Keystone logo
The Proofreading Academy

The Proofreading Academy

The Proofreading Academy

Sissejuhatus

Õpi Proofreadi nagu professionaal

Proofreading Academy õpetab kaasaegseid korrektuurimeetodeid iga dokumendi stiili jaoks. Me näitame teile, kuidas töödokumente täiustada või elatist korrigeerida.

Meie veebikursus õpetab teid:

 • Muuda äri-, akadeemilisi ja loomingulisi tekste
 • Microsoft Wordis saadaval olevate tööriistade efektiivne kasutamine
 • Vältige vigu, kui töötate erinevate inglise keele dialektidega

Korrektuuri kursuse jaotus

Olete ilmselt uurinud palju erinevaid kursusi. Aga milline neist on teie jaoks sobiv?

Pakume väikest meeskonda interaktiivset, personaalset ja sõbralikku õppetööd. Meie tugevus on meie ligipääsetavus ja meie õpilastega hoolitsemine. Kuna kõik meie juhendajad alustasid tööd ka vabakutseliste korrektoritena, teame, kuidas see tundub, ja tahame aidata teil esimesi samme astuda professionaalse korrastajana.

Kui soovite helistada ühe meie juhendajaga, et arutada kursust või vabakutselise elu, siis oleme alati hea meelega teiega rääkida.

Siin on see, mida pakume meie kursusel:

 • Interaktiivsed harjutused
 • Õpetajate isiklik tagasiside
 • Tasuta Skype'i õpe
 • Korrektsiooni ülesanded
 • Kasutajafoorum
 • Üks terviklik kursus
 • Töökindlustus kursuse lõpetamisel

Kursuse sisu ja kirjeldus

Proofreading Academy õpetab igale olukorrale kaasaegseid korrektuuri- ja redigeerimistehnikaid. Kas olete täiuslik algaja või lihtsalt otsite oma korrektuuriteadmisi, aitab meie kursus teie potentsiaali realiseerida.

Õigekirja, grammatika ja kirjavahemärkide vigade parandamisest erinevate kirjutamis- ja viitamisstiilidega tegelemiseks annab Proofreading Academy oskusi, mida saate kasutada oma tööelus ja oma dokumentide kirjutamisel. Samuti katame, kuidas Microsoft Wordi tõhusalt kasutada.

Proofreading Academy sisaldab vähemalt 30-tunnist koolitust, sisaldab teste ja praktilisi harjutusi ning juurdepääsu juhendamisteenusele, et saaksime paremini rahuldada teie vajadusi (igal kasutajal on õigus tasuta 30-minutilisele Skype'i kõnele ühe meie juhendajaga) . Kursus on loodud nii, et saate oma aegadel oma tempos õppida, kaasa arvatud järgmised moodulid:

1. Redigeerimine ja korrektuur: sissejuhatus

Ülevaade sellest, mida professionaalne toimetamine ja korrektuur hõlmab.

2. Microsoft Wordi põhitõed

Juhend kursuse muutuste ja muude oluliste korrektuurivahendite kasutamiseks Microsoft Wordis.

3. Üldised õigekirjavead

Kuidas tuvastada ja parandada dokumentides esinevaid ühiseid õigekirjavigu.

4. Ühised grammatika vead

Kuidas parandada erinevate dokumentide grammatilisi vigu.

5. Ühised kirjavahemärkide vead

Kuidas veenduda, et komasid, täielikke peatusi ja muid kirjavahemärke kasutatakse õigesti.

6. Muud tavalised vead

Kuidas parandada ladina terminoloogia, lühendite, numbrite kasutamise ja kapitaliseerimisega seotud vigu (muu hulgas).

7. Praktika korrektuur: stiil

Kasutatakse dokumendi redigeerimise põhialuseid õige kirjutusstiili tagamiseks.

8. Proofreading praktikas: akadeemiline korrektuur

Põhjalik pilk akadeemiliste dokumentide korrektuurile, alates bakalaureuseõppe esseest ajakirjaartiklitele ja doktoritööle.

9. Akadeemiline korrektuur: viited ja tsitaadid

Ülevaade akadeemilises kirjutamises kasutatavatest peamistest viitamissüsteemidest ja vead, mida korrigeerijad võivad viidetega ja viidetega tegelemisel kokku puutuda.

10. Vorming Microsoft Wordis

Lähemalt vaadake, kuidas Microsoft Wordis dokumente vormindada, samuti mõningaid täiendavaid funktsioone, mis muudavad korrektuuri ja dokumentide redigeerimist lihtsamaks.

11. Lõplik korrektuuri hindamine

Võimalus näidata, mida olete õppinud! Te võtate kaks korrektuurikatset ja vormindamiskatse, mille kohta saate üksikasjaliku juhendaja tagasiside. Kui te skoorite 80% või rohkem, pakutakse Teile kohe Proofed Inc-le töötavat vabakutselist rolli. Kui ei, siis on teil võimalus testid uuesti läbi viia pärast spetsiaalset tagasisidekõnet ühe meie juhendajaga.

Kõik, mida pead tegema, on lõpetada registreerimine ja töötada iga mooduli kaudu, lõpetades mooduli lõppu korrigeerimise treeningu ja testid, et liikuda edasi järgmisele (koos mõnede keskmooduli harjutustega ja viktoriinidega, et saaksite ennast testida selle kohta, mida sa oled õppinud. Kursuse lõpus on ka lõplik korrektuur.

Pärast registreerumist on teil kursuse lõpuleviimiseks aega kuus kuud (vt lisateabe tingimusi). Kui olete lõpetanud, siis olete täielikult kvalifitseeritud dokumentide professionaalseks redigeerimiseks ja korrektuuriks. Me pakume isegi nõu, kuidas leida tööd vabakutselise parandajana!

Proofreading Academy on välja töötanud rahvusvaheline Proofed Inc. Selle kursuse loomisel oleme kasutanud meie kollektiivset kogemust professionaalsete korrektuuride ja toimetajatena ning usume, et see pakub rohkem õppijatele kui ükski teine täna kasutatav korrektuur ja toimetamine.

Kui soovite midagi muud korrektuuriakadeemia kohta, võtke meiega ühendust.

Asukohad

 • New York

  Suite 30, 101 St Mark’s Pl, 10009, New York

  Programmid

   Asutus pakub ka:

   Küsimused