Keystone logo
The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

Sissejuhatus

145395_image_2020-11-20_16-42-51.png

Kõik, mida tahtsite Skoltechi kohta PÄRIS AJAS kuulata ja küsida. Kohtuge Skoltechi esindajatega, saate vastused oma küsimustele ja olge valmis meie ülikoolilinnakut praktiliselt uurima.

Kutsume STEM-taustaga üliõpilasi ja lõpetajaid, kes on huvitatud magistri- või doktorikraadi omandamisest. õpib Skoltechi veebipõhiste avatud uste juurde. Saate ülevaate olemasolevatest programmidest ja õppekavade ülesehitusest, Skoltechi tunnustatud õppejõududest, karjäärivõimalustest, üliõpilaselust ülikoolilinnakus ja mujal. Samuti saate üksikasju sisseastumise kohta ja võimaluse küsida kandideerimisprotsessi kohta tekkivaid küsimusi.

Skoltechi tippspetsialistid peavad oma huvialale pühendatud vestluse ja aitavad teil saada Skoltechi õpilaseks.

Lisateavet leiate siit linkilt

Skoltech on rahvusvaheline kraadiõppele keskendunud ülikool, mille asutas grupp maailmakuulsaid teadlasi 2011. aastal. Skoltechi õppekava keskendub tehnoloogiale ja innovatsioonile, pakkudes magistriõppe programme kümnes tehnoloogiavaldkonnas. Õpilased saavad põhjalikku teoreetilist ja praktilist koolitust, kujundavad oma uurimisprojekte, osalevad praktikal ja omandavad inglise keeles ettevõtlusoskusi. Teaduskond koosneb praegustest teadlastest, kellel on rahvusvaheline akrediteering ja saavutused.

Skoltech ühendab Venemaa teadusliku tipptaseme traditsiooni kogu maailma parimate tavadega. See ühendab fundamentaalse teaduse ettevõtluse ja innovatsiooniga. See lähenemisviis, mida täiendavad rahvusvaheline õhkkond, ülemaailmselt tunnustatud professorid ja teadlased Venemaalt ja välismaalt, täiuslikult varustatud laborid ning tihe integratsioon ühiskonna ja tööstusega, annab õpilastele võimaluse omandada maailmatasemel kõrgharidus ning omandada laiaulatuslikud karjääri- ja äriväljavaated.

111168_TSL_3334.jpg

Kandideerige Looduse indeksis olevasse 100 parima noore ülikooli. Skoltech pakub magistrikraadi ja doktorikraadi. programmid :

 • Arenenud arvutiteadus
 • Arenenud tootmistehnoloogiad
 • Andmeteadus
 • Energiasüsteemid
 • Asjade Internet ja traadita tehnoloogia
 • Elu teadused
 • Materjaliteadus
 • Matemaatiline ja teoreetiline füüsika
 • Petroleum Engineering
 • Fotonika ja kvantumaterjalid
 • Kosmosetööstuse süsteemid

Mis muudab Skoltechi teistest ülikoolidest lahku, on see erakordne keskkond, mis muudab teie MSc uuringud oluliseks eluliseks verstapostiks:

 • Haridus: Loenguid ja praktilisi kursuseid annavad maailmakuulsad eksperdid. Õpilased saavad kujundada oma koolitusprogrammi, valides erinevatest kursustest
 • Teadus: teadus on kindlalt integreeritud haridusprotsessi: iga õpilane viib läbi oma uurimisprojekte
 • Tegeliku elu kogemus: pakume tööstuslikku keelekümblust: 8-nädalane praktika juhtivates tööstusettevõtetes, kus õpilased muudavad oma teadmised ja oskused tegutsemiseks
 • Ettevõtlus: täiendame teie akadeemilist koolitust ärikursusega, mis annab näpunäiteid ideede ja uurimistulemuste kommertsialiseerimiseks
 • Liikuvus: üle kolmandiku meie üliõpilastest osalevad erinevad akadeemilised liikuvusprogrammid, töötades praktikantidena või teadlastena MIT-is, Harvardi ülikoolis, Singapuri riiklikus ülikoolis, Calgary ülikoolis ja teistes juhtivates rahvusvahelistes ülikoolides.
 • Globaalne keskkond: üliõpilased 40 riigist, professorid ja teadlased rahvusvaheliselt tunnustatud laboritest ja ülikoolidest. Me õpetame inglise keeles.
 • Elu: kui olete registreerunud, saate võimaluse osaleda suurtel rahvusvahelistel konverentsidel, osaleda teadus- ja üliõpilaskonkurssidel ning teha oma projekte ja algatusi.
 • Üliõpilaste pakett: Skoltechi üliõpilastel on õigus stipendiumile alates 40 000 RÜ (ligikaudu 550 EUR) ja tervisekindlustusest.

111171_TSL_2765.jpg
111172_TSL_3442.jpg

Meie lõpetajad kujundavad oma tulevikku, valides mitmesuguste karjäärivõimaluste seast tööstuses, teaduses ja äris

 • Teadus: Landing Ph.D. juhtivate Venemaa ja rahvusvaheliste uurimisüksuste positsioonid ja jätkuvad uuringud
 • Tööstus: spetsialiseerunud ametikohtadel erinevates tööstusharudes, mis nõuavad põhilisi teadmisi matemaatilisest ja teoreetilisest füüsikast
 • Käivitamine: ettevõtte käivitamine enda või Skolkovo innovatsiooniokeskkonna kaudu koos ulatusliku ekspertide, partnerite, konsultantide ja investoritega

Haridus Skoltechis on tasuta. Õpilased saavad koostada oma individuaalsed õppeplaanid ja täiendada kohustuslikku erialade valikkursuste ja projektide pakkumist mis tahes valdkonnas. Teadustöö on õppeprotsessi lahutamatu osa.

Charles Belina, USA: Valisin õppimise Skoltechis, kuna see võimaldas mul saada maailmatasemel hariduse, kogedes samal ajal ka elu võõral maal. Kusagil mujal ei saanud ma oma unistust elada välismaal sellises kosmopoliitilises linnas nagu Moskva, õppides samas tippülikoolis. Skoltech julgustab koostöö- ja meeskonnaprojekte ning õpetab oma õpilasi mõju avaldama; see tähendab, et õpid, kuidas luua midagi, mida inimesed saaksid kasutada.

Shreya Santra, India: Otsustasin jätkata magistrikraadi Skoltechis, kui sain teada, kuidas see äsja asutatud instituut saadab rahvusvahelise teadlaskonna kaudu positiivseid lainetusi. Skoltechis pakutavad kogenud õppejõud ja arenenud uurimisvõimalused on igale inseneritudengile väga köitvad. Skoltechi keskkond on äärmiselt sõbralik ja motiveeriv ning välistudengitel on Moskva eluga lihtne kohaneda.

Adeniyi Adebayo, Ghana: "Mõistused, südamed ja käed! Skoltech aitab teil tõelist õppimist taasavastada: see on kogemuslik ja haarab teie meelt igas mõttes, sealhulgas südames ja kätes. See on ümberkujundav kogemus ja ma armastasin reisi kõiki osi . "

Asukohad

 • Moscow

  Russia, Skolkovo Innovation Center, Bolshoy boulevard 30/1, 121205, Moscow

Küsimused