Keystone logo
The New School Liberaalteadused (MA)
The New School

Liberaalteadused (MA)

New York, Ameerika Ühendriigid

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 2260 / per credit

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

The New School on progressiivne ülikool New Yorgis, kus teadlased, kunstnikud ja disainerid tulevad kokku, et vaidlustada konventsioone ja luua positiivseid muutusi. 1919. aastal asutatud ülikool koosneb Parsonsi disainikoolist, Eugene Langi vabade kunstide kolledžist, etenduskunstide kolledžist, The New School sotsiaaluuringute jaoks ja paljudest tuntud kraadiõppe programmidest. The New School range ja mitmemõõtmeline lähenemine haridusele annab õpilastele akadeemilise vabaduse kujundada oma ainulaadseid individuaalseid õpiteid keerulises ja kiiresti muutuvas maailmas.

Umbes

Programmi põhikursused suunavad teid ideede ajaloosse ja püsiva kirjutamise praktikasse, samal ajal kui arendate intellektuaalset eakaaslaste kogukonda. Sealt saate hargneda, kasutades ära The New School rikkalikke pakkumisi ja silmapaistvaid õppejõude. Tehke koostööd nii õppejõudude kui ka üliõpilaste nõustajaga, et luua tugev Pathway kohandatud teie individuaalsetele vajadustele ja akadeemilistele ambitsioonidele. Pakume rikkalikku kursuste valikut maailmatasemel professoritega, kes saavad laiendada teie teadmisi kriitilisest teooriast, ideede ajaloost, esteetikast, filosoofiast, poliitikast, antropoloogiast, meediateooriast – kuhu iganes teie uudishimu teid viib. Kursused on saadaval nii päevasel kui ka õhtusel ajal, et sobituda ka kõige tihedama ajakavaga.

Programmi keskmes on kaks põhikursust. Esimene – The Making of the Modern World – käsitleb moodsate ühiskondade päritolu ja saatust nii, nagu mõistavad võtmemõtlejad, kes on selgitanud ja toetanud kaasaegseid sotsiaalseid arenguid, samuti need, kes on kandnud endas tõsist muret tänapäevase elu vormi pärast. Me käsitleme olulisi voolusid kunstis, sotsiaalajaloos, kultuuriteoorias, kirjanduses, poliitikas ja filosoofias. Meie teine põhikursus - magistri kriitilise kirjutamise seminar - aitab õpilastel mitteilukirjanduse kirjutamise ja kriitikaga töötada, et nad saaksid oma seisukohti paremini selgelt ja jõuliselt väljendada. Õpilased kasutavad seda kursust sageli vajaliku magistritöö kirjutamiseks, uurides põhjalikult oma valitud teemat ja koostades sisulise ja lihvitud proosateose.

Programmi esiletõstmised

 • 30-ainepunktiline interdistsiplinaarne programm.
 • Arendage kontekstuaalset mõtlemist ja kirjutamisoskust mitme humanitaarteaduse valdkonnas positiivses ja otsustusvabas keskkonnas.
 • Koostage oma õppekava ja tehke koostööd juhtivate teadlaste, ajakirjanike ja intellektuaalsete kirjanikega.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Sotsiaalse innovatsiooni ja muutuste dünaamika magister
  • Alicante, Hispaania
 • Magister sotsiaalse innovatsiooni alal
  • Salzburg, Austria
 • MA sotsiaalpoliitikas
  • Birmingham, Suurbritannia