Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc strateegiline ärijuhtimine koos professionaalse praktikaga
The University of Law Business School Postgraduate

MSc strateegiline ärijuhtimine koos professionaalse praktikaga

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Ülikoolilinnakus

* kodumaised üliõpilased – London: £13 050 / väljaspool Londonit: £12 450 | välisüliõpilased – London / väljaspool Londonit: 18 700 naela

Sissejuhatus

Meie uus MSc strateegiline ärijuhtimine koos professionaalse praktikaga on 2-aastane täiskohaga ärimagistri programm. Jagades esimest õppeaastat 1-aastase strateegilise ärijuhtimise magistriõppega, saab 2-aastane programm kasu teise aasta kutsepraktikast, et edendada töövõimalusi.

Pakkudes suuremat paindlikkust kui traditsiooniline praktikaaasta, võimaldab meie kutsepraktika aasta teil otsustada, kuidas oma oskusi praktikas rakendada. Valige akadeemiline väitekiri, äriplaan, äri- või konsultatsiooniprojekt või tasustatud praktika selles valdkonnas, olenevalt teie tulevase karjääri jaoks kõige sobivamast valikust. (Lisateabe saamiseks erialase praktika aasta kohta külastage seda veebisait ).

Keskendudes tugevalt teie tulevasele tööalasele konkurentsivõimele, annab meie akrediteeritud ärimagistrikraad strateegilises ärijuhtimises teile laialdase arusaamise tegevusest ja sellest, kuidas iga ärivaldkond teist mõjutab ja mõjutab. Saate põhjalikud teadmised ja arusaamise strateegilise äritegevuse ja juhtimise põhiaspektidest globaalses kontekstis. Olenemata sellest, kas olete juht, konsultant, analüütik või ettevõtja, lõpetate kooli, olles valmis alustama või kiirendama oma karjääri järgmisele tasemele.

Õpilased loovad suurepärase aluse äritegevuse ja juhtimise põhiaspektides, millega ettevõtted täna silmitsi seisavad. Edukate ärispetsialistide panuse põhjal loodud ja erinevaid mooduleid hõlmav tagame teile parima aluse oma professionaalseks karjääriks.

See programm on akrediteeritud professionaalselt tunnustatud Chartered Management Institute'i kvalifikatsiooniga, nii et pärast edukat lõpetamist saate taotleda CMI 7. taseme strateegilise juhtimise ja juhtimise diplomit ning oma kraadi. Seda kursust pakub ka Chartered Institute of Marketing (CiM) "akrediteeritud kraad", mis tähendab, et õpilased saavad kiirendatud tempos omandada tööstuses tunnustatud kvalifikatsiooni.

Kursuse nõuded

  • 2:2 või kõrgem Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon
  • Rahvusvahelistel üliõpilastel on lisaks vaja ingliskeelset taset, mis vastab IELTS-ile 6,5 või kõrgemale, vähemalt 5,5-ga igas komponendis.

Tasud

September 2024 – juuni 2025

Kodused üliõpilased

  • London: 13 050 naela
  • Väljaspool Londonit: 12 450 naela

Rahvusvahelised (välismaised) üliõpilased

  • London: 20 350 naela
  • Väljaspool Londonit: 18 700 naela

Karjäär

Ärijuhtimine.

Kooli kohta

Küsimused