Keystone logo
The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

Sissejuhatus

Avasta Legendaarne Advantage ™ Notre Dame Business. Me väljakutse sa Küsi More of Business ™ kui teil arendada oma andeid ja valmistada midagi muuta. Te võiksite hallata brändi, taim või inimesed. Soovi korral võite olla Partner, väärtpaberivahendaja, ettevõtja või CEO. Me tahame neid saavutusi ka sulle.

Aga me tahame palju teid ja teie.

Tulevik toob suured probleemid. Ja tulevikus sõltub sinust.

Kas me oleme rabatud ja vähenenud meie probleeme või luua lisandväärtusega lahendusi meie kollektiivne kogukondade - see on koht, kus te teete vahet. Juures Mendoza College of BusinessMe usume, et haridus sind väärt ja neid väljakutseid peavad õpetab, kuidas lahendada keerulisi probleeme ausalt ja tugev harjumusi silmas.

In the end, me tahame, et te saada juhid, kes teevad meie ühist tulevikku paremini privileeg seisukohtade siis hoia, otsuseid, mis te teete, ressursse, siis arendada ja kasutada, ning inimesed, kelle elu sa puudutada.

Seda arusaama varjatud asutamisest University of Notre Dame Isa Edward Sorin, CSC, 1842 ja unistus, et täna nõuab jätkuvalt edasi kollektiivse kirg ja energia õppejõud ja töötajad Mendoza College of Business. Mendoza College of Business on koduks pühendatud õpetajad, teadlased ja rohkem kui 2400 õpilast, kes tegelevad bakalaureuse, magistri ja täidesaatva uuringud. Kraadi pakutakse Mendoza College on:

Ärijuhtimise Executive Master of Business Administration Ärijuhtimise magister Magistrikraad Raamatupidamine Master Mittetulundusühingute ja administratsioon (MNA)

Mendoza Samuti pakub laia valikut kohandatud programmid ettevõtete ja organisatsioonide, samuti tunnistuse programmid juhid ja nonprofit juhid ja liidrid. Need programmid pakutakse läbi Executive haridus ja Mittetulundusühingute Professional Development.

Missioon Ehitada premier katoliku ärikool, mis soodustab akadeemilist, kutse tulemuslikkuse ja isikliku vastutuse kontekstis, mis püüab olla truu ideaale kogukond, inimeste arengut ja individuaalsete terviklikkus.

Umbes University of Notre Dame University of Notre Dame on sõltumatu, riigi katoliku ülikool asub Notre Dame, Ind., Kõrval linna South Bend ja umbes 90 miili ida Chicago.

Allikas ülikooli akadeemilise tugevus on tema õppejõud. Notre Dame õppejõud on võitnud 36 sõpruskondade Rahvusraamatukogu humanitaarteaduste kapitali viimase üheksa aasta jooksul, rohkem kui mis tahes muul ülikooli riigis.

Notre Dame, haridus on alati olnud seotud väärtused, nende seas, kes elavad kogukonna ja vabatahtliku töö üldkasuliku tööga. Residence Hall elu on nii tunnuseks Notre Dame kogemus ja lätteks ülikooli rikas traditsioon. Noorem traditsiooni ülikooli keskus sotsiaalseid probleeme, teenib katalüsaatorina õpilane vabatahtlikku. Umbes 80 protsenti Notre Dame üliõpilast tegelevad mingid vabatahtlikud üldkasuliku ajal aastat ülikoolis ja vähemalt 10 protsenti pühenduda rohkem kui aasta pärast lõpetamist teenima Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas.

University of Notre Dame, mis on üks käputäis tõeliselt rahvusvaheliste ülikoolide, on üliõpilaskonna üle 11500 õpilast tõmmatakse kõik 50 osariiki ja üle 100 välisriikidest. Notre Dame alumniverkostoon on kõige ulatuslikum kõrghariduses, kus on rohkem kui 270 klubide, sealhulgas rohkem kui 40 rahvusvahelist klubid.

Medonza edetabel Mendoza College of Business on tunnustatud tipptaset ning pühendumist sotsiaalse ja keskkonnaalase vastutuse kui valitud pingeread näitavad:

# 1 hulgas rahva top bakalaureuse äri koolides --Bloomberg BusinessWeek (2010-2014) # 20 parima hulka USA koolilõpetaja ärikoolides - Bloomberg BusinessWeek (2012) # 15 seas top MBA programme - Bloomberg BusinessWeek (2013), The Economist - Milline MBA? (2013) ja Poets & Quants Juhid (2014) # 4 üleriigilise parima hulka raamatupidamine kraadiõppe programmid - avaliku sektori raamatupidamise aruanne (2013)

Mendoza College of Business on akrediteeritud AACSB International ning on pühendunud järgima põhimõtted vastutustundliku juhtimise haridus (PRME).

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Notre Dame

    Mendoza College of Business, University of Notre Dame, Notre Dame, 46556-5646, Notre Dame

    Küsimused