We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

The British University in Egypt

The British University in Egypt

The British University in Egypt

Sissejuhatus

Briti ülikooli moodustamine Egiptuses tulenes 1998. aastal Ühendkuningriigi ja Egiptuse valitsuste vahelisest koostöömemorandumist. Kavandati, et selline asutus koostaks Ühendkuningriigi standardite lõpetajaid Egiptuse majanduse võtmesektorites, eelkõige inseneriteaduse, arvutiteaduse ja äriõppe valdkondades.

Uue asutuse kavandamist alustati ja rahalist tuge pakkus grupp silmapaistvaid Egiptuse äri- ja avaliku elu tegelasi, kelle hulgas oli peamise rahvusvahelise vaipatootmisettevõtte Oriental Weavers esimees Farid Khamis. 2004. aastal anti Briti saatkonna ja Briti Nõukogu tugeval toetusel välja presidendi dekreet, millega asutati The British University in Egypt . Ülikoolilinnaku esialgne etapp oli juba ehitamisel ja ülikool võttis 2005. aasta septembris vastu oma esimese bakalaureuseõppe üliõpilaste rühma (ainult 200 üliõpilast).

Asukohad

  • Cairo

    El Sherouk City , Suez Desert Road , Cairo 11837 - P.O. Box 43, , Cairo

Küsimused