Keystone logo
The Graduate Institute

The Graduate Institute

The Graduate Institute

Sissejuhatus

Graduate Institute on riiklik akrediteeritud kõrgkool, mis on pühendunud integreeriva ja kõikehõlmava maailmavaate edendamisele läbi tervise, tervise, hariduse ja isiklike ja professionaalsete muutuste uuringu.

Meie missioon

Iseseisva kõrgkoolina asuva kõrgkooli instituudi missiooniks on pakkuda integreeritult ja terviklikult integreeritult suunatud ümberkujunduslikku haridust, mis on spetsiaalselt välja töötatud nii, et õpilased saaksid oma täieliku potentsiaali oma erialases ja isiklikus elus.

Meie visioon

Integreeritava ja tervikliku maailmavaate põhjal rajanev akadeemiline stipendium ja haridus suurendab ulatuslikku arusaamist keerukatest inimküsimustest, stimuleerivad individuaalset ja kollektiivset teadlikkust ja heaolu ning aitavad kaasa kogukonna ja ühiskonna paranemisele, jätkusuutlikkusele ja taaselustamisele.

Õppimine ühenduses

Graduate Institute väärtustab kogukonna jõudu. Me usume, et me õpime gruppides tõhusamalt kui me ise teeme. Seetõttu korraldame kõik meie programmid kohordidesse - täiskasvanud õpilaste rühmad, kes loovad koostöövälise õpikeskkonna. Kohordi mudel edendab dialoogi ja elavat ideede vahetust, aidates igal õppijal luua isiklikul tasemel tähendus, jättes samas oma suurema rühma ühendatud. See muudab õppeprotsessi dünaamilise, asjakohase ja humaniseeritud.

Kohordid loovad ka meie magistrikraadi ja tunnistuste programmide järjepidevuse. Lõpetades terve kraadiõppekava tiheda täiskasvanud õppijate rühma, on õpilased võimelised edenema ja kasvama oma kogukonna turvalisuses, usalduses ja sõbralikus elus. Kohordi puhul austatakse iga häält ja iga õpilane aitab kaasa individuaalsele ja kollektiivsele kasvule ja avastamisele.

Toetusmaailm

TGI-s ei omanda õppimine klassi neli seina. Meie õppejõud ja administratsioon on alati kättesaadavad, et juhendada ja toetada üliõpilasi nende õpingute ajal. Pakume ka järgmisi ressursse, et tagada, et TGI õpilased õpivad oma isiklikus ja professionaalses püüdluses:

  • Käsiraamatu mentorlus ja praktika, mis pakuvad pärast programmi lõpetamist väärtuslikke koolitusvõimalusi ja potentsiaalseid karjäärivõimalusi
  • Võimalus kujundada ja täita Culminating Project, mis aitab õpilastel viia oma ametialase tegevuse järglasse pärast kraadiõpet
  • Jätkuv tagasiside ja teadmised teaduskondade ja programmide koordineerijate kohta, kes saavad aidata üliõpilasi praktikakohtade ja mentorluse korraldamise ja Culminating Project arendamise
  • Liikmeks saamine meie edukal alumiste ühingul pärast programmi lõpuleviimist, mis hõlmab juurdepääsu meie vilistlaste kataloogile, iga-aastase vilistlaskogunemisele ja muudele haridusressurssidele, mis on saadaval eriti TGI lõpetajate jaoks

Asukohad

  • Bethany

    171 Amity Rd, Bethany, CT, 06524, Bethany

    Küsimused