Keystone logo
The National University of Santiago del Estero

The National University of Santiago del Estero

The National University of Santiago del Estero

Sissejuhatus

Meie ülikool asub Santiago del Estero provintsis, pealinnas, mis on riigi vanim linn, kuna see asutati aastal 1553, mis asub Argentina Vabariigi loodes. 1973. aastal loodud UNSE püüdis alati rahuldada selle tekitanud kogukonna nõudmisi. Seega rõhutati karjääri, mille eesmärk on lahendada kohaliku sotsiaalse keskkonna probleemid, mis on suunatud tehnoloogiale ning sotsiaal- ja terviseprobleemidele.

Ülikooli tekkimine täitis piirkonnas tunda tekkinud vajadust, kuna see andis koha noortele põlvkondadele, kellel muidu poleks olnud võimalust kõrgharidusse pääseda, kuna enne Santiago ülikooli olemasolu ülikoolikraadi saamiseks pidid nad sõitma naaberprovintsidesse. Samuti tuleb mainida, et UNSE on avalik, autonoomne ja vaba ülikool.

The National University of Santiago del Estero koosneb teaduskondadest ning koolidest, instituutidest ja osakondadest. Neli ülikooli mõisat, mida nimetatakse ka kloostriteks, moodustavad ülikooli ja need on: õpetajad, mitteõpetajad, lõpetajad ja üliõpilased, kes on oma vastavas esindus- ja ametiühinguorganisatsioonis tuumaks.

Ülikooli keskkontor asub linna lõunaosas, täpsemalt Avenida Belgrano Sud 1912. Selles asuvad rektoraadi, prorektoraadi, teaduskondade dekaanide kontorid, haldusüksused, samuti klassiruumid ja laborid. õpetamise ja uurimise eesmärgil. Sellel on ka keskraamatukogu, auditoorium, raadiojaam FM ja telekanal.

On ka teisi UNSE hooneid, mis kuuluvad samuti sama piirkonna erinevatesse teaduskondadesse ning asuvad maa- ja tööstuspiirkondades, näiteks El Parque Industrial ja El Zanjón , kus asuvad arvukad laborid, kus tehakse teadus- ja õpetamisülesandeid.

Asukohad

  • Santiago del Estero

    Avenida Belgrano Sur,1912, G4200, Santiago del Estero

    Programmid

    Küsimused