Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc personalijuht, tööõigus ja kutsepraktika
The University of Law Business School Postgraduate

MSc personalijuht, tööõigus ja kutsepraktika

London, Suurbritannia

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Ülikoolilinnakus

* kodumaised üliõpilased – London: £13 050 / väljaspool Londonit: £12 450 | välisüliõpilased – London / väljaspool Londonit: 18 700 naela

Sissejuhatus

Meie uus tööõiguse magistriõppe personaliõppe kursus koos kutsepraktikaga on 2-aastane täistööajaga ärimagistri programm. Jagades esimest õppeaastat tööõigusega 1-aastase MSc personaliosakonnaga, saab 2-aastane programm kasu teise aasta kutsepraktikast, et edendada üliõpilaste töövõimalusi.

Pakkudes suuremat paindlikkust kui traditsiooniline praktikaaasta, võimaldab meie kutsepraktika aasta teil otsustada, kuidas oma oskusi praktikas rakendada. Valige akadeemiline väitekiri, äriplaan, äri- või konsultatsiooniprojekt või tasustatud praktika selles valdkonnas, olenevalt teie tulevase karjääri jaoks kõige sobivamast valikust. (Lisateabe saamiseks erialase praktika aasta kohta külastage seda veebisait ).

CIPD-ga akrediteeritud ettevõtluse magistrikraad tööõigusega personalijuhtimises annab teile laialdase ülevaate personalijuhtimise kõige olulisematest kontseptsioonidest, võimaldades samal ajal spetsialiseeruda personalijuhtimise ja tööhõive õiguslikele aspektidele, andes teile konkurentsieelise tööturg. Selle kursuse lõpetamisel on teil hea positsioon, et viia oma karjäär kõrgemale tasemele, keskendudes tööstuse arenguvajaduste rahuldamisele ja keskendudes tugevalt teie tulevasele tööalasele konkurentsivõimele.

See kursus on akrediteeritud nii Chartered Institute of Personal and Development (CIPD) kui ka Chartered Management Institute (CMI) poolt. See tähendab, et pärast kraadi omandamist on teil võimalus taotleda CIPD sertifikaati ja CMI 7. taseme diplomit strateegilises juhtimises ja juhtimises.

Kursuse nõuded

  • 2:2 või kõrgem Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon
  • Rahvusvahelistel üliõpilastel on lisaks vaja ingliskeelset taset, mis vastab IELTS-ile 6,5 või kõrgemale, vähemalt 5,5-ga igas komponendis.

Tasud

September 2024 – juuni 2025

Kodused üliõpilased

  • London: 13 050 naela
  • Väljaspool Londonit: 12 450 naela

Rahvusvahelised (välismaised) üliõpilased

  • London: 20 350 naela
  • Väljaspool Londonit: 18 700 naela

Karjäär

Äriressursside seadus.

Kooli kohta

Küsimused