Keystone logo
The University of Edinburgh - School of Biological Sciences

The University of Edinburgh - School of Biological Sciences

The University of Edinburgh - School of Biological Sciences

Sissejuhatus

Meist

Oleme Ühendkuningriigis üks suurimaid bioloogiaosakondi.

Meie 400-aastase tipptaseme maine kaasaegsete pärijatena annavad meie töötajad ja üliõpilased oma panuse elavasse akadeemilisse kogukonda, mille nägemused kujundavad homset maailma.

Esiserv

Bioloogiateaduste kool on õpetamise, teadustöö ja innovatsiooni valdkonnas esirinnas. Sõltumatud edetabelid, nagu Times Higher Education, paigutavad meid järjekindlalt bioloogiateaduste alal maailma 25 parima ülikooli hulka.

Meie õpi- ja õpetamiskeskkond

Meie bakalaureuseõppe üliõpilased hindavad meid kõrgelt meie hariduse kvaliteedi eest. Tänapäeva üliõpilased saavad õppida mitmesuguseid teemasid, pakkudes tugevat alust fundamentaalses bioloogias ja paindlikult omandada oma kraadiõppe programmi hilisematel aastatel kogemusi bioloogia ja biomeditsiini teaduse viimastest teadusarengutest. Mitmeid kursusi õpetatakse koos teiste koolidega, et pakkuda meie õpilastele interdistsiplinaarseid võimalusi.

Pakume 10 uuenduslikku magistriprogrammi, sealhulgas kaugõpet ja koostööprogramme teiste teadusorganisatsioonidega, mis laiendavad teemade ulatust, mida meie õpilased saavad õppida.

Õpetatavaid kursusi toetab meie bioloogiaõpetuse organisatsioon, pakkudes akadeemilist ja pastoraalset tuge. Igal õpilasel on määratud isiklik akadeemiline juhendaja.

Meie uurimustöö

Meie õpilasi õpetavad mõned maailma juhtivad teadlased. Oleme oma uurimistöö kvaliteedi ja mõju poolest üks Ühendkuningriigi parimaid bioloogiaosakondi. Üle poole meie teadustegevusest hinnati 2014. aasta Ühendkuningriigi teadusuuringute riiklikus hinnangus kvaliteedi ja ulatuse poolest maailma juhtivaks, mis asetab meid ülikoolide õppeosakondade seas Ühendkuningriigis üldkokkuvõttes kolmandale ja teisele kohale.

Meie uurimustöö keskendub neljale põhiteemale. Kõik meie juhtivad uurijad ja nende uurimisrühmad panustavad ühte või mitmesse neist teemadest.

Jätkusuutlikkus

Bioloogiateaduste kool on pühendunud Edinburghi ülikooli sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse edendamisele. Kool toetab erinevate meeskondade osalemist ülikooli jätkusuutlikkuse auhindadel. Meeskondadel on praegu pronks- või hõbedane auhind või nad töötavad selle nimel.

Asukohad

  • Edinburgh

    Edinburgh, Suurbritannia

    Küsimused