Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc ettevõtte finantsjuhtimine koos kutsepraktikaga
The University of Law Business School Postgraduate

MSc ettevõtte finantsjuhtimine koos kutsepraktikaga

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Ülikoolilinnakus

* kodumaised üliõpilased – London: £13 050 / väljaspool Londonit: £12 450 | välisüliõpilased – London / väljaspool Londonit: 18 700 naela

Sissejuhatus

Meie uus MSc ettevõtte finantsjuhtimine koos professionaalse praktikaga on 2-aastane täiskohaga ärimagistri programm. Jagades esimest õppeaastat 1-aastase MSc ettevõtte finantsjuhtimisega, saab 2-aastane programm kasu teise aasta kutsepraktikast, et edendada üliõpilaste töövõimalusi.

Pakkudes suuremat paindlikkust kui traditsiooniline praktikaaasta, võimaldab meie kutsepraktika aasta teil otsustada, kuidas oma oskusi praktikas rakendada. Valige akadeemiline väitekiri, äriplaan, äri- või konsultatsiooniprojekt või tasustatud praktika selles valdkonnas, olenevalt teie tulevase karjääri jaoks kõige sobivamast valikust. (Lisateabe saamiseks erialase praktika aasta kohta külastage seda veebisait ).

Ettevõtte finantsjuhtimise magistrikraad on mõeldud neile, kes soovivad jätkata karjääri ettevõtte või ettevõtte rahanduses, edasi liikuda või sellele lülituda. Meie ärimagistrikursus keskendub tugevalt teie tulevase tööalase konkurentsivõime maksimeerimisele. Kursuse moodulid on üles ehitatud nii, et rõhk on tööstuse vajaduste rahuldamisel, võimaldades samal ajal arendada oma kutseoskusi. Kui teil on arvukas taust ja huvi süvendatud eriteadmiste ja ettevõtte finantsjuhtimise põhiaspektide mõistmise vastu, on see kursus teie jaoks.

Kursuse nõuded

  • 2:2 või kõrgem Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon
  • Rahvusvahelistel üliõpilastel on lisaks vaja ingliskeelset taset, mis vastab IELTS-ile 6,5 või kõrgemale, vähemalt 5,5-ga igas komponendis.

Tasud

September 2024 – juuni 2025

Kodused üliõpilased

  • London: 13 050 naela
  • Väljaspool Londonit: 12 450 naela

Rahvusvahelised (välismaised) üliõpilased

  • London: 20 350 naela
  • Väljaspool Londonit: 18 700 naela

Karjäär

Finantsjuhtimine.

Kooli kohta

Küsimused