Keystone logo
The International Academy Of Osteopathy

The International Academy Of Osteopathy

The International Academy Of Osteopathy

Sissejuhatus

Me tahame treenida oma õpilasi, et nad oleksid ohutud, pädevad ja sõltumatud osteopaadid. Seetõttu pakume kaasaegseid kursusi, mis vastavad võimalikult kõrgetele akadeemilistele standarditele. Me panime head teadusliku baasi (Evidence-Based Practice - EBP) suurepärase väljapaneku. Meie õpilastelt oodatakse alati tegutseda laiapõhjaliste teaduslike teadmiste põhjal.

Kvaliteet. Innovatsioon. Hindamine. Austust See on see, mida me IAO® seisame.

  • Kvaliteet : me otsime pidevalt võimalusi oma kursuste veelgi paremaks muutmiseks. Tänased õpilased mängivad selles olulist rolli: osaliselt tagasiside kaudu saab me parandada teenuste kvaliteeti.
  • Innovatsioon : IAO® hoiab kursis viimaste arengutega (Evidence-Based Practice). Oleme aastaid rakendanud meie õppekavas "segatud õppimist". See tähendab, et meie õpetamismeetod koosneb klassikalise juhendamise ja e-õppe kombinatsioonist. Lisaks otsime endiselt võimalusi tõenditel põhineva praktika mudeli veelgi nähtavamaks muutmiseks meie kursustel.
  • Hindamine : Suur osteopaatia distsipliini tunnustamine, aga ka meie töötajate, õpetajate ja õpilaste jõupingutuste eest.
  • Austus : mitte ainult austust meie õpilastele, meie õpetajatele, meie assistenditele ja töötajatele, vaid ka patsientidele. Osteopaadi ja tema patsiendi vaheline suhe põhineb vastastikusel austusel.

Osteopaatia eriala

IAO® jätkab tööd osteopaatilise eriala akadeemilise olemuse suurendamiseks ja osteopaatia eriala tunnustamiseks kõigis riikides, kus me korraldame koolitust. Sellega seoses on eluliselt tähtis teha koostööd olemasolevate meditsiinitöötajatega.

Sotsiaalne eesmärk

Lisaks meie osteopaatia kursustele proovime ja täidame sotsiaalset eesmärki. Meie Genti ja Antwerpeni (Belgia) kliinikus anname kõigile võimaluse osteopaatilise ravi eeliste saamiseks. Kliinikus saavad meie lõpueksamiõppurid, loomulikult alati kvalifitseeritud osteopaadi järelevalve all, ravida patsiente tasuta.

Asukohad

  • Ghent

    Kleindokkaai 3-5 , B-9000, Ghent

Programmid

    Küsimused