Keystone logo
The Cyprus Institute

The Cyprus Institute

The Cyprus Institute

Sissejuhatus

Küpros on Euroopa Liidu saareriik, mis asub Vahemere idaosas. See seisab nii geograafiliselt kui ka ajalooliselt ristteel Euroopa, Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika vahel . Sellel on väga pikk ajalugu ja rikkalik kultuur, mis on suunatud piirkonna mõnda suurimasse iidsesse ja hiljutisse tsivilisatsiooni. Täna ühendab see kaasaegse, tehnoloogiliselt arenenud sumedate linnade ühiskonna Vahemere saare rahuliku atmosfääriga.

pilt viisakalt The Cyprus Institute

Students GS

The Cyprus Institute

Küprose instituut on rahvusvaheline teadusorganisatsioon, mis asub Küprose pealinnas Nicosias. See tegutseb Küprose teadus- ja haridusfondi katusel, mida juhib rahvusvaheliselt tunnustatud hoolekogu. Selle missiooniks on olla Vahemere idaosa ja Lähis-Ida piirkonna teaduse, tehnoloogia ja innovatsiooni keskus , käsitledes piirkondliku ja ülemaailmse tähtsusega küsimusi. Selle eesmärk on olla Euroopa Liidu väravaks piirkonna teadusuuringutele ja tehnoloogiale ning edendada selle kaudu rahu ja õitsengut ning edendada oma rahvaste koostööd nende tuleviku parendamiseks.

Instituudi visioon hõlmab piirkonna kiiresti muutuvat sotsiaalset, poliitilist ja majanduslikku tegelikkust, samuti globaalseid teaduse ja tehnoloogia edusamme. See on komplekt reale strateegilistele mootoritele, sealhulgas:

 • Tegeleda tervislike keskkonda pakkuvate kliimamuutustega tervislike inimestega
 • Uuendused säästva ja rohelise arengu nimel helgema tuleviku poole
 • Plii muutuvas maailmas, kus põhitegevuseks on andmeteadus ja tehisintellekt
 • Analüüsige ja dokumenteerige meie minevikku ja olevikku, et rikastada meie tulevikku
 • Koolitage uusi teaduse juhte ja poliitikakujundajaid

Instituudi interdistsiplinaarse teadus- ja tehnoloogiakooli pakutavad kraadiõppe programmid on kavandatud vastavusse viima instituudi visiooniga. Õpilasi õpetavad ja juhendavad instituudi silmapaistvad ja rahvusvahelised õppejõud ning koolitavad ekspertide teadustöötajad. Nad on otse sukeldatud instituudi teaduskeskuste rikkalikku teaduskeskkonda ja neil on otsene juurdepääs tipptasemel infrastruktuuridele ja rajatistele.

Kool meelitab ligi väheseid tippkvaliteediga rahvusvahelisi õpilasi ja selle eesmärk on pakkuda neile tipptasemel teadmisi ja oskusi, mis annaksid neile võimaluse juhtivaks teaduseks, kaasaegseks ühiskonnaks ja homseks majanduseks. Kooli vilistlased omavad võtmepositsioone akadeemias ja tööstuses Küprosel ja välismaal.

pilt viisakalt The Cyprus Institute

131685_StudentsAmphitheater.DSCF7695.JPG

Programmid

Kooli portfellis on praegu kuus kraadiõppe programmi, mis viivad MSc ja doktorikraadini ning on akrediteeritud Küprose kvaliteeditagamis- ja akrediteerimisagentuuri (CYQAA) poolt. Lisaks on koolil kahepoolsed lepingud Euroopa ja USA väljapaistvate kõrgkoolidega, mis annab üliõpilastele võimaluse registreeruda kahesuunalises või ühises kraadi omandamises.

 • MSc / MPhil keskkonnateadustes (1 aasta või 1,5 aastat)
 • Hariduselt Simulatsiooni Ja Andmeteaduse (1 aasta)
 • Hariduselt Digitaalse Kultuuripärandi (1 aasta)
 • PhD arvutusteadustes (3 aastat)
 • Energeetika, keskkonna ja atmosfääriteaduse doktorikraad (3 aastat)
 • PhD loodusteaduste ja tehnoloogia alal kultuuripärandi alal (3 aastat)
131926_GRADUATESCHOOLInfographic2020-LOW.jpg

pilt viisakalt The Cyprus Institute

Asukohad

 • Nicosia

  20 Konstantinou Kavafi Street 2121, Aglantzia Nicosia Cyprus, , Nicosia

Küsimused