Keystone logo
The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Sissejuhatus

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Magistriinstituut on osa Püha Joosti kujutava kunsti ja disaini koolist, mis asub Hollandi lõunaosas 's-Hertogenboschi linnas. Euroopa südames ning Euroopa kunstis ja disainis asuv instituut pakub laia vaatenurka teooriale ja praktikale ning võimaldab elavat rahvusvahelist vahetust. Meie kaasaegsed, ööpäevaringselt avatud ruumid ja avatud stuudiokontseptsioon loovad viljaka keskkonna, kus saab kasvada rikkalik, multidistsiplinaarne praktika.

Master Instituut julgustab ja toetab õpilast oma praktikas juhitud interdistsiplinaarseid uuringuid Pathways . Soodustame õppimist, mis muudab fikseeritud eelduste ja ootuste võrdlusraamid - et õpilased oleksid kaasavamad, avatumad, peegeldavamad ja emotsionaalselt muutumisvõimelised.

Meie õpikogukond on kultuuridevaheline; erineva taustaga õpilased toovad poliitilistele ja kunstilistele positsioonidele erinevaid vaatenurki. Me võtame omaks paljususe. Instituut pakub elavat keskkonda teadusuuringute jaoks programmide konkreetsetes valdkondades ja juhendajate ning teadusprofessorite algatatud uurimisrühmades. Enese juhtimine ja enese korraldamine on võtmetähtsusega. Oleme pühendunud sellele, et võimaldada õpilastel kasvada professionaalideks, kes on võimelised kujundama oma praktikat tahtlikult, strateegiliselt ja eetiliselt.

Meisterveebiseminarid

Liituge meiega meie animatsiooni magistriõppe ning kujutava kunsti ja disaini magistri meistriseminaridel. Neljal erineval sessioonil annavad õppejõud ainulaadse ülevaate õppekavadest. Siit saate teada, kuidas meie meistrid saavad teie kunstniku või disainerina professionaalset tegevust edendada.

Teisipäev, 23. veebruar 2021

  • Animatsioonimeister - kell 11.00 Kesk-Euroopa aja järgi
  • Tuleviku ökoloogia magister - 15.00 Kesk-Euroopa aja järgi

Reede, 26. veebruar 2021

  • Kujutava kunsti ja kaasaegse praktika magister - kell 11.00 Kesk-Euroopa aja järgi
  • Asukoha kujunduse magister - 15.00 Kesk-Euroopa aja järgi

Registreeruge veebiseminaridele selle lingi kaudu: https://fd7.formdesk.com/omnismart/Master_Webinar_Feb2021

Avansi rakenduskõrgkool

Kujutavate kultuuride magistriinstituut (MIVC) ja Püha Joosti kujutava kunsti ja disaini kool kuuluvad Avansi rakenduskõrgkooli. Kõik MIVC magistriõppe programmid asuvad ühes ülikoolilinnakus, 's-Hertogenboschi linna lähedal.

Asukohad

  • 's Hertogenbosch

    Parallelweg 21-23, 5223AL, 's Hertogenbosch

Küsimused