Keystone logo
The University of Manchester East Asia Centre

The University of Manchester East Asia Centre

The University of Manchester East Asia Centre

Sissejuhatus

Manchesteri ülikool on 2021. aasta QS maailma ülikoolide edetabelis maailma paremuselt 27. ülikool (kolmandat aastat järjest), Euroopa 8. ja Suurbritannia 6. parim ülikool. Vastavalt 2020. aasta maailma ülikoolide akadeemilisele edetabelile oleme akadeemilise prestiiži ja ärijuhte inspireeriva uuendusliku uurimistöö tipptaseme poolest Ühendkuningriigis viienda ja maailmas 36. kohal. 2018. aasta Reutersi 100 kõige uuenduslikuma ülikooli hulka kuulusime Suurbritannias ja Euroopas vastavalt 3 ja 10 parima seas. Suurbritannia 100 parima tööandja seas on Manchesteri ülikool kolmel järjestikusel aastal nimetatud kõige sihikindlamaks ülikooliks, kirjutab The Graduate Market 2021.

Aastate jooksul on Manchesteri ülikool kasvatanud 25 Nobeli laureaati. Kaks grafeeni avastanud teadlast said 2010. aastal Nobeli füüsikapreemia. Meie ületamatu jalajälg hõlmab Manchesteri, Hongkongi, Dubait, Singapuri, Shanghait ja Brasiilias asuvat São Paolot. Need füüsilised keskused toetavad õpilaste õppimist, kombineerides näost-näkku ja veebitegevusi. Need aitavad pidevalt suurendada meie ülemaailmset ligi 500 000 vilistlase võrgustikku 190 riigis.

1965. aastal asutatud Manchesteri ülikooli Alliance Manchester Business School (AMBS) on üks maailma juhtivaid ärikooli. AMBS kuulub ka maailma 1% kõrgemate ärikoolide hulka, mis on saavutanud kolmekordse akrediteeringu AACSB Internationalilt, AMBA -lt ja EQUIS -lt ning Financial Times hindas meie MBA -d Ühendkuningriigis neljandaks, Euroopas 10 -ks ja 2021. aastal üle maailma. olid ka Ühendkuningriigi seitsmenda parima ärikooli ja Euroopa ajavahemiku 2019-2020 Bloombergi edetabeli 18. kohal.

Keskendudes eriti Aasiale, avas Manchesteri ülikool 1992. aastal oma esimese rahvusvahelise keskuse Hongkongis ning on pakkunud tippklassi juhtimisalast haridust ülemaailmsetele juhtidele Ida -Aasias, sealhulgas Hongkongis, Jaapanis, Lõuna -Koreas, Taiwanis, Lõuna -Hiinas ja Macau peaaegu 30 aastat.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • Causeway Bay

  33/F Lee Garden One, 33 Hysan Avenue,, , Causeway Bay

 • Seoul

  Seoul, Lõuna-Korea

  • Taipei

   Taipei, Taiwan

   • Tokyo

    Tokyo, Jaapan

    Küsimused