele juhtidele ja mõtlejatele võimalust teenida ning oskusi, mis aitavad kogukondadel lahendada kõige pakilisemad probleemid.

Londoni Aga Khani ülikool kuulub teadmiste kvartalisse, mis on umbes 90 - ja kasvavate - akadeemiliste, kultuuri-, teadus-, teadus- ja meediaorganisatsioonide partnerlus. Need organisatsioonid tegelevad aktiivselt teadmiste edasiandmise ja levitamisega ning asuvad ühe miili raadiuses Kuningristist. Nende hulka kuuluvad Londoni ülikool, Google, The Cricki Instituut ja The Guardian.

Õpilaste iseloomustused

Asukohad

 • London

  The Aga Khan University (International) UK 210 Euston Road, NW1 2DA, London

  Küsimused