Keystone logo
The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

Sissejuhatus

Meie ajalugu

Alates 1904. aastast on GW pakkunud hariduse valdkonnas kursuste loomist. Algselt vähem kui tosina teaduskonnaga sai haridusosakond 1909. aastal Õpetajate Kolledži ja seejärel 1928. aastal Hariduskooli koos hariduse, hariduspsühholoogia ja koduökonoomika osakondadega. 1933. aastal hakkas hariduskool pakkuma doktorante.

Pärast Teist maailmasõda käisid paljud tagasipöördunud GI-d ja pensionil olevad sõjaväelased, kellest mõned olid juba saanud matemaatika ja loodusteaduste väljaõppe, GW-s hariduse omandamiseks, andes neile võimaluse astuda teisele karjäärile. Paljud neist lõpetajatest said kiiresti beebibuumi põlvkonna põlvkonna koolitajateks ja superintendentideks, pakkudes sel viisil valmis võrku järgmiste põlvkondade GW õpetaja-praktikantide paigutamiseks.

60-ndate aastate lõpus otsis ja sai kool raha oma uue eriharidusprogrammi jaoks ning sai hiljem ühendust kogukonnaga nii koolitusnõustajate kui ka õpetajate poolt. 1977. aastal muudeti nimi uuesti Haridus- ja Inimarengukooliks.

1994. aastal sai kool hariduse ja inimarengu kraadiõppekooliks (GSEHD), kui see läks üle keskendunud kraadiõppele suunatud missioonile. Täna on GSEHD programmid korraldatud viies osakonnas: nõustamine ja inimareng, õppekava ja pedagoogika, hariduslik juhtimine, inimeste ja organisatsioonide õpe ning eripedagoogika ja puuetega inimeste uuringud. Nendes osakondades toimuvad magistri-, haridusspetsialisti-, doktoriõppe- ja lõputunnistuse programmid.

The United States Capitol Rotunda

Meie juhid

Michael Feuer on George Washingtoni ülikooli haridus- ja inimarengu gümnaasiumi dekaan ning hariduspoliitika professor ja riikliku haridusakadeemia president. President Obama nimetas 2014. aasta sügisel Dean Feueri haridusteaduste riikliku nõukogu direktori nõukogu liikmeks.

Enne GW-ga liitumist oli Dean Feuer eelnenud 17 aasta jooksul töötanud rahvuslike akadeemiate teadusuuringute nõukogus, viimati käitumis-, sotsiaal- ja haridusosakonna tegevdirektorina. Ta oli ka USA tehnoloogiahindamise kongressi büroo vanemanalüütik ja projektidirektor.

Feuer on omandanud bakalaureusekraadi (cum laude) inglise kirjanduses Queens College New Yorgis, avaliku halduse magistrikraadi Whartoni koolist ja doktorikraadi. Pennsylvania ülikooli avaliku poliitika analüüsimisel. Ta on õppinud Jeruusalemma heebrea ülikoolis ning Sorbonne oli Drexeli ülikooli ärikooli teaduskonnas aastatel 1981–1986 ning on õpetanud hariduspoliitika ja teaduse kursusi Pennis ja Georgetownis.

Feuer konsulteerib regulaarselt USA, Iisraeli, Euroopa ja Lähis-Ida haridusasutuste ja valitsustega. Ta on avaldanud hariduse, majanduse ja poliitika ajakirjades ning tal on olnud ülevaateid, esseesid ja luuletusi ajalehtedes ja ajakirjades Washingtonis, Philadelphias, Los Angeleses ja New Yorgis. Ta on ka hariduse taskuhäälingusaate EdFix host. Feuer on Ameerika Teaduse Edendamise Assotsiatsiooni ja Ameerika Haridusuuringute Assotsiatsiooni liige.

"Haridus on kõige olulisem investeerimisühiskond. Tänu oma õppejõudude, üliõpilaste ja personali märkimisväärsele võimekusele ja kompetentsusele oleme valmis vastu võtma uusi väljakutseid, kasutades uuenduste ja koostöö põhimõtteid muutuste võimsa mootorina."

138055_pexels-photo-2422294.jpeg

GW väärtused

Mis teeb GW-st ainulaadse töökoha? Meie väärtused ja nende loodud kultuur. Neid väärtusi jagavad meie tudengid, õppejõud ja töötajad. Need on suunavaks jõuks, kujundades meie igapäevaelu ülikoolilinnakus ja aidates tagada, et teeme oma ülikoolikogukonna jaoks parimad otsused.

Ausus

Oleme oma sõnades ja tegudes ausad ja õiglased.

Koostöö

Me saavutame rohkem, kui kaasame teisi ühistesse protsessidesse ja otsuste tegemisse.

Austama

Väärtustame inimesi kui üksikisikuid ja kohtleme neid õiglaselt, kaastundlikult ja hoolivalt.

Tippkvaliteet

Erisuse saavutame teadmiste ja uuenduste kaudu.

Avatus

Oleme juurdepääsetavad, vastuvõtlikud ja jagame teavet vabalt.

Mitmekesisus

Väärtustame ja kaasame erinevate kultuuride, taustade ja vaatenurga inimesi ühiste eesmärkide poole püüdlemisel.

Julgust

Julgustame tipptasemel püüdlema riskide võtmise, läbikukkumistest õppimise ja visaduse eest.

Üldine informatsioon

  • Meie ülikoolilinnakud hõlmavad DC-d, Virginiat ja Marylandi, aga ka Aasia piirkondi.
  • Pakume 15 programmi täielikult veebis.
  • Partnerlus 11 kohaliku koolirajooniga pakub meie õpilastele väärtuslikku klassikogemust.
  • Meie õpetajate ettevalmistusprogrammid on NCATE poolt tunnustatud ja riiklikult heaks kiidetud.
  • Meie asukoht riigi pealinnas võimaldab õpilastel saada reaalajas kogemusi valitsuses, sihtasutustes, muuseumides, riigikoolides, kõrgkoolides, kutseühingutes ja rahvusvahelistes valitsusvälistes organisatsioonides.

Asukohad

  • Washington

    G Street Northwest,2136, 20052, Washington

    Küsimused