Keystone logo
The Hague Pathway College

The Hague Pathway College

The Hague Pathway College

Sissejuhatus

Haagi Pathway kolledži tutvustamine

Asub otse Haagi University of Applied Sciences (THUAS) ülikooli, Haag Pathway College pakub akadeemilise Pathways koostöös THUAS, mis viib rahvusvaheliselt tunnustatud bakalaureuse kraadi.

Eelised Haagi Pathway College:

 • Parandage oma inglise ja akadeemilisi oskusi (enamik kraadiõppe programme õpetatakse inglise keeles)
 • Kohandage Madalmaade eluga individuaalset üliõpilastuge
 • Võtke sõpru üle kogu maailma

THUAS bakalaureuseõppe programmid:

Haagi Pathway kolledži (THPC) programmid viivad THUASi kraadiõppesse.

 1. Rahvusvahelise Sihtasutuse Aasta Juhtimise ja Sotsiaalteadused viib:
  1. Rahvusvahelise äri
  2. Rahvusvaheline finantsjuhtimine ja kontroll
  3. Euroopa õpingud
  4. Rahvusvaheline kommunikatsioonijuhtimine
  5. Rahvusvaheline spordihaldus
 2. Rahvusvaheline sihtasutuse aasta tehnoloogia ja disain viib:
  1. Tööstusdisainilahendus
  2. Kasutaja kogemus disain
  3. Protsess ja toiduainetehnoloogia

Teie Pathway Haagi University of Applied Sciences (THUAS)

Undergraduate

 • Keskkool
 • 1. etapi rahvusvaheline sihtasutus
 • 2. etapi esimene aasta
 • 3. etapi teine aasta
 • 4. etapi lõputöö

Miks õppida Haagi rakenduskõrgkoolis (THUAS)?

Muutkem. Sina. Meie. Maailm. See on meie sõnum Haagi rakenduskõrgkoolis (THUAS).

Me tahame anda oma õpilastele võimaluse muuta ja parandada maailma, kus nad elavad, kuid see võib juhtuda ainult siis, kui me töötame koos - kui me areneme ja muutume. Me peame pidevalt rakendama uusi perspektiive ja lahendusi praeguste ja tulevaste väljakutsete lahendamiseks. Leiame vastused kiiremini, kui oleme valmis üksteise arusaamu, oskusi ja meetodeid jagama ja rakendama.

Kõrgharidus Madalmaades

Madalmaade haridussüsteem on üks innovaatilisemaid ja edasijõudnumaid mõtteid maailmas. See põhineb õpilaste juhitud õppimisel, analüütilisel arutelul ja praktilisel kogemusel. Hollandi kõrgharidusel on oma kõrge kvaliteedi poolest rahvusvaheline maine, mida säilitatakse range riikliku kvaliteedi tagamise süsteemi kaudu.

Käed, avatud mõtlemisega haridus

Kuna me oleme Hollandi rakendusteaduste ülikool, siis tekib praktiline, avatud, mõtlematu ja interaktiivne õpikeskkond. Me kasutame probleemi lahendamise lähenemisviisi, nagu ka tõeline professionaalne maailm, harjutustega, mis toetavad isiklikke juhtimisoskusi, nagu mängud, arutelu ja grupitöö.

Tõeline rahvusvaheline kogukond

Haagi ülikooli rakenduskõrgkool on mini-Ühinenud Rahvaste Organisatsioon, kus on ülikoolis 26 000 üliõpilast ligi 150 erinevast riigist. Meie globaalne, innovatiivne suhtumine kajastub meie õppekavades ja neljas keskses teemas: Järgmine majandus, elukvaliteet: inimesed ja tehnoloogia, hea valitsemistava turvalise maailma jaoks ja ühendatud õpe. Teeme tihedat koostööd enam kui 300 vahetuspartneriga rohkem kui 50 riigist, Brasiiliast ja Hiinast Austraaliasse, USAsse ja mitmetesse Euroopa riikidesse.

Toimimisjuhend

Haagi rakenduskõrgkool on alla kirjutanud "Hollandi kõrghariduse rahvusvaheliste üliõpilaste käitumisjuhendile". Samuti tagab Haagi Pathway meie programmide kvaliteedi, värbamis-, valiku- ja nõustamisprotseduurid selles poliitikas kirjeldatud juhistes.

Käivitage oma globaalne karjäär

Kuigi Madalmaades on väike riik, on tal suur rahvusvaheline kohalolek. Mõned maailma suurimad rahvusvahelised ettevõtted, sealhulgas Philips, Heineken, KLM, Shell, ING Bank ja Unilever, on hollandlased. Rahvusvahelise rahu-, justiits- ja julgeolekupealinnana on Haagil lõhkuda rahvusvaheliste õigusasutustega. Linnas on umbes 131 rahvusvahelist instituudi ja 80 õigusorganisatsiooni ning koos New Yorgi, Genfi ja Viiniga on see üks ÜRO linnadest.

Madalmaade viisaeeskirjad sätestavad lõpetajatele õpingute viisa.

Asukohad

 • The Hague

  Johanna Westerdijkplein 75, 2521, , The Hague

  Küsimused