Keystone logo
© The University of Tennessee - Space Institute
The University of Tennessee - Tickle College of Engineering

The University of Tennessee - Tickle College of Engineering

The University of Tennessee - Tickle College of Engineering

Sissejuhatus

Tennessee ülikooli kosmoseinstituut (UTSI) on kõrgharidusega haridus- ja uurimisasutus, mis asub Tennessee keskosas USA õhujõudude Arnoldi inseneriarenduskompleksi kõrval. UTSI asutati 1964. aastal Tennessee ülikooli osana ning sellest on saanud rahvusvaheliselt tunnustatud institutsioon lennundustehnika, biomeditsiinitehnika, masinaehituse ja füüsika alal kraadiõppeks ja teadustööks ning on andnud märkimisväärse panuse kohalikus, osariigis, riiklikus, ja globaalsel tasandil.

Arnold Inseneri Arenduskeskuse toetamine

Vastavalt oma missioonile toetab UTSI Arnold Engineering Arenduskeskust (AEDC) nii tehniliste kui ka juhtimisalaste teadmiste tipptasemel hoidmisel. Umbes 500 AEDC töötajat on instituudis omandanud kraadiõppe, sealhulgas 40 doktorikraadi. Lisaks on tuhanded osalenud TÜSI pakutavates täiendusõppeprogrammides. Õppejõud ja üliõpilased on koos AEDC töötajatega töötanud erinevate teadus- ja tehnoloogiaarendusprojektide kallal. AEDC juhtkond on sageli tunnistanud, et UTSI haridusalane tugi on AEDC jaoks ülioluline oma riikliku missiooni täitmisel kaitseministeeriumi, NASA ja kosmosetööstuse jaoks.

Meie Lõpetajad

UTSI kaudu on välja antud üle 2400 kõrgtasemel inseneri kraadi, sealhulgas enam kui 250 doktorikraadi. Suur hulk neist tennesselastele ja mõnele astronaudile.

Meie uurimustöö

Rohkem kui 40 aastat on UTSI südamelöögiks olnud teadusuuringud. Meie praegune töö hõlmab:

 • Täiustatud tootmine lennundus- ja kaitserakenduste jaoks
 • Kiire (hüpersoniline) aerotermodünaamika
 • Hüsooniline tõukejõud ja arvutuslik vedeliku dünaamika
 • Gaasiturbiinmootorid ja säästev lennundus
 • Meditsiiniseadmed
 • Nanoosakesed meditsiiniliseks kasutamiseks
 • Mikroelektrilised tõukurid

Missioon

UTSI demonstreerib järjekindlalt kõrghariduse tipptasemel kultuuri ja sponsoreeritud teadusuuringuid, et edendada integreeritud kosmosekatsetusteaduste tipptasemel tehnoloogiat, mis lisab väärtust meie sidusrühmade edule.

Visioon

Olla juhtiv ülikool integreeritud lennunduskatsete alal.

Asukohad

 • Knoxville

  Middle Drive,1506, 37916, Knoxville

  Programmid

   Asutus pakub ka:

   Küsimused