Keystone logo
© The JAMD, Sarah Meltzer Golan
The Jerusalem Academy of Music and Dance

The Jerusalem Academy of Music and Dance

The Jerusalem Academy of Music and Dance

Sissejuhatus

The Jerusalem Academy of Music and Dance on talentide tuvastamine, nende kasvatamine ja nende potentsiaali realiseerimiseks abistamine. Selle kolm asutust, konservatoorium, keskkool ja akadeemia, võtavad iga päev oma uste kaudu vastu 1600 andekat noort, kellest mõned alustavad juba 4-aastaselt ja on sama vanad, kui nad on valmis oma täiskasvanud karjääri tegema. Nad tulevad õppima, looma ja väljendama oma pühendumust muusikale ja tantsule.

JAMD on ainulaadne, pakkudes võimalusi igas vanuses. Rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõud ei tööta mitte ainult akadeemia tasemel üliõpilastega, vaid paljud on seotud tegevustega ja esinemisrühmadega konservatooriumis ja keskkoolis. Akadeemia üliõpilasi võib regulaarselt esineda konservatooriumis/keskkoolis ja nooremad lapsed esinevad akadeemias.

JAMD professorid ja õpetajad on Iisraeli parimad ning paljud on rahvusvaheliselt aktiivsed kõrgelt tunnustatud artistidena muusika- ja tantsumaailmas. JAMD edendab rahvusvahelisi sidemeid teiste muusika- ja tantsukoolidega, julgustades õpilasvahetusprogramme, et tema õpilased oleksid kursis kõigi uute arengutega.

JAMD õppekava on dünaamiline, segu akadeemilisest õppest ja praktilisest töökogemusest. Innovatsioon on JAMD-s pidev, pakkudes pidevalt laienevaid õppimisvõimalusi. Kultuuride segu selle õppekursustes peegeldab õppejõudude ja üliõpilaste erinevat tausta. Tulemuseks on atmosfäär, kus ühe katuse all õpetatakse Lähis-Ida muusikat, Euroopa klassikalist muusikat, džässi ja barokki. Tantsuvaldkonda kuuluvad klassikaline ballett, kaasaegne tants, improvisatsioon ning JAMD-i teerajajaks olnud liikumise ja liikumise noodikirja osakond.

Asukohad

  • Jerusalem District

    Jerusalem District, Iisrael

Küsimused