Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc Juhtimine ja personalijuhtimine koos kutsepraktikaga
The University of Law Business School Postgraduate

MSc Juhtimine ja personalijuhtimine koos kutsepraktikaga

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Ülikoolilinnakus

* kodumaised üliõpilased – London: £13 050 / väljaspool Londonit: £12 450 | välisüliõpilased – London / väljaspool Londonit: 18 700 naela

Sissejuhatus

Meie uus MSc Juhtimine ja personalijuhtimine koos kutsepraktikaga on 2-aastane täiskohaga ärimagistri programm. Jagades esimest õppeaastat 1-aastase MSc Leadership and Personal Managementiga, saab 2-aastane programm kasu teise aasta kutsepraktikast, et edendada üliõpilaste töövõimalusi.

Pakkudes suuremat paindlikkust kui traditsiooniline praktikaaasta, võimaldab meie kutsepraktika aasta teil otsustada, kuidas oma oskusi praktikas rakendada. Valige akadeemiline väitekiri, äriplaan, äri- või konsultatsiooniprojekt või tasustatud praktika selles valdkonnas, olenevalt teie tulevase karjääri jaoks kõige sobivamast valikust. (Lisateabe saamiseks erialase praktika aasta kohta külastage seda veebisait ).

CIPD-ga akrediteeritud juhtimis- ja personalijuhtimise magistrikraad on loodud selleks, et saaksite ette valmistada või edeneda oma karjääri juhtimises või ettevõtlusega seotud personalijuhtimises. Meie praktiliselt keskendunud moodulid annavad teile põhjalikud teadmised personalijuhtimise valdkonnas, keskendudes samal ajal ka teie tööalasele konkurentsivõimele ja tagades, et arendate välja peamised ülekantavad oskused, mida paljud tööandjad soovivad.

See programm on välja töötatud rõhuasetusega tööstuse arenguvajaduste rahuldamisel ja on akrediteeritud nii Chartered Institute of Personal and Development (CIPD) kui ka Chartered Management Institute (CMI) poolt. See tähendab, et pärast kraadi omandamist on teil võimalus taotleda CIPD sertifikaati ja CMI 7. taseme diplomit strateegilises juhtimises ja juhtimises.

Kursuse nõuded

  • 2:2 või kõrgem Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon
  • Rahvusvahelistel üliõpilastel on lisaks vaja ingliskeelset taset, mis vastab IELTS-ile 6,5 või kõrgemale, vähemalt 5,5-ga igas komponendis.

Tasud

September 2024 – juuni 2025

Kodused üliõpilased

  • London: 13 050 naela
  • Väljaspool Londonit: 12 450 naela

Rahvusvahelised (välismaised) üliõpilased

  • London: 20 350 naela
  • Väljaspool Londonit: 18 700 naela

Karjäär

Ärijuhtimine ja juhtimine.

Kooli kohta

Küsimused