Keystone logo
The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Sissejuhatus

George Washingtoni ülikooli Elliotti rahvusvaheliste suhete kool on üks maailma juhtivaid rahvusvaheliste suhete koole. DC-s asuvas Washingtoni südames on selle missiooniks harida järgmise põlvkonna rahvusvahelisi juhte, viia läbi teadusuuringuid, mis edendavad mõistmist olulistest globaalsetest probleemidest ning kaasata USA ja kogu maailma poliitilisi kogukondi.

Kooli ainulaadne asukoht - vaid mõne sammu kaugusel Valgest Majast, Maailmapangast, Rahvusvahelisest Valuutafondist, USA välisministeeriumist ja kümnetest teistest USA ja rahvusvahelistest organisatsioonidest - rikastab õppe- ja teadustööd, pakkudes õpilastele ja teadlastele ületamatuid võimalusi suhelda USA ja rahvusvahelised poliitikakogukonnad.

GW endise presidendi Lloyd H. Elliotti ja tema abikaasa Evelyni auks nimetatud Elliotti kool pakub uuenduslikke interdistsiplinaarseid õpetamisprogramme, mis pakuvad õpilastele haridust ja koolitust, mida nad vajavad rahvusvahelisel areenil edu saavutamiseks. Rohkem kui 700 õpilast kasutavad ühte Elliotti kooli 10 kraadiõppeprogrammist.

Kool pakub magistriõppe programme globaalses kommunikatsioonis, rahvusvahelistes suhetes, rahvusvahelises arengus, rahvusvahelises majanduspoliitikas, rahvusvahelises teadus- ja tehnoloogiapoliitikas ning julgeolekupoliitikas, samuti Aasias ja Lähis-Idas, lisaks koondudes Euroopasse, Venemaale ja Euraasiasse, Ladina-Ameerikas ja Aafrikas. Elliotti kool pakub ka magistrikraadi keskmise karjääriga spetsialistidele ja rahvusvaheliste õpingute magistrikraadi koos oma 19 rahvusvahelise partnerülikooliga. Rohkem kui 2100 bakalaureuseõppe üliõpilast järgivad mitmekülgset vabade kunstide õppekava, keskendudes eelkõige rahvusvahelistele suhetele või piirkondlikule fookusega Aasiale, Lähis-Idale või Ladina-Ameerikale ja poolkerale. Elliotti kooli 20 000 vilistlast võib leida juhtivatel kohtadel avalikus, era- ja mittetulundussektoris üle maailma.

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Elliotti kool toetab üheksa uurimisinstituuti:

 • Rahvusvahelise teadus- ja tehnoloogiapoliitika keskus
 • Euroopa, Venemaa ja Euraasia uuringute instituut
 • Globaalsete ja rahvusvaheliste uuringute instituut
 • Rahvusvahelise majanduspoliitika instituut
 • Lähis-Ida uuringute instituut
 • Avaliku diplomaatia ja globaalse kommunikatsiooni instituut (kaasrahastatud GW meediakoolis ja avalike suhete koolis)
 • Julgeoleku- ja konfliktiuuringute instituut
 • Sigur Center for Asian Studies
 • Kosmosepoliitika instituut

Need dünaamilised intellektuaalsed keskused pakuvad teadlastele ja poliitikakujundajatele kohti uute ideede väljatöötamiseks, katsetamiseks ja levitamiseks. Teaduskonna liikmed töötavad individuaalselt ja eri valdkondade vahel, et teravdada intellektuaalseid arutelusid ning süvendada akadeemilisi ja poliitilisi arutelusid rahvusvaheliste suhete teemal. Elliotti kooli uurimistöö aitab kaasa teadmiste laiendamisele, mis aitab teadlastel, poliitikakujundajatel ja kodanikel maailma paremini mõista.

Missioon

George Washingtoni ülikool on juba ammu tunnustanud rahvusvaheliste suhete alase hariduse väärtust. Alates ülikooli loomisest 1821. aastal oleme valmistanud õpilasi ette vastama olulistele globaalsetele probleemidele ja muutma maailma. Elliotti rahvusvaheliste suhete kool esindab tipptasemel uuenduslikke ideid ja värskeid vaatenurki, mille on loonud selle eelkäijad George Washingtoni ülikoolis:

 • Võrdõiguslikkuse ja diplomaatia kool (1898-1905)
 • Poliitika ja diplomaatia osakond (1905-1907)
 • Poliitiliste ainete kolledž (1907-1913)
 • Kolumbia kolledžis rahvusvaheline õigus ja diplomaatia (1913-1928)
 • Valitsuskool (1928-1960)
 • Valitsuse, äri ja rahvusvaheliste suhete kool (1960 - 1966)
 • Rahvusvaheliste suhete kool (1987-1988)
 • Avalike ja rahvusvaheliste suhete kool (1966-1987)
 • Elliott'i rahvusvaheliste suhete kool (1988 - täna)

Elliott'i rahvusvaheliste suhete koolis on meie missiooniks:

 • Harida järgmiste põlvkondade rahvusvahelisi juhte
 • Uurimuste läbiviimine ja stipendiumide väljastamine, mis aitab arendada olulisi globaalseid küsimusi
 • Avalikkuse ja poliitikakommunikatsiooni kaasamine Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas, edendades seeläbi rahvusvahelist dialoogi ja kujundades poliitilisi lahendusi

Meie missioon on luua teadmisi, jagada tarkusi ja innustada tegutsema, et muuta meie maailm paremaks kohaks.

Elliotti kooli kohta

George Washingtoni ülikool on koolitanud põlvkondi rahvusvahelisi juhte ja edendanud mõistmist olulistest globaalsetest probleemidest alates 1821. aastast.

Sellele missioonile on pühendatud Elliotti rahvusvaheliste suhete kool, mis on nimetatud GW endise presidendi Lloyd H. Elliotti ja tema abikaasa Evelyni auks. Koolitame oma õpilasi rahvusvaheliste suhete teooria ja praktika alal, pakkudes neile rahvusvaheliste majanduslike, poliitiliste, teaduslike ja kultuuriliste probleemide põhjalikku analüüsi. Kooli õppekava on interdistsiplinaarne; enamik Elliotti kooli täiskohaga õppejõude nimetatakse ühiselt GW osakondades.

Meie laialdaselt lugupeetud õppejõud valmistab Elliott Schooli õpilasi ette karjääriks avalikus, era- ja mittetulundussektoris. Elliotti koolilõpetajaid otsitakse pidevalt väljakutsetele globaalse karjääri jaoks. Veelgi enam, meie Washington DC asukoht võimaldab meil luua tihedad suhted avalike, era- ja mittetulundusühendustega, mis regulaarselt võtavad tööle Elliotti kooli õpilasi ja vilistlasi.

Asukohad

 • Washington

  Elliott School of International Affairs 1957 E Street,NW

Küsimused