Keystone logo
The University of Manchester MSc matemaatiline rahandus
The University of Manchester

MSc matemaatiline rahandus

Manchester, Suurbritannia

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Sep 2024

GBP 14 000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* Ühendkuningriigi üliõpilased. Rahvusvahelised, sealhulgas EL-i üliõpilased aastas: 25 500 naela

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Kursuse kirjeldus

Matemaatika osakond ja Alliance Manchester Business School asukohas The University of Manchester on ühendanud oma akadeemilise jõu ja praktilised teadmised, et saada matemaatika rahanduse magistrikraadi (Ühendkuningriik 1 aasta), tagades, et õpilased saavad kogeda nii aine matemaatilist kui ka majanduslikku perspektiivi.

Kursus annab õpilastele põhjalikud teadmised ja arusaamise peamistest teoreetilistest ja rakenduslikest kontseptsioonidest matemaatilises rahanduses, lähtudes tõeliselt rahvusvahelisest ja mitmekultuurilisest vaatenurgast, mis käsitleb praeguste probleemide lähenemist õpetamisele. Keskendutakse matemaatilisele teooriale ja modelleerimisele, tuginedes tõenäosusteooria, teadusliku arvutamise ja osadiferentsiaalvõrrandite valdkondadele, et tuletada seoseid varade hindade ja intressimäärade vahel ning töötada välja hinnakujunduse, riskijuhtimise ja finantstoodete arendamise mudelid.

Finantstööstus nõuab tugevate kvantitatiivsete oskustega värbajaid ja kursuse eesmärk on valmistada õpilasi ette karjääriks selles valdkonnas. Kursus pakub koolitust neile, kes otsivad karjääri finantssektoris, mis on spetsialiseerunud tuletisväärtpaberitele, investeerimisele, riskijuhtimisele ja riskifondidele. Samuti annab see uurimisoskusi neile, kes soovivad hiljem jätkata teadustööd ja/või akadeemilist karjääri (nt ülikooli õppejõud) või jätkata õpinguid doktorantuuris, eriti neile, kes soovivad jätkata/kõrgema matemaatika rahanduse õpinguid.

Sisseastumised

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • MSE finantsmatemaatikas
    • Baltimore, Ameerika Ühendriigid
  • Magister arvutusliku finantseerimise alal
    • Padua, Itaalia
  • MSc finantsmatemaatika
    • Dublin, Iirimaa