Keystone logo
The University of Akron

The University of Akron

The University of Akron

Sissejuhatus

Õpilaste karjääri ettevalmistamine ja ühendamine

Ärikorralduse kolledž (CBA) asutati The University of Akron 1953. aastal. Täna oleme eristanud end riiklikult edetabelis ja ülemaailmselt tunnustatud asutusena professionaalide ja juhtide arendamisel.

Investeeritud ala spetsialistid

Meie aktiivne ärivõrgustik eristab meid tõeliselt. CBA üliõpilased liituvad koheselt 25 000 vilistlase - 400 + suuruse ärivõrgustikuga juhtivatel ametikohtadel. Enam kui 270 spetsialisti on CBA-ga ühendatud eriti regulaarselt toimuvate nõuandekogude teenindamise kaudu, et pakkuda ekspertiise ja juhendada õppekavade otsuseid ja strateegilisi juhtnööre. Nõuandekogu liikmed aitasid välja töötada meie turu jaoks olulisi bakalaureuseõppe peamisi õppeasutusi ja mõjukaid kraadiõppe programme, mis edendavad õpilaste karjääri. Nõuandekogu liikmed viivad ka oma organisatsioonide ettevõtluspraktikaid ja koostööprojekte, projekte ja võistlusi CBA üliõpilastele igal aastal.

Kutsealane areng valmistab ette õpilasi

Tugev, karjäärile keskendunud professionaalne areng ja praktilised õppimisvõimalused - sadadest praktikakohtadest kuni klassisiseste reaalprojektideni - eristavad tasuvusanalüüsi teistest asutustest. Meie EDGE professionaalse arengu määramise programm pakub igal poolaastal kümneid õppekavaväliseid võimalusi, mis viivad õppimise klassiruumist kaugemale ja panevad õpilased karjäärivalmiduse teele. Nende kaudu saavad õpilased luua kontakti spetsialistidega, kes on aktiivsed meie nõuandekogudes. Need jõupingutused aitavad tagada, et üliõpilased on lõpetamise ajaks karjääriks valmis ja ühendatud. Alates 2019. aastast majutatakse meie professionaalse arengu töötajad uude 5,2 miljoni dollari väärtusesse professionaalse arengu keskusesse, mis koondab kõik CBA professionaalse arengu ressursid ühte kesksesse kohta.

Õppejõudude õpe CBA-s - mitte assistentide õpetamine

Meie missiooniks on tagada meie üliõpilaste karjäärivalmiduse ja ühendatud oleku lõpetamine meie kõrge kvalifikatsiooniga ja kirglike juhendajate toel. Kuigi meie tasuvusanalüüsi professorid viivad läbi kvaliteetseid teadusuuringuid, juhendavad nad tudengeid ka täiskohaga, sageli tipptasemel rajatistes ja õppelaborites. Nad tegelevad sageli semestri jooksul valdkonna spetsialistidega ja teevad koostööd kümnete ettevõtetega, et otsida reaalmaailma projekte, mis pakuvad praktilisi õppimisvõimalusi, ühendades klassiruumid vestlussaalidega.

Ärijuhtimise kolledži missioon

Kui ärijuhtimise kolledž (CBA) loodi The University of Akron (UA) kutsekolledžina 1953. aastal, siis esmakordselt pakuti äriklasse UA-s 1916. aastal, peaaegu 100 aastat tagasi!

Ajalooliselt on meie tähelepanu keskmes olnud tugevate programmide ja kogemuste saamine kvaliteetsete üliõpilaste ja õppejõudude ligimeelitamiseks. Täna püsib see fookus oma ülesande täitmisel:

Et valmistada meie õpilasi ette kompetentseteks ja vastutustundlikeks ettevõtlusspetsialistideks ja juhtideks. Seda missiooni juhib veendumus, et ettevõtlus on rakendatud globaalne distsipliin, mis kajastub meie ulatuslikes partnerlussuhetes äriringkondadega arvukate nõuandekogude, klassiprojektide ja praktikakohtade kaudu, samuti mitmekesiste õppimisvõimaluste kaudu.

135167_pexels-photo-3184465.jpeg

Osalege riiklikult järjestatud kahekordse akrediteerimisega ärikoolis

Edetabeliorganisatsioonid tunnustavad regulaarselt meie programme ja üldist kogemuste kvaliteeti ärijuhtimise kolledžis (CBA).

Edetabelid - kraadiõppe programmid

CBA kraadiõppe programmid on alates 2005. aastast kantud Princetoni ülevaate parimate ärikoolide loendisse igal aastal. Koole tunnustatakse kvaliteetsete akadeemiliste programmide ja üliõpilaste positiivsete arvamuste põhjal, kes hindavad oma ülikoolilinnaku kogemusi ja teatavad sellest.

Bloomberg Businessweek hindas osalise tööajaga MBA programmi riigi parimate hulka. Need paremusjärjestused põhinevad õpilaste rahulolu, akadeemilise kvaliteedi ja kraadiõppejärgsete tulemuste (nt tööpraktika) mõõtmistel.

USA uudised ja World Report on hinnanud CBA MBA programmi USA parimate osalise tööajaga MBA programmide hulka. Paremusjärjestus põhineb nii vastastikuse hindamise keskmisel skooril kui ka neljal üliõpilastega seotud teguril - keskmine GMAT-i tulemus, keskmine bakalaureuseõppe GPA , programmis osalevate üliõpilaste aastate töökogemus ja osalise tööajaga õppurite osakaal programmis õppivatest õpilastest.

Ajakiri CEO on hinnanud meie MBA esimese astme programmiks. Põhineb programmi kvaliteedil ja õpilaste edusammudel.

Edetabelid - bakalaureuseõppe programmid

Businessweek hindas meie bakalaureuseõppe ärikooli kuue järjestikuse aasta jooksul Ameerika Ühendriikide parimate hulka. Businessweek põhineb paremusjärjestusel programmide akadeemilisel kvaliteedil, üliõpilaste lõpetamisejärgsetele tulemustele, värbajate rahulolule ja üheksale õpilase rahulolu näitajale.

USA uudised ja ajaleht World Report hindasid tasuvusanalüüsi riigi parimate bakalaureuseõppe äriprogrammide hulka. See järjestamine põhineb ainult vastastikuse hindamise tulemusel. USA uudisteuuringud korraldavad kõigi AACSB Internationali poolt akrediteeritud bakalaureuseõppe äriprogrammide dekaanid ja vanemõppejõud ning paluvad neil hinnata kõigi neile tuttavate programmide kvaliteeti.

Kahekordne akrediteerimine AACSB poolt

Alates 1966. aastast on CBA akrediteerinud AACSB International, mis on tipptasemel juhtimishariduse tunnus ja esindab ärikoolide kõrgeimat saavutust kogu maailmas. Selle tunnustuse on saavutanud vähem kui 6 protsenti maailma ärikoolidest - 716 13 000-st. Lisaks on tasuvusanalüüs üks 181-st ärikoolist, mis on oma raamatupidamisprogrammidele andnud täiendava spetsiaalse akrediteerimise.

Koolid on akrediteeritud 21 standardi alusel, mis käsitlevad õppejõudude kvalifikatsiooni, ressursside strateegilist juhtimist, õppejõudude ja üliõpilaste koostoimimist, samuti pühendumist kraadiõppeprogrammide pidevale täiustamisele ja õpieesmärkide saavutamisele.

Akrediteerimine kinnitab tasuvusanalüüsi pühendumust kvaliteedile ja pidevale täiustamisele. See tagab meie tulevastele üliõpilastele, vilistlastele, akadeemiale ja kogukonnale, et kolledž:

 • Haldab oma ressursse, et saavutada meie missioon valmistada pädevaid ja vastutustundlikke ettevõtlusspetsialiste ja juhte.
 • Edendab äri- ja juhtimisteadmisi teaduskonna teadusuuringute ja stipendiumi kaudu.
 • See pakub kvaliteetset õppetööd ja praeguseid õppekavasid.
 • Kasvatab meie õpilaste ja õppejõudude vahelist sisukat suhtlemist.
 • Toodab koolilõpetajaid, kes on saavutanud meie aine osas konkreetsed õppe-eesmärgid.

Tere tulemast rahvusvahelised üliõpilased ja taotlejad

The University of Akron ülikooli ärijuhtimise kolledži (CBA) kraadiõppeprogrammidel on rikkalik traditsioon registreerida üliõpilasi kogu maailmast. Igal aastal on meil üliõpilasi, kes esindavad äriklasse üle 30 riigi ja kellel on viimase 15 aasta jooksul olnud üle 50 Fulbrighti õpilase. Meie õppejõududel on ka mitmekülgne taust, sealhulgas tööstuse kogemus ja nad on pärit paljudest riikidest. Väärtustame mitmekesise elanikkonna pakutavaid teadmisi.

Rahvusvahelistel tudengitel on vajalik CBA kraadiõppe programmi vastuvõtmiseks ja edukaks esinemiseks vajalikke samme. Oleme selle lehe loonud, et pakkuda linke olulistele sammudele ja muud kasulikku teavet väljastpoolt Ameerika Ühendriike asuvatele õpilastele. Sellel lehel lingitud lehtede lugemine on ülioluline, et tagada teie avalduse sujuv töötlemine, et saaksite hakata meiega Akronis liitumist kavandama!

The University of Akron ülikooli magistrikool töötleb taotlusi ja kinnitab kõigi ülikoolilinnaku kraadiõppe programmide vastuvõtud. Spetsiaalselt välistudengitele mõeldud teave kogub osa veebisaidist, sealhulgas Visa paberimajandus (I-20) ja kohustuslik tervisekindlustus.

Enne saabumist Akroni

Rahvusvahelised üliõpilased võivad korraldada vastuvõtvate perekondade abistamise nende saabumisel, pöördudes Global Ties-Akroni poole. Muu teave Akroni saabuva viisa staatuse ja endaga kaasas oleva teabe kohta on saadaval rahvusvaheliste üliõpilaste ja teadlaste keskuses.

Enamik Akroni ülikooli kontoreid on laupäeval ja pühapäeval suletud, nii et nädalavahetusel piirkonda saabuvad tudengid peavad enne Akroni tulekut korraldama hotelli või võõrustava perekonna. Transport on saadaval Cleveland Hopkinsi rahvusvahelisest lennujaamast või Akroni kantoni lennujaamast.

Esimesel tööpäeval (esmaspäevast reedeni) peaksite külastama rahvusvaheliste üliõpilaste ja teadlaste keskust, et hoolitseda kõigi uute õpilaste viisa-, kindlustus- ja muude nõuete eest. Pärast seda peaksite külastama meie kontorit.

Enne oma riigist lahkumist võtke meiega ühendust, et planeerida nõustamiskohtumine.

Asukoht Akron

Paljud õpilased ja vilistlased on kommenteerinud Akroni taskukohast eluaset ning Ohio kirdeosas pakutavaid mitmesuguseid kultuuri- ja meelelahutuskohti. Bussireisid ja linnaliinibussid tagavad piirkonna sisese transpordi, et õpilased saaksid ilma autota ringi liikuda.

Eluase Akronis

Ülikoolilinnakuväline eluase

Ülikoolilinnaku lähedal on palju korterikomplekse ja üürimaju, mis pakuvad üliõpilaste majutust. Ärijuhtimise kolledži vahetus läheduses on arv. Kuna enamikku meie isiklikest lõputundidest pakutakse õhtul, leiavad paljud tudengid, et eelistatud on CBA lähedal asuvad korterid. Kaugust CBA aadressini saate kontrollida aadressil 259 S. Broadway, Akron, OH 44308.

Ülikoolilinnaku eluase

Enamik ülikoolilinnaku majutusasutusi on mõeldud bakalaureuseõppe üliõpilastele. Mõned elukoha saalid võtavad vastu kraadiõppureid.

Ohio kirdeosas ringi liikumine

The University of Akron Roo Express Shuttle pakub ülikoolilinnakus ja läheduses asuvas kogukonnas UA-üliõpilastele, õppejõududele ja töötajatele kehtivat ülikooli isikut tõendavat dokumenti - sihtkaarti. Külalised võivad ka bussiga sõita, kui kaasas on keegi ZipCardiga.

Akroni metroobussisüsteem pakub MetroZipit, mis pakub õpilastele ZIP-kaardi pühkimisega tasuta transporti Summiti maakonnas igal tavalisel metroo marsruudil. See on saadaval üliõpilastele, õppejõududele ja töötajatele. SCAT-teenused on sellest programmist välja jäetud.

Võite ka metroobussiga Clevelandi minna vaid 4 dollari eest. Tavaline pilet on 5 dollarit, Zip-kaardiga allahindlus 1 dollar. Clevelandi Northcoast Expressi teenus pakub kahte Akroni piirkonnast pärit marsruuti, teenus on ainult tööpäeviti ja kestab varahommikul ning hilisõhtul.

Mõnel puhkusel metroo ei tööta.

Reisimine mööda Ameerika Ühendriike

Ameerika Ühendriikide kaugemate reiside jaoks pakutakse Greyhoundi bussiühendust Akronist ja Amtraki rongiteenust Clevelandist või Alliance'ist. Akronis on ka mitmesuguseid autorendifirmasid. Akroni kantoni lennujaam ja Cleveland Hopkinsi rahvusvaheline lennujaam pakuvad juurdepääsu paljudele lennuettevõtjatele.

Muutuvad aastaajad - mida kanda ja kuidas ette valmistada

The University of Akron on kolm semestrit sügisel, mis algab augustis (suvel) ja lõpeb detsembris (talvel), kevadel, mis algab jaanuaris (talvel) ja lõpeb mais (kevadel). Suvel, mis algab mais (kevadel) ja lõpeb augustis (suvi). See tähendab, et kui kolite õppima Akronisse, kogete igal semestril kahte hooaega ja teil peab olema garderoob, mis katab kõik aastaajad. Enamik õpilasi riietub tunnis osalemiseks ärirõivastesse, välja arvatud juhul, kui nad esitlust teevad, sel juhul riietuvad nad professionaalses riietuses. Akronis ja Ohio kirdeosas on palju üritusi, tegevusi ja kohti, mida nautida.

135168_pexels-photo-3184302.jpeg

Stipendiumid, töö, rahalise abi võimalused ja kulud

Akadeemilise tipptaseme toetuseks The University of Akron kui ka ärijuhtimise kolledž laia valikut stipendiume ja muid võimalusi, et aidata üliõpilastel haridustegevust. Neid stipendiume pakuvad ettevõtted, sihtasutused, kutseorganisatsioonid, õppejõud, vilistlased ja muud üksikisikud.

Föderaalne tööõppe programm

Föderaalse kolledži tööõppe rahastamine on kättesaadav kraadiõppuritele. Peaksite esitama FAFSA vormi ja The University of Akron üliõpilaste finantsabibüroo poole või otsima teavet abikõlblikkuse kohta.

Ärijuhtimise kolledži stipendiumid

Igal aastal annab ärijuhtimise kolledž üle 100 kraadiõppe ja bakalaureuse stipendiumi nii praegustele CBA tudengitele kui ka saabuvatele esmakursuslastele.

Ülikoolide stipendiumid

The University of Akron pakub stipendiume spetsiaalselt CBA suurettevõtetele.

Välised stipendiumivõimalused

Ülikool pakub väljastpoolt kolledžit stipendiume, mille on teinud kättesaadavaks erinevad välised organisatsioonid.

Vastuvõtmise protsess

Lõpetaja vastuvõtu kriteeriumid: COVID-19 vastus

Arvestades COVID-19 pandeemiaga seotud asjaolusid ja sündmusi, rakendab ärijuhtimise kolledž 2020–21 õppeaastal AÜ-sse astunute vastuvõtmiseks terviklikku lähenemisviisi. Selles keskkonnas on võimatu ignoreerida väliseid tegureid, mis mõjutavad individuaalseid olusid ja elu. Paljud leiavad oma töö ja karjääri üleminekujärgus ning ärijuhtimise kolledž soovib pakkuda võimalikult palju paindlikkust igale õpilasele, kes otsustab aasta lõpus osaleda AÜ kraadiõppes. Selle tulemusel võib iga taotleja avalduse standardiseeritud sisseastumiskatse nõudest loobumiseks. Taotlejad võivad lisada need hinded, kuid katseid ei nõuta.

Alates 22. maist loobub tasuvusanalüüs 2020. aasta sügisel kandideerijate taotlustasust.

Sisseastumisprotsessi lõpuleviimine

Sisseastumismaterjalide esitamisel on ülioluline, et esitaksite kõik nõutud aja jooksul. Allpool toodud materjalide kontrollnimekiri loetleb nõuded. Lõpetaja vastuvõtukomisjon vaatab üle kõik taotluste materjalid, mis on saadud kõigi ärijuhtimise kolledži (CBA) kraadiõppe programmide jaoks.

The University of Akron ülikooli magistrikool kontrollib kõigi kraadiõppeprogrammide vastuvõtmist. Need pakuvad kohustuslikku veebipõhist taotlusprotsessi. Õpilased saavad nõutavad vormid esitada veebipõhise rakendussüsteemi kaudu. Üksused, mida enne esitamist võrgusüsteemis pole, saab saata Business Office'i kraadiõppe programmidele. Kui taotlus on esitatud ja ärakirjad on esitatud, edastab kõrgkool teie taotluse kohta teabe CBA lõpetajate programmide kontorisse (ärijuhtimise kolledž, ruum 412, Akron, OH 44325-4805).

Tähtajad - kodumaised ja rahvusvahelised

Kodused õpilased

 • Sügissemestri algus - 1. august
 • Kevadsemestri algus - 1. detsember
 • Suvesemestri algus - 1. mai
 • Laupäevane MBA - ainult sügisstart - 1. august

Rahvusvahelised üliõpilased

Graduate School soovitab rakendada kuus kuud enne semestri algust, mille jooksul plaanite oma õpinguid alustada. Kulutasuvusanalüüs soovitab kohaldada hiljemalt järgmistel kuupäevadel:

 • Sügis - 15. juuni
 • Kevad - 15. oktoober
 • Suvi - 15. märts

Veebi- ja posti teel kandideerimise materjalid

Kandideerimiseks peate täitma veebipõhise avalduse osa ja saatma tähtajaks teatud materjalid posti teel või e-posti teel aadressile [email protected].

Kandideerimiseks täitke kõik järgmised toimingud.

1. samm: täitke veebipõhine taotlus, mis sisaldab järgmist:

 • Avalduse vorm
 • Taotlustasu loovutatakse sügisel 2020 taotlejatele
 • Kohalikele tudengitele 45 dollarit, millest loobutakse sügisel 2020 taotlejate jaoks
 • 70 dollarit rahvusvahelistele tudengitele, kes loobusid sügisel 2020 taotlejate jaoks
 • 45-dollariline kordustasu loobutakse sügisel 2020 taotlejatele

2. samm: saatke või saatke e-kiri aadressile [email protected]

 • Vähemalt 2 soovituskirja (jagage seda linki oma soovitustega)
 • Teie praegune CV
 • Teie lugu kirjeldav eesmärk. Kirjeldage, mis motiveerib teid kraadi saavutamiseks ja millised omadused viivad teie edusammudeni. Kui kandideerite laupäevasele MBA interdistsiplinaarsele koondumisele, palun märkige esimeses lõigus oma huvi laupäevase MBA kohta.
 • Ametlikud ärakirjad. Kõik ärakirjad tuleb esitada kõrgkooli. Õpilased võivad vastuvõtmiseks esitada mitteametlikke koopiaid aadressile [email protected], kuid ametlik ärakiri tuleb esitada või saata Leigh Halli hoones asuvasse kraadiõppeasutusse.
 • Standardiseeritud testi hinded. Mitteametlikke koopiaid võib saata sissejuhatuseks töötlemiseks aadressile [email protected].
 • GMAT (saatke tulemuste koopia). Ametliku koopia saatmine The University of Akron kas testi sooritamisel või pärast seda. Graduate Admission Committee (GAC) eelistab, et taotlejatel oleks minimaalne GMAT-skoor 500. Nende taotlejate jaoks, kelle skoor on sellest madalamal tasemel, on võimalik esitada vastuvõtukomisjonile avaldus, milles nõutakse ajutist sisseastumist.
 • Muud standardiseeritud testid. Õpilased, kes on võtnud GRE, MCAT, PCAT, LSAT või CAT, võivad taotleda sisseastumist nende hinnete põhjal. CAT-i pakkuvatelt õpilastelt oodatakse 90% või rohkem hindeid. Kui õpilane pole testi veel teinud, eelistatakse GMAT-i. Ühisettevõtluse / õiguse üliõpilased võivad taotleda, et õigusteaduskond edastaks kogu paberimajanduse tasuvusanalüüsis ja magistrikoolis. Lisateavet leiate ühise kraadi taotlemise protsessist.

Üliõpilased, kellel on Ameerika ülikoolides magistri-, doktorikraadi või juristi doktor, võivad taotleda sisseastumist kõrgema kraadi omandamise põhjal. Üliõpilase üldine taotlus vaadatakse läbi ja GAC jätab endale õiguse nõuda GMAT-i vastuvõtmist.

Taotlejad võivad esitada GAC-ist avalduse GMAT-, GRE- või muudest standardtestitest loobumise kohta, kui nad on juba akrediteeritud ülikoolis omandanud bakalaureusekraadi omandanud, kui nad on saavutanud kolmeaastase ametialase vastutuse. Taotluse korral võite esitada meie veebis avalduse testist loobumise avalduse vormi kohta. Loobumisotsus vaadatakse läbi GAC-i läbivaatamise käigus.

Õpilased, kellel on vähem kui kolmeaastane töökogemus, võivad taotleda loobumist, lähtudes meie COVID-19 vastusest. Taotlejad peaksid meie veebipõhise testimisest loobumise avalduse vormi lisateabe all märkima COVID-19 erandi.

Ärijuhtimise kolledž üldiselt ei paku taotlejale sisseastumist ilma standarditud testihindeta. Kui teil on ettevõtlusega mitte seotud bakalaureuse kraad ja te pole veel standardiseeritud testi sooritanud, võiksite registreeruda mitte kraadiõppe üliõpilasena, mis võimaldab teil Gateway või sihtasutuse kursuste ettevalmistamiseks võtta kuni üheksa (9) tundi krediiditundi teie standardiseeritud test. Pange aga tähele, et kraadiõppuritel on klassidesse registreerumine eelisjärjekorras. See kraadivaba võimalus on piiratud kodumaiste üliõpilastega.

Keelenõuded

Duolingo inglise keele test on ajutiselt lubatud isikliku TOEFLi asemel.

2. märts 2020 - Arvestades katsekeskuste sulgemist koroonaviiruse (COVID-19) puhangust mõjutatud piirkondades, The University of Akron heaks Duolingo inglise keele testi (DET) kasutamise inglise keele oskuse tõendamiseks. DET aktsepteeritakse isikliku TOEFL-i ja IELTS-i asemel 31. märtsini 2020. Taotlejad peavad saama DET-skoori 115 või kõrgem, et rahuldada meie kvalifikatsiooninõuet lõpetajate sisseastumiseks.

Jätkame olukorra tähelepanelikku jälgimist ja teeme vajaduse korral täiendavaid kaalutlusi. Aitäh.

Eeldatakse, et rahvusvahelised üliõpilased ja isegi mõned alalised elanikud tõendavad inglise keele oskust. Seda saab teha pakkudes vastuvõetavaid hindeid inglise keele kui võõrkeele (TOEFL), rahvusvahelise inglise keele testimissüsteemi (IELTS) testimisel või The University of Akron inglise keele instituudi (ELI) testide kaudu. Need, kes ei vasta TOEFL-i oodatavale minimaalsele punktisummale 79 või IELTS-i 6,5, võiksid taotleda tingimuslikku sisseastumist õppima inglise keelt UA-ELI-s.

 • TOEFL-i minimaalsed skoorid on 79 Interneti-põhine test või 550 paberipõhine test
 • IELTS-i minimaalne punktisumma on 6,5

137761__SRA8472-16x10.jpg.jpg

Ülikooli omadused

Asukoht Akron

Paljud õpilased ja vilistlased on kommenteerinud Akroni taskukohast eluaset ning Ohio kirdeosas pakutavaid mitmesuguseid kultuuri- ja meelelahutuskohti. Bussireisid ja linnaliinibussid tagavad piirkonna sisese transpordi, et õpilased saaksid ilma autota ringi liikuda.

Eluase Akronis

Ülikoolilinnakuväline eluase

Ülikoolilinnaku lähedal on palju korterikomplekse ja üürimaju, mis pakuvad üliõpilaste eluaset. Ärijuhtimise kolledži vahetus läheduses on mitmeid. Kuna enamikku meie isiklikest lõpuklassidest pakutakse õhtul, leiavad paljud õpilased, et eelistatakse CoB-i lähedal asuvaid kortereid. Kaugusi CoB aadressile saate kontrollida aadressil 259 S. Broadway, Akron, OH 44308.

Ülikoolilinnaku eluase

Enamik ülikoolilinnaku majutusasutusi on mõeldud bakalaureuseõppe üliõpilastele. Mõned elukoha saalid võtavad vastu kraadiõppureid.

Ohio kirdeosas ringi liikumine

The University of Akron Roo Express Shuttle pakub ülikoolilinnakus ja läheduses asuvas kogukonnas teenust UA üliõpilastele, õppejõududele ja töötajatele, kellel on kehtiv ülikooli identifitseerimisnumber - Zip Card. Külastajad võivad sõita ka transporditeenusega, kui nendega on kaasas keegi, kellel on ZipCard.

Akroni metroobussisüsteem pakub MetroZipit, mis pakub õpilastele ZIP-kaardi pühkimisega tasuta transporti Summiti maakonnas igal tavalisel metroo marsruudil. See on saadaval üliõpilastele, õppejõududele ja töötajatele. SCAT-teenused on sellest programmist välja jäetud.

Clevelandi saate sõita ka metrooga. Õpilastele on saadaval soodushinnaga bussipiletid. Northcoast Expressi teenus Clevelandi pakub kahte marsruuti, mis pärinevad Akroni piirkonnast, teenus on ainult tööpäevadel ja kestab varahommikul ja hilisel pärastlõunal.

Reisimine mööda Ameerika Ühendriike

Autojuhtidele The University of Akron Clevelandist vähem kui tunni kaugusel, Chicagost 5,5 tunni ja New Yorgist vähem kui 7-tunnise autosõidu kaugusel. Ameerika Ühendriikides kaugemate reiside jaoks on Greyhoundi bussiteenus saadaval Akronist ja Amtraki raudteeteenus on saadaval Clevelandist või Alliance'ist. Akronis on ka erinevaid autorendifirmasid. Asume mugavalt kahe suure lennujaama lähedal: Akron Cantoni lennujaam ja Cleveland Hopkins International. Need lennujaamad pakuvad juurdepääsu sihtkohtadele üle kogu riigi ja kogu maailma.

Muutuvad aastaajad - mida selga panna ja kuidas valmistuda

Akron naudib kõiki nelja aastaaega: suvi, sügis, talv ja kevad. The University of Akron on kolm semestrit, mis algavad augustis (suvel) ja lõpevad detsembris (talvel), kevad algab jaanuaris (talvel) ja lõpeb mais (kevad) Suvi, mis algab mais (kevadel) ja lõpeb augustis (suvel). Õpilastel peab olema riidekapp, mis katab kõik aastaajad. Enamik õpilasi riietub klassis osalemiseks igapäevase ärirõivaga, kui nad ei tee esitlust, sel juhul riietuvad nad professionaalsesse riietusse. Akron asub mugavalt rahvuspargi (Cuyahoga oru rahvuspark), paljude metrooparkide, Erie järve ning paljude kunsti- ja kultuurikohtade läheduses. Akronis, Ohios ja piirkonnas on palju üritusi, tegevusi ja võimalusi nautida.

  Sisseastumised

  Lõpetaja vastuvõtu kriteeriumid: COVID-19 vastus

  Võttes arvesse COVID-19 pandeemiaga seotud asjaolusid ja sündmusi, rakendab ärikolledž terviklikku lähenemisviisi 2020. – 21. Õppeaastaks UA lõpetajatele vastuvõtmisel. Selles keskkonnas on võimatu ignoreerida väliseid tegureid, mis mõjutavad individuaalseid olusid ja elu. Paljud leiavad oma tööd ja karjääri üleminekuperioodil ning ärikolledž soovib pakkuda võimalikult palju paindlikkust igale üliõpilasele, kes otsustab aasta lõpus astuda UA kõrgkooli. Selle tulemusel võib iga taotleja taotleda loobumist standardiseeritud sisseastumistesti nõudest. Taotlejad võivad need hinded lisada, kuid teste ei nõuta. Alates 22. maist 2020 loobub CoB taotlejate taotlustasudest kuni 30. juunini 2021.

  Sisseastumisprotsessi lõpuleviimine

  Üliõpilasena, kes esitab sisseastumismaterjale, on ülioluline esitada kõik vajalik ja õigeaegselt. Materjalide kontrollnimekirjas on loetletud nõuded. Lõpetaja vastuvõtukomitee vaatab läbi kõik ärikolledži (CoB) kraadiõppe programmide jaoks saadud taotlusmaterjalid.

  The University of Akron ülikooli kõrgkool jälgib kõigi kraadiõppe programmide vastuvõtmist. Need pakuvad kohustuslikku veebipõhist taotlusprotsessi. Õpilased saavad nõutavaid vorme esitada veebipõhise taotlussüsteemi kaudu. Üksused, mida enne esitamist veebisüsteemis pole, saab saata Business Office'i kraadiõppe programmidele. Kui taotlus on esitatud ja ärakirjad on esitatud, edastab Graduate School teie taotluse teabe CoB Graduate Programms Office'ile (College of Business, Room 412, Akron, OH 44325-4805).

  Tähtajad - kodumaised ja rahvusvahelised

  Kodused õpilased

  • Sügissemestri algus - 1. august
  • Kevadsemestri algus - 1. detsember
  • Suvesemestri algus - 1. mai
  • Laupäev MBA - ainult sügis Algus - 1. august

  Rahvusvahelised üliõpilased

  Graduate School soovitab kandideerida kuus kuud enne semestri algust, mil kavatsete õpinguid alustada. CoB soovitab kandideerida hiljemalt järgmistel kuupäevadel:

  • Sügis - 15. juuni
  • Kevad - 15. oktoober
  • Suvi - 15. märts

  Veebi- ja posti teel kandideerimise materjalid

  Kandideerimiseks peate täitma veebipõhise avalduse osa ja saatma tähtajaks teatud materjalid posti teel või e-posti teel aadressile [email protected].

  Kandideerimiseks täitke kõik järgmised toimingud.

  1. samm: täitke veebipõhine taotlus, mis sisaldab järgmist:

  • Avalduse vorm
  • Märkus: taotlejatasu ei nõuta taotlejatelt kuni 2021. aasta juunini

  2. samm: saatke või saatke e-kiri aadressile [email protected]

  • Teie praegune CV
  • Kavatsuskiri, milles kirjeldatakse teie lugu. Kirjeldage, mis motiveerib teid kraadi omandama ja millised omadused viivad teie eduni.
  • Ametlikud ärakirjad. Kõik ärakirjad tuleb esitada kõrgkooli. Õpilased võivad vastuvõtmiseks esitada mitteametlikke koopiaid aadressile [email protected], kuid ametlik ärakiri tuleb esitada või saata Leigh Halli hoones asuvasse kraadiõppeasutusse.
  • GMAT ei ole nõutav enne 2021. aasta juunit

  Akrediteeritud ülikooli magistri-, doktorikraadi- või doktorikraadiga üliõpilased võivad taotleda kõrgharidusel põhinevat sisseastumist.

  Keelenõuded

  TOEFL -testis on vaja vähemalt 79 või IELTS -is 6,5. Duolingo inglise keele testi tulemus vähemalt 115 on ajutiselt lubatud isikliku TOEFL-i asemel.

  Viisanõuded

  Enne saabumist Akroni

  Rahvusvahelised üliõpilased võivad korraldada vastuvõtvate perekondade abistamise nende saabumisel, pöördudes Global Ties-Akroni poole. Muu teave Akroni saabuva viisa staatuse ja endaga kaasas oleva teabe kohta on saadaval rahvusvaheliste üliõpilaste ja teadlaste keskuses.

  Enamik Akroni ülikooli büroosid on laupäeval ja pühapäeval suletud, nii et nädalavahetusel piirkonda saabuvad üliõpilased peavad enne Akroni tulekut kokku leppima hotelli või vastuvõtva pere jaoks. Transport on saadaval Cleveland Hopkinsi rahvusvahelisest lennujaamast või Akron Cantoni lennujaamast.

  Esimesel tööpäeval (esmaspäevast reedeni) peaksite külastama rahvusvaheliste üliõpilaste ja teadlaste keskust, et hoolitseda kõigi uute õpilaste viisa-, kindlustus- ja muude nõuete eest. Pärast seda peaksite külastama meie kontorit.

  Enne oma riigist lahkumist võtke meiega ühendust, et planeerida nõustamiskohtumine.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Edetabelid

  Edetabelid - kraadiõppe programmid

  CBA kraadiõppe programmid on alates 2005. aastast kantud Princetoni ülevaate parimate ärikoolide loendisse igal aastal. Koole tunnustatakse kvaliteetsete akadeemiliste programmide ja üliõpilaste positiivsete arvamuste põhjal, kes hindavad oma ülikoolilinnaku kogemusi ja teatavad sellest.

  Bloomberg Businessweek hindas osalise tööajaga MBA programmi riigi parimate hulka. Need paremusjärjestused põhinevad õpilaste rahulolu, akadeemilise kvaliteedi ja kraadiõppejärgsete tulemuste (nt tööpraktika) mõõtmistel.

  US News and World Report on paigutanud CBA MBA programmi USA parimate osalise tööajaga MBA programmide hulka. Edetabelid põhinevad keskmisel vastastikuse hindamise skooril ning neljal üliõpilasega seotud teguril-keskmine GMAT-skoor, keskmine bakalaureuseõppe GPA , programmi õppivate üliõpilaste aastatepikkune töökogemus ja osalise tööajaga õppivate üliõpilaste protsent programmis.

  Ajakiri CEO on hinnanud meie MBA esimese astme programmiks. Põhineb programmi kvaliteedil ja õpilaste edusammudel.

  Edetabelid - bakalaureuseõppe programmid

  Businessweek hindas meie bakalaureuseõppe ärikooli kuue järjestikuse aasta jooksul Ameerika Ühendriikide parimate hulka. Businessweek põhineb paremusjärjestusel programmide akadeemilisel kvaliteedil, üliõpilaste lõpetamisejärgsetele tulemustele, värbajate rahulolule ja üheksale õpilase rahulolu näitajale.

  USA uudised ja ajaleht World Report hindasid tasuvusanalüüsi riigi parimate bakalaureuseõppe äriprogrammide hulka. See järjestamine põhineb ainult vastastikuse hindamise tulemusel. USA uudisteuuringud korraldavad kõigi AACSB Internationali poolt akrediteeritud bakalaureuseõppe äriprogrammide dekaanid ja vanemõppejõud ning paluvad neil hinnata kõigi neile tuttavate programmide kvaliteeti.

  Akrediteeringud

  AACSB akrediteeringuga

  Asukohad

  • Akron

   259 S. Broadway St. Akron, OH, 44325, Akron

   Küsimused