Keystone logo
The University of Texas at San Antonio College of Architecture, Construction and Planning CACP

The University of Texas at San Antonio College of Architecture, Construction and Planning CACP

The University of Texas at San Antonio College of Architecture, Construction and Planning CACP

Sissejuhatus

Texase ülikool San Antonios on mitmekultuuriliste avastuste ettevõte, kus õpib üle 32 000 üliõpilase. See on San Antonio suurlinnapiirkonna suurim ülikool, millel on neli ülikoolilinnakut kogu linnas.

Meie missioon

San Antonio Texase ülikool on pühendunud teadmiste edendamisele uurimistöö ja avastamise, õpetamise ja õppimise, kogukonna kaasamise ja avalike teenuste kaudu. Juurdepääsu- ja tipptaseme asutusena võtab UTSA omaks multikultuurseid traditsioone ning on intellektuaalsete ja loominguliste ressursside keskus ning sotsiaal-majandusliku arengu ja intellektuaalse omandi turustamise katalüsaator - Texase, rahva ja kogu maailma jaoks.

Meie sihtkohad

  • UTSA on eeskujuks õpilaste edukusele
  • UTSAst saab suurepärane avalik teadusülikool
  • UTSA on strateegilise kasvu ja innovaatilise tipptaseme eeskuju
  • UTSA on uhke Hispanic Serving Institution (HSI), mille määras USA haridusministeerium.

Meie nägemus

Olla juhtiv avalik-õiguslik teadusülikool, pakkudes juurdepääsu hariduslikule tipptasemele ja valmistades kodanikujuhte ülemaailmsesse keskkonda.

Meie põhiväärtused

Me julgustame dialoogi ja avastamise keskkonda, kus edendatakse terviklikkust, tipptaset, kaasatust, austust, koostööd ja innovatsiooni.

Meie pühendumus kaasatusele

Texase ülikool San Antonios, hispaanlastest teenindav asutus, mis asub globaalses linnas, mis on olnud sajandeid rahvaste ja kultuuride ristteel, väärtustab mitmekesisust ja kaasatust ülikooli elu kõikidesse aspektidesse. Mehhiko ameeriklaste ja teiste alaealiste kogukondade hariduse edendamiseks selgesõnaliselt asutatud asutus on pühendunud põlvkondade diskrimineerimise ja ebavõrdsuse lõpetamisele. UTSA, juhtiv avalik teadusülikool, edendab akadeemilist tipptaset dialoogi, avastuste ja innovatsiooni kogukonna kaudu, mis hõlmab iga hääle unikaalsust.

Asukohad

  • San Antonio

    UTSA Circle,1, 78249, San Antonio

    Küsimused