Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc projektijuhtimine koos professionaalse praktikaga
The University of Law Business School Postgraduate

MSc projektijuhtimine koos professionaalse praktikaga

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Ülikoolilinnakus

* kodumaised üliõpilased – London: £13 050 / väljaspool Londonit: £12 450 | välisüliõpilased – London / väljaspool Londonit: 18 700 naela

Sissejuhatus

Meie uus MSc projektijuhtimise ja professionaalse praktika kursus on 2-aastane täistööajaga ärimagistri programm. Jagades esimest õppeaastat 1-aastase MSc projektijuhtimisega, saab 2-aastane programm kasu teise aasta kutsepraktikast, et edendada üliõpilaste töövõimalusi.

Pakkudes suuremat paindlikkust kui traditsiooniline praktikaaasta, võimaldab meie kutsepraktika aasta teil otsustada, kuidas oma oskusi praktikas rakendada. Valige akadeemiline väitekiri, äriplaan, äri- või konsultatsiooniprojekt või tasustatud praktika selles valdkonnas, olenevalt teie tulevase karjääri jaoks kõige sobivamast valikust. (Lisateabe saamiseks erialase praktika aasta kohta külastage seda veebisait ).

Projektijuhtimise magistrikraad keskendub tugevalt tööalasele konkurentsivõimele ja annab õpilastele teadmisi ja arusaamist projektijuhtimise põhiaspektidest. Kaasaegse raamistike, tööriistade ja tehnikate seguga kasutame reaalseid näiteid ja praktikale orienteeritud õppimisviisi, et tagada õpilastele silmapaistmiseks vajalike kutseoskuste omandamine. Olgu siis ametikoht organisatsioonis või oma ettevõtte alustamine vabakutselise projektijuhina.

Selle kursuse on akrediteerinud The Chartered Management Institute, nii et pärast kursuse edukat lõpetamist on teil võimalus taotleda CMI 7. taseme diplomit strateegilises juhtimises ja juhtimises ning oma kraadi.

Kursuse nõuded

  • 2:2 või kõrgem Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon
  • Rahvusvahelistel üliõpilastel on lisaks vaja ingliskeelset taset, mis vastab IELTS-ile 6,5 või kõrgemale, vähemalt 5,5-ga igas komponendis.

Tasud

September 2024 – juuni 2025

Kodused üliõpilased

  • London: 13 050 naela
  • Väljaspool Londonit: 12 450 naela

Rahvusvahelised (välismaised) üliõpilased

  • London: 20 350 naela
  • Väljaspool Londonit: 18 700 naela

Karjäär

Projekti juht.

Kooli kohta

Küsimused