Keystone logo
The University of Rome “Foro Italico”

The University of Rome “Foro Italico”

The University of Rome “Foro Italico”

Sissejuhatus

University of Rome "Foro Italico" on kutsehariduse ülikooli, vaid Itaalia State University pühendatud spordi ja kehalise Sciences.

See loodi 1998. aastal Istituto Universitario di Scienze Motorie IUSM, kui ta asendas Rooma Istituto Superiore di Educazione FISICA (ISEF), mille tegevus oli keskendunud kõrgharidusele Ph.E. õpetajatele. IUSM, nüüd "Foro Italico University" laiendatud ISEF reguleerimisala, et see hõlmaks kõiki huvi pakkuvates valdkondades, mis on seotud inimeste kehalise aktiivsuse edendamine: teadusuuringud, juhendamist tervisespordiga ja kõrge võistlussport, õpetamine, fitness, reeducation ja taastusravi korraldamine spordiüritused, juhtimise spordirajatised jne

EHITISED

University asub Põhja linnaosa Rooma; ala, mida tuntakse Foro Italico, ehitati 1932. aastal, kui mitmed muljetavaldavad hoonete ja rajatiste eostatud nagu Rooma Spordikeskus. Ala on tüüpiline näide fašistliku arhitektuur, iseloomustab laialdane kasutamine valgest marmorist ja võidukas kujud ja obeliskid.

Olympic Stadium, taga Instituut, ehitati korral Rooma olümpiamängudel (1960) ja sellest ajast peale on koha kergejõustiku maailmameistrivõistlusi (1987) ja Maailma Soccer meistrivõistlused (1990).

Foro Italico University rajatiste hulka kaasaegse hariduse struktuuride (11 auditooriume, arvuti keskus, keelekeskus, spetsialiseeritud raamatukogu), up-to-date spordirajatiste (10 fullyequipped spordisaalid, 2 basseini, sõudmise keskus jõel Tevere) uurimiskeskused (üle 20 laborid). University on ka oma audiovisuaalse keskuse tootmiseks haridus- ja mitte-professionaalne materjalide ja konverentsisaali riiklike ja rahvusvaheliste kongresside.

Õppejõud ja PROGRAMMID

Ülikool on hetkel jaotatud 3 teaduspõhise Osakonnad:

Human Movement ja Sport Sciences, Health Sciences, Pedagoogikaülikool

Õppetöö pakkumisi jooksul teaduskonna Sport ja teostamine Sciences hulka esimese ja teise astme programmid ja teadusuuringutele suunatud doktoriõppesse.

Esimese astme Laurea triennale

(Kolmeaastane kraadi Bachelor) Bachelor in Sport ja teostamine Sciences - 3 aastat, 180 ECTS See kindlustab õpilastele põhilisi teoreetiline ettevalmistus ja piisav oskus üldiselt teaduslike meetodite ja sisu, lisaks omandamise konkreetseid professionaalset oskusteavet. See nõuab 180 krediiti, mis võib üldiselt kogunenud 3 aasta jooksul.

Teise astme Laurea Magistrale

Laurea Magistrale Sport Sciences ja tehnoloogia - 2 aastat, 120 EAP Laurea Magistrale ennetava ja kohandatud kehalise aktiivsuse - 2 aastat, 120 EAP Laurea Magistrale in Sport Management - 2 aastat, 120 EAP Laurea Magistrale Tervis ja kehalise aktiivsuse, 2 aastat 120 ECTS kursus õpetatakse inglise keeles

"Laurea Magistrale" annab keerukamaid haridustase. See teine ​​tasand väljaõpe on avatud lõpetajate kolmeaastase kraadi ja nõuab veel 120 krediiti, mis võib koguda keskmiselt kaks aastat. Minimaalne tase ja konkreetne õppekava võib vaja luba

MASTER / MASTERS

Master in Sport Psychology (2. tasand, 1 aasta, 60 ECTS)

Masters on vahepealne kõrgharidus ja saab nii pärast kolmeaastast kraadi (1. tase Masters) ja pärast Kõrgharidus (2. tase Masters). Need kursused kestab vähemalt ühe aasta ning kaasata omandamise 60 krediiti iga õppeaasta. Nende eesmärk on ehitada õpilaste teadmisi ja muuta selle konkreetse kutseoskusi.

Doktorikooli teadus (3 aastat)

Doktoritöö Kursus: Tervis ja kehalise aktiivsuse edendamine:

Biomeditsiinitehnika ja metodoloogilisi aspekte Õppekavad Applied biomeditsiinitehnika / metoodilist lähenemist Õppekavad B Integrative Biology lähenemine - Euroopa Curriculum

Doktoritöö Course Sport, Sport ja ergonoomika

Doktoritöö Course : Kultuur, puude ja kaasamine: haridus ja koolitus

Kursused

Kursused peamiselt on aastane kursuste ja õpilased on lubatud sooritada eksameid lõpus teisel poolel.

Õpetamismeetodite sisaldab loenguid ja praktilist tööd, samuti seminaride ja õpetused, kus õpilased aktiivselt osalema. Loengud annavad alusraamistik käigus: õpilasi oodatakse korraldada oma kodutöö silmas pidades uurimist. Juhendajateks on alati valmis aitama.

Kõik kursused on esitatud Itaalia, välja arvatud Laurea Magistrale tervis ja füüsiline aktiivsus.

Klassid on planeeritud hommikul ja pärastlõunal, esmaspäevast reedeni

Asukohad

  • Rome

    Piazza Lauro de Bosis, 15, 00135, Rome

    Programmid

      Küsimused