Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc ettevõtte üldjuhtimine koos äriühinguõiguse ja kutsepraktikaga
The University of Law Business School Postgraduate

MSc ettevõtte üldjuhtimine koos äriühinguõiguse ja kutsepraktikaga

London, Suurbritannia

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Ülikoolilinnakus

* kodumaised üliõpilased – London: £13 050 / väljaspool Londonit: £12 450 | välisüliõpilased – London / väljaspool Londonit: 18 700 naela

Sissejuhatus

Meie uus magistriõppe magistriõppe kursus äriühinguõigusega koos ametialase praktikaga on 2-aastane täiskohaga ärimagistri programm. Jagades esimest õppeaastat 1-aastase ärijuhtimise magistriõppe magistriõppega koos äriühinguõigusega, saab 2-aastane programm kasu teise aasta kutsepraktikast, et edendada üliõpilaste töövõimalusi.

Pakkudes suuremat paindlikkust kui traditsiooniline praktikaaasta, võimaldab meie kutsepraktika aasta teil otsustada, kuidas oma oskusi praktikas rakendada. Valige akadeemiline väitekiri, äriplaan, äri- või konsultatsiooniprojekt või tasustatud praktika selles valdkonnas, olenevalt teie tulevase karjääri jaoks kõige sobivamast valikust. (Lisateabe saamiseks erialase praktika aasta kohta külastage seda veebisait ).

Äriühinguõiguse ärijuhtimise magistrikursus aitab teil viia oma karjääri järgmisele tasemele. Organisatsioonid vastutavad üha enam oma äriotsuste eest ning üha enam keskendutakse eetilisele käitumisele ja ettevõtte sotsiaalsele vastutusele (CSR).

Kogu selle kursuse jooksul arendate oma kutseoskusi ja uurite ettevõtte üldjuhtimise ja äriühinguõiguse raamistike kõige olulisemaid kontseptsioone, keskendudes ärieetikale ning äriotsuste tegemisega seotud eetilistele ja õiguslikele dilemmadele.

Kursuse nõuded

  • 2:2 või kõrgem Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon
  • Rahvusvahelistel üliõpilastel on lisaks vaja ingliskeelset taset, mis vastab IELTS-ile 6,5 või kõrgemale, vähemalt 5,5-ga igas komponendis.

Tasud

September 2024 – juuni 2025

Kodused üliõpilased

  • London: 13 050 naela
  • Väljaspool Londonit: 12 450 naela

Rahvusvahelised (välismaised) üliõpilased

  • London: 20 350 naela
  • Väljaspool Londonit: 18 700 naela

Karjäär

Ärijuhtimise seadus.

Kooli kohta

Küsimused