Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc turundus koos professionaalse praktikaga
The University of Law Business School Postgraduate

MSc turundus koos professionaalse praktikaga

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Ülikoolilinnakus

* kodumaised üliõpilased – London: £13 050 / väljaspool Londonit: £12 450 | välisüliõpilased – London / väljaspool Londonit: 18 700 naela

Sissejuhatus

Meie uus MSc Marketing with Professional Practice kursus on 2-aastane täiskohaga ärimagistri programm. Jagades esimest õppeaastat 1-aastase MSc Marketingiga, saab 2-aastane programm kasu teise aasta kutsepraktikast, et edendada üliõpilaste töövõimalusi.

Pakkudes suuremat paindlikkust kui traditsiooniline praktikaaasta, võimaldab meie kutsepraktika aasta teil otsustada, kuidas oma oskusi praktikas rakendada. Valige akadeemiline väitekiri, äriplaan, äri- või konsultatsiooniprojekt või tasustatud praktika selles valdkonnas, olenevalt teie tulevase karjääri jaoks kõige sobivamast valikust. (Lisateabe saamiseks erialase praktika aasta kohta külastage seda veebisait ).

Meie CIM-i (Chartered Institute of Marketing) akrediteeritud turunduse magistrikraad on kujundatud rõhuasetusega kõige tipptasemel turunduskanalitele, kontseptsioonidele ja arengutele tänapäeva kiires ja pidevalt muutuvas turundusmaailmas. Hõlmades selliseid teemasid nagu sotsiaalmeedia, andmeanalüüs ja digitehnoloogia, on teil pärast kooli lõpetamist hea võimalus liikuda kõrgema taseme turunduse ametikohale.

See kursus on akrediteeritud ka Chartered Management Institute'i poolt, nii et pärast kursuse edukat lõpetamist on teil võimalus taotleda CMI 7. taseme strateegilise juhtimise ja juhtimise diplomit ning oma kraadi. Seda kursust pakub ka Chartered Institute of Marketing (CiM) "akrediteeritud kraad", mis tähendab, et õpilased saavad kiirendatud tempos omandada tööstusharu tunnustatud riike.

Kursuse nõuded

  • 2:2 või kõrgem Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon
  • Rahvusvahelistel üliõpilastel on lisaks vaja ingliskeelset taset, mis vastab IELTS-ile 6,5 või kõrgemale, vähemalt 5,5-ga igas komponendis.

Tasud

September 2024 – juuni 2025

Kodused üliõpilased

  • London: 13 050 naela
  • Väljaspool Londonit: 12 450 naela

Rahvusvahelised (välismaised) üliõpilased

  • London: 20 350 naela
  • Väljaspool Londonit: 18 700 naela

Karjäär

Turundus.

Kooli kohta

Küsimused