Keystone logo
© BIMM University
The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

Sissejuhatus

Ülevaade:

Õigusteaduse ülikool (ULaw) on üks Ühendkuningriigi kõige pikemaajalisi õigusalase hariduse spetsialiste. Tegelikult oleme Ühendkuningriigis koolitanud rohkem praktiseerivaid juriste kui keegi teine.

Selliste seaduste ja ettevõtluse vahelise tiheda seose tõttu on mõistlik, et õigushariduse spetsialist on suurepärase ärikooli, University of Law Business School, väljaarendamiseks.

Meie kindel keskendumine praktilisele õppimisele on meie Business Schooli eesmärk muuta õpilased töökohaks ja töökohal edukaks. Oleme uhked, et loome teile sobiva õpikeskkonna, et saavutada teie ettevõtte püüdlused. Sellepärast oleme kohandanud meie juriidilistes kursustes kasutatavaid meetodeid eesmärgiga arendada huvitavat spetsialistide õppimise kogemust, mis valmistab teid ette karjääri tegemiseks ärimaailmas.

Paindlik õpe:

Mõistame, et igaühe olukord on erinev. Seetõttu pakume oma kursustel laia valikut õpperežiime (täistööajaga, osalise tööajaga, ülikoolilinnakus, veebis), et pakkuda teile suurimat valikut ja paindlikkust, mida vajate oma õpingutes edu saavutamiseks.

Meie ärikooli ülikoolilinnakud asuvad Londoni Bloomsburys, Birminghamis ja Manchesteris bakalaureuseõppe kursuste jaoks. Kraadiõppe kursusi õpetatakse meie Birminghami, Leedsi, London Moorgate'i ja Manchesteri ülikoolilinnakutes. Igaüks neist on edukas kaubanduskeskus, mis on ideaalse asukohaga, et pakkuda teile suurepärast juurdepääsu muusikapaikadele, teatritele, kinodele, baaridele ja restoranidele. Meie kraadiõppe kursusi saab õppida osalise või täiskoormusega ning saadaval ka veebis.

Online:

Meie veebiprogrammid säästavad teie aega ja raha ülikoolilinnakusse tööle ja sealt tagasi sõitmisel ning võimaldavad teil õppida kõikjal, erinevate seadmete vahel, kuid võite olla kindlad, et kursuse kvaliteet ei lange alla ega ole vähem nõudlik kui meie ülikoolilinnakus. kursused.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Kursuse disain:

Olles keskendunud praktilisele õppele, on meie ärikooli eesmärk muuta õpilased tööalasteks ja valmis töökohal edu saavutamiseks. Oleme uhked selle üle, et loome teile sobiva õppekeskkonna, et saavutada oma ärialased püüdlused. Meie lähenemine õpetamisele on õpilaste juhitud. Teid õpetatakse rühmasuurustes, mis edendavad toetavat õppimissuhet teie õppejõududega, väikestes töötubades, mis on üliõpilaste edu jaoks olulised, kus igal õpilasel on juurdepääs oma isiklikule juhendajale.
Meie õppejõud on kaasahaaravad akadeemikud, kes ühendavad oma kire äri vastu, rikkalikud teadmised tööstusest ja professionaalsed ärisidemed, et aidata teie õppimisel nii klassiruumis kui ka väljaspool seda.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime:

Tööalane konkurentsivõime on kõige keskmes, mida me ärikoolis teeme. Meie tööalase konkurentsivõime meeskond annab teile individuaalseid nõuandeid selle kohta, kuidas edukalt suhelda suurte Ühendkuningriigi värbajate ärikontaktidega, nagu IBM, Lloyds of London ja Price Waterhouse Coopers (PwC), kellega kohtute ürituste, töötubade ja külastuste kaudu. organisatsioonidele, mis võimaldab teil vahetult näha, kuidas äri reaalses maailmas toimib. Korraldame aastaringselt üritusi, sealhulgas külalisesinejaid, paneeldiskussioone, meistriklasse ja konkursse. Toetus, mida saate, juhib ja teavitab tööandja praktikast, maksimeerib teie võimet esitada edukaid töötaotlusi, kindlustada praktikakohad ja täiustada oma intervjuuoskusi.

Chartered Management Institute (CMI):

Kuna ärikoolis on mõned kursused akrediteeritud Chartered Management Institute (CMI) poolt, saavad nende konkreetsete kursuste üliõpilased saada automaatse tasuta liikmelisuse oma kursuse ajaks ja ühe aasta jooksul pärast selle läbimist.

Kasu hõlmab juurdepääsu ManagementDirectile; Suurbritannia suurim juhtimisraamatukogu koos juurdepääsuga veebiressursside portaalile, sealhulgas e-ajakirjad, ettevõtte- ja tööstusaruanded, ning nõuanded karjääri arenduskeskuse kaudu üle 300 töötajast.

Juurdepääs praegustele tööpakkumistele on JobSearchi andmebaasi kaudu ning hulgaliselt videoid, õpetusi ja artikleid oma karjääri ja ettevõtlusoskuste arendamiseks. CMI veebipõhine juhendajate kogukond koosneb enam kui 120 000 liikmest, kus teid võidakse sobitada vastavalt oskustele, kogemustele ja huvipakkuvale valdkonnale, samuti saate teavet CMI võrgustikuürituste kohta, kus saate osaleda.

Pärast ühe meie CMI akrediteeritud kursuse edukat läbimist saate lisaks kraadile ka CMI kvalifikatsiooni.

Toetav keskkond:

Meie eesmärk on toetada rohkem üliõpilasi erineva taustaga kui kunagi varem, et saavutada nende karjääri ambitsioonid, mistõttu pakume erinevaid stipendiume ja stipendiume.

Kõikidele õpilastele antakse võimalus kasutada meie teenuseid ja teenuseid täielikult ära. Puuetega inimeste tugiteenistus on pühendunud kõigi teie õpingute ajal esinevate nõuete haldamisele, sealhulgas ajutise abi osutamisele vigastuse või haiguse tõttu.

Spordirajatised:

Kui soovite oma keha ja meelt kasutada, on palju võimalusi meie ülikoolilinnakutesse tõusta ja sobida. Populaarsed tegevused on Zumba, jalgpall, võrgupall, rugby ja tennis.

Klubid ja seltsid:

Mitmete ühiskondade, spordimeeskondade ja ühiskondlike sündmuste puhul, mis on saadaval meie ülikoolilinnakates, leiate kindlasti palju, et hoida teid hõivatud ja loengute vahel lõbus. Kursuse alguses saate liituda enda valitud ühiskonnaga, klubiga või üritusega või luua oma õpilasliidu kaudu enda.

Kursused:

University of Law Business School pakub mitmesuguseid bakalaureuse- ja magistriõppe programme kogu Ühendkuningriigis ja veebis.

Paljud meie kursused on akrediteeritud Chartered Management Institute'i (CMI) poolt, mis on Ühendkuningriigi ainus tellitud kutseorganisatsioon, mis pakub kõrgelt ihaldatud Chartered Manager (CMgr) staatust. Ühe meie kursuse edukal lõpuleviimisel saate lisaks oma kraadile ka kvalifikatsiooni CMI-lt.

Online-ärikursused:

Pakume oma kraadiõppe kursustele maailmatasemel veebipõhist õpet:

 • Õppemeetodid kõigi õppetüüpide jaoks: teie stiilile sobib õppemeetod koos e-raamatute, i-õpetuste, veebiseminaride, juhtumiuuringute, mälukaartide, helifailide, liikuvate graafikate, reaalajas õpilaste jututubade, veebipõhiste hindamiste ja rohkem.
 • Spetsiaalne juhendaja tugi: saate oma töö kohta pidevat tuge ja tagasisidet spetsiaalse programmi juhendajalt kogu kursuse vältel.

Riiki sisenemise nõuded ja tasud:

Riiki sisenemise nõuded ja tasud varieeruvad kursuste kaupa - lisateavet riiki sisenemise nõuete, tasude, rahastamisvõimaluste ning stipendiumide ja stipendiumide kohta leiate õigusteaduse ülikooli veebisaidilt.

Rahvusvahelised üliõpilased:

Sa oleksid liitunud üle 120 erineva rahvuse õpilastega, kes annavad oma panuse eduka rahvusvahelise kogukonnaga kõigis ülikoolide ülikoolides.

Meil on üliõpilaste tugiteenuste meeskond, kes pakuvad siin heaoluga seotud nõuandeid ja juhiseid.

Teave viisanõuete kohta on kättesaadav Ülikooli õigusteaduse veebilehel.

Majutus:

Meie bakalaureuseõppe üliõpilastele oleme korraldanud majutuse Suurbritannia üliõpilaste spetsialistide majutusteenuste pakkujatega, et kindlustada, et teil on meie juures õppimise ajal mugav elukoht. Majutus on tavaliselt jagatud korterites või mõnel juhul iseseisvates stuudiokorterites.

Bakalaureuseõppe üliõpilastele garanteerime teile majutuse pakkumise oma kraadi esimesel aastal, kui olete meid oma kindla valikuna vastu võtnud ja taotlenud majutust 30. märtsiks sisenemisaastal* (* kehtivad tingimused ja üksikasjad Õigusteaduse ülikooli veebisait, bakalaureuseõppe majutusleht).

Kraadiõppe üliõpilaste jaoks, kui valite kodust eemal asuva ülikooli, aitab meie majutusandmebaas elukoha leidmiseks, kus on võimalik leida eravaldusega vara või jagatud majutus teiste ULaw õpilastega.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Avatud päevad ja sündmused:

Meie avatud päevad on suurepärane võimalus teada saada meie ärikursustest, tutvuda meie rajatistega ning kohtuda meie juhendajatega ja praeguste õpilastega. Seal on läbirääkimised, degusteerimisseansid ja ekskursioonid ning teil on võimalus oma küsimusi esitada. Teeme teie päeva võimalikult huvitavaks ja interaktiivseks.

Kui sa mõnele meie ülikoolilinnaku avatud uste päevale ei pääse, siis aeg-ajalt pakume oma kursustele ka virtuaalseid lahtiste uste päevi – nii on sul veel võimalus uurida, mis tunne on õppida University of Law Business School ja esitage oma küsimusi veebis.

Õigusteaduste ülikooli ärikooli asukohad:

Kättesaadavad kursused varieeruvad vastavalt asukohale. Lisateave meie asukohtade kohta on University of Law veebisaidil Asukohad.

Asukohad

 • London

  The University of Law 14 Store Street, WC1E 7DE, London

  • Leeds

   The University of Law 15-16 Park Row, LS1 5HD, Leeds

   • Manchester

    The University of Law 2 New York Street, M1 4HJ, Manchester

    • Birmingham

     The University of Law 133 Great Hampton Street, , Birmingham

     • London

      London, Suurbritannia

      • Nottingham

       Nottingham, Suurbritannia

       Küsimused