Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc ärianalüüs koos professionaalse praktikaga
The University of Law Business School Postgraduate

MSc ärianalüüs koos professionaalse praktikaga

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Ülikoolilinnakus

* kodumaised üliõpilased – London: £13 050 / väljaspool Londonit: £12 450 | välisüliõpilased – London / väljaspool Londonit: 18 700 naela

Sissejuhatus

Meie uus MSc Business Analytics with Professional Practice kursus on 2-aastane täiskohaga ärimagistri programm. Jagades esimest õppeaastat 1-aastase MSc Business Analyticsiga, saab 2-aastane programm kasu teise aasta kutsepraktikast, et edendada üliõpilaste töövõimalusi.

Pakkudes suuremat paindlikkust kui traditsiooniline praktikaaasta, võimaldab meie kutsepraktika aasta teil otsustada, kuidas oma oskusi praktikas rakendada. Valige akadeemiline väitekiri, äriplaan, äri- või konsultatsiooniprojekt või tasustatud praktika selles valdkonnas, olenevalt teie tulevase karjääri jaoks kõige sobivamast valikust. (Lisateabe saamiseks erialase praktika aasta kohta külastage seda veebisait ).

Väga praktiline akrediteeritud ärianalüütika magistrikursus on loodud keskendudes tugevalt teie tulevasele tööalasele konkurentsivõimele ja sobib ideaalselt neile, kellel on arvuline taust ja kes soovivad lihvida oma oskusi andmehalduse, äriteabe ja andmeanalüütika põhiaspektides ja tehnoloogiates. See kursus annab teile mõistmise ja oskused probleemide lahendamiseks tehnoloogiarikastes keskkondades ja andmepõhiste äriotsuste langetamiseks.

Selle kursuse on akrediteerinud The Chartered Management Institute, nii et pärast kursuse edukat lõpetamist on teil võimalus taotleda CMI 7. taseme diplomit strateegilises juhtimises ja juhtimises ning oma kraadi. Seda kursust pakub ka Chartered Institute of Marketing (CiM) "akrediteeritud kraad", mis tähendab, et õpilased saavad kiirendatud tempos omandada tööstuses tunnustatud kvalifikatsiooni.

Kursuse nõuded

  • 2:2 või kõrgem Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon
  • Rahvusvahelistel üliõpilastel on lisaks vaja ingliskeelset taset, mis vastab IELTS-ile 6,5 või kõrgemale, vähemalt 5,5-ga igas komponendis.

Tasud

September 2024 – juuni 2025

Kodused üliõpilased

  • London: 13 050 naela
  • Väljaspool Londonit: 12 450 naela

Rahvusvahelised (välismaised) üliõpilased

  • London: 20 350 naela
  • Väljaspool Londonit: 18 700 naela

Karjäär

Ärianalüüs.

Kooli kohta

Küsimused