Keystone logo
The Florence Academy Of Art (all campuses)

The Florence Academy Of Art (all campuses)

The Florence Academy Of Art (all campuses)

Sissejuhatus

Firenze kunstiakadeemia on väike ja dünaamiline keskus, mis on pühendatud noorte kunstnike koolitamisele, kombineerides intensiivset vaatlust ja arenenud käsitööoskusi. Õppekava pärineb 19. sajandil juurdunud klassikalisest-realistlikust traditsioonist (mida eeskätt näitasid Prantsuse akadeemiad maalikunstnike nagu Gérôme, Bonnat ja Carlos Duran õpetamisel), kuid käsitletakse ka kunstniku loomingulist ja professionaalset positsiooni kaasaegne keskkond.

Selle akadeemia arvates on 20. sajandi silmapaistvad kunstiliikumised pidevalt juhtinud tähelepanu (ja õpetamist) eemale materiaalsest maailmast lähemalt ja tugevate tehniliste oskuste omandamisest, asendisse, kus ühtne kunstiline mõte on lahutamatult killustatud. tung suurema individuaalse väljenduse poole.

Seetõttu pakub akadeemia üliõpilastele võimalust uurida valitud aine eripäraseid aspekte, arendades märkimisväärseid joonistamisvõimalusi, uurides otseselt vanameistrite teoseid ning tutvustades kunstniku materjale ja meetodeid sügavalt ja praktiliselt. . Selle abil ja tänu sellele selgete kunstiliste eesmärkide tuvastamisele omandavad õpilased loomingulise enesekindluse, visuaalse mõistmise ning peened ja täpsed kirjeldamisvõimed.

Akadeemias õppimine keskendub joonistamise (eriti joonistamise inimese figuurist) olulisusele kui maalimis- või skulptuurioskuste omandamise vahendile. Intensiivse vaatluse abil omandavad õpilased visuaalse kirjaoskuse, mis võimaldab neil tõlgendada oma töös humanistlikke väärtusi ja lõpuks püüda luua universaalse tähtsusega teos.

Asukohad

  • Florence

    Via Aretina,293, 50136, Florence

    Küsimused