We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Miriam Alster Flash90
The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

Sissejuhatus

Julge avastada – HUJI digitaalne avatud uste päev

Liituge meie digitaalse lahtiste uste päevaga bakalaureuse-, magistri- ja magistriõppe programmide jaoks ja avastage, kuidas ühendame tipptaseme rikka tudengieluga.

Broneeri oma koht siin > > https://tinyurl.com/2udrnv2x

HUJI - rahvusvaheline mõju

Heebrea ülikooli ülemaailmselt tunnustatud teadlased on saavutanud võrreldamatut tipptaset teadus-, õppe- ja õppetöös ning saavutanud erakordseid läbimurdeid erialadel, ulatudes põllumajandusest ajuuuringuteni, majandusest hariduseni ja palju muud. Neid saavutusi kajastavad nii teaduskonna poolt saadud muljetavaldav hulk konkurentsivõimelisi teadustoetusi kui ka ebaproportsionaalselt suure hulga rahvusvaheliste patentide registreerimine.

Ülikooli teadlaste artikleid ja uuringuid ilmub sageli mainekates teadus- ja akadeemikaajakirjades ning nende uurimistöö on pälvinud neile silmapaistvaid auhindu Iisraelis ja välismaal. Seni on õppejõud ja vilistlased võitnud seitse Nobeli preemiat, ühe Fieldsi medali (Nobeli preemia vaste matemaatikas), ühe Kanada Gairdneri rahvusvahelise biomeditsiiniauhinna ja 14 Hundi auhinda.

Heebrea ülikool on eriti uhke oma tehnoloogiaülekandeettevõtte „Startup Nation“ Yissumi üle , mis kuulub maailma kõige produktiivsemate ja edukamate inkubaatoriraamistike hulka:

 • Alates asutamisest 1964. aastal on Yissum litsentseerinud üle 530 tehnoloogia
 • See registreerib igal aastal üle 50 uue patendi
 • Yissum teenib aastas 2 miljardit dollarit tulu

HUJI pakub põhjalikku valikut semestrist, üheaastastest bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadidest, samuti järeldoktori stipendiumidest, praktikatest ja lühiajalistest programmidest. Õpetajateaduskond koosneb oma ala maailmakuulsatest ekspertidest, kellest paljud on võitnud olulisi auhindu ja auhindu.

Murrangulised uuringud

Alates selle loomisest enam kui 100 aastat tagasi on Heebrea ülikool olnud nii sotsiaalteaduste kui ka loodusteaduste teerajajate uuringute juhtpositsioonil. Tegelikult kuulusid selle esimesse juhatajate nõukogusse keegi muu kui Albert Einstein ja Sigmund Freud; ja selle saalidest on välja tulnud vähemalt kaheksa Nobeli preemiat ja palju muid olulisi auhindu.

Täna on ülikool endiselt kindlalt pühendunud oma rollile multidistsiplinaarsete uuringute eestvedajana ning on tipptasemel innovatsiooni ja ettevõtluse esirinnas paljudes valdkondades. Hujil on üle 100 uurimiskeskuse, samal ajal on käimas 3800 uurimisprojekti.

Nagu kohane tuntud teadusasutusele, kellel on tihedad sidemed rahvusvahelise teadusringkondadega, koondab Heebrea ülikool tippteadlasi üle kogu maailma. Üks kolmandik kõigist Iisraeli doktorikandidaatidest on registreeritud heebrea ülikoolis ja veerand kõigist Iisraeli rahvusvahelistest järeldoktori stipendiaatidest on ülikooliga seotud. See on ka Euroopa teadusnõukogu (ERC) uurimistoetuste saamise eestvedaja.

Heebrea ülikooli teadus- ja arendusamet innustab ja edendab kõiki ülikoolilinnaku teadustegevusi ning toetab pidevalt uurimisprojekte. Tänaseks on HUJIga seotud teadlaste poolt registreeritud üle 10 000 patendi. Ülikool julgustab ja hõlbustab tehnoloogiasiiret ning toetab uuenduste edukat turustamist. Seetõttu pole üllatav, et ülikoolil on olnud Iisraeli kuulsa idufirmade ökosüsteemi arengus nii silmapaistev roll.

Elav rahvusvaheline kogukond

Igal aastal õpib Jeruusalemmas üle 2000 üliõpilase 90 riigist ja kasutab ära HUJI Rothbergi rahvusvahelise kooli paljusid lühiajalisi õppimisvõimalusi. Nende hulka kuuluvad ühe semestri välise õppe ja üliõpilasvahetuse programmid, heebrea ulpani kursused ja erinevad praktikad. Rothbergiga seotud üliõpilased on osa elavast rahvusvahelisest kogukonnast, millel on põnevate akadeemiliste õppekavade kõrval põnev isiklik kogemus.

Meie õpilased sukelduvad õppetöösse ja nad naudivad võimalust kogeda üht maailma kõige põnevamat linna. Jeruusalemm on täis ajalugu, kultuuri ja religiooni, kuid see on ka kaunis moodne pealinn, kus elab mitmekesine elanikkond ja elav ööelu. Ülikool aitab välistudengitel seda ainulaadset kogemust maksimaalselt ära kasutada, korraldades hulgaliselt sotsiaalseid ja kultuurilisi tegevusi ning unustamatuid ekskursioone kogu Iisraelis.

Miks õppida heebrea ülikoolis?

 • Esikohal Iisraelis tipptasemel ja kogu maailma 100 parima ülikooli seas
 • Viimastel aastatel on kaheksa Nobeli preemia laureaati HU lõpetanud või teadlased
 • HU teadlased on võitnud arvukalt mainekaid auhindu
 • Pakutakse üle 150 õppevaldkonna , sealhulgas paljud interdistsiplinaarsed programmid
 • Uuenduslikkus ja loovus õpetamises ja uurimistöös (närviarvutus, tunnetus, arvutusbioloogia, ratsionaalsuse uurimine)
 • Neli ülikoolilinnakut võõrustab üliõpilasi kogu maailmast
 • Tipptasemel õpilasteenused, sealhulgas tipptasemel spordirajatised ja üliõpilaselamud kõigis ülikoolilinnakutes
 • Klassiruumide akendest avaneb uskumatu panoraamvaade 3000-aastasele Jeruusalemma linnale.

Statistika

Globaalne tegevus: numbrid

Arvud räägivad enda eest:

 • 265 akadeemilist lepingut asutustega 45 riigist
 • Üliõpilasvahetuslepingud enam kui 90 asutusega enam kui 30 riigis
 • 90 kursust umbes 30 keele õppimiseks
 • 308 järeldoktorantuuri 34 riigist
 • Rothbergi rahvusvahelises koolis osaleb iga-aastane peaaegu 2000 õpilast 80 riigist.
 • 2012. aasta septembris sai Heebrea Ülikool üks esimesi asutusi, mis liitus Courseraga, mis teeb koostööd juhtivate ülikoolidega, et pakkuda inimestele kõikjal tasuta veebikursusi.

  Edetabelid

  The Hebrew University of Jerusalem on järjekindlalt hinnatud Iisraeli parimaks ülikooliks ja kogu maailmas 100 parima ülikooli hulka. Lisaks valiti The University Briti ajakirja Times Higher Education avaldatud Times Higher Education World University Rankings 2016-17 edetabelis Iisraeli parimaks ülikooliks ja 201–205 parimaks 800 kõrgkooli seas. HUJI oli ainus Iisraeli ülikool, mis pääses edetabelis maailma 200 parima ülikooli hulka.

  Lisaks on The Hebrew University of Jerusalem Iisraelis esikohal ja ülemaailmselt 88. kohal Reutersi maailma kõige uuenduslikumate ülikoolide edetabelis.

  Asukohad

  • Jerusalem

   Mt. Scopus 9190501 Jerusalem, , Jerusalem

  • Rehovot

   Rehovot, Iisrael

   Küsimused