Keystone logo
Three Points Digital Business School

Three Points Digital Business School

Three Points Digital Business School

Sissejuhatus

Tutvuge meiega

Three Points, The School for Digital Business, pärineb Barcelonast, tehnoloogilisest keskusest, mille eesmärk on pakkuda uuenduslikku visiooni tulevaste digiekspertide koolitamisel. Viimaste sündmustega on tehnoloogiliste oskuste koolitus lakanud olemast teine kasvuvõimalus, mis on kohustuslik kõigi nende spetsialistide jaoks, kes soovivad areneda ja püsida digilaine harjal.

Three Pointsis mõistame digioskuste koolitust kui vahendit, mis tõstab spetsialistide ja ettevõtete konkurentsivõimet viisil, mille tulemuseks on ettevõtete ja seega ka ühiskonna, kus spetsialistid ja organisatsioonid, jätkusuutlikkus.

Digitaliseerimine läheb kaugemale pelgalt teadmistest ja tehnoloogilisest meisterlikkusest. Edukaks saavad need organisatsioonid, kes kohanevad uue digikultuuriga: paindlikud, kliendikesksed, andmepõhised organisatsioonid, mis püüavad muutusi edendada, katsetades uusi ärimudeleid ja pidevaid parendusprotsesse. Sel põhjusel töötame koos arusaamaga tehnoloogilistest arengutest ja sellest, kuidas need meile uusi ärivõimalusi avavad, arendame pehmeid oskusi, mis nõuavad ettevõttes kõige enam digitaalset kultuuri: muutustega kohanemine, loovus, läbirääkimised, juhtimine ja ajajuhtimine.

missioon

Kaasa inimesi, kes peavad täna juhtima ettevõtete ja organisatsioonide digitaliseerimist, sidudes digioskuste koolituse vajaliku kultuurimuutusega, et tõsta nende ühiskondade konkurentsivõimet, kus nad tegutsevad.

vaade

Olla võrdlusaluseks ühiskonna ja majanduse arenguga kohanemisel ning meie soovil ühendada professionaalid ja ettevõtted, et tulla toime pidevate ja muutuvate digitaliseerimise väljakutsetega.

Akadeemiline partner

Three Points, The School for Digital Business, on Kataloonia polütehniline ülikool (UPC) akadeemilise partnerina, kes toetab kooli programme. Barcelonas asuv UPC on üks Euroopa juhtivaid polütehnilisi ülikoole inseneri, arhitektuuri, teaduse ja tehnoloogia valdkondades.

Ülikoolil on 64 kraadi, 68 magistrikraadi, 46 doktoriprogrammi ja 234 alalist koolitusprogrammi, mis on jagatud 20 õppekeskusesse. Lisaks on UPC avalik uurimisasutus, millel on viimase aasta jooksul üle 50 patendi ja mille investeering teadus- ja arendustegevusse on üle 61 miljoni euro.

UPC sertifitseerib igal aastal enam kui 6000 bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilast ning enam kui 500 arsti. See on üks ülikoolidest, kus lõpetajate seas on kõrge töövahendus: 93% töötab ja 76% leiab töö vähem kui 3 kuuga.

4 põhjust, et valida Three Points

metoodika

Meie metoodika on täielikult kohandatud teie aja ja teie vajadustega, võimaldades seeläbi ühendada teie akadeemiline elu isikliku ja tööeluga.

Lisaks on teil programmi jooksul kogu vajalik tugi, et saaksite professionaalselt ja isiklikult areneda.

Õppejõud

Õpite oma sektori ja ärivaldkonna juhtivatelt õpetajapraktikutelt, kes on praegu aktiivsed.

Meie õppejõud on vahetult kontaktis nii sektoris toimuvate muutustega kui ka väljatöötamisel olevate uute trendide, tööriistade ja funktsionaalsustega.

Lõplik Master Project

Töötate lõpliku magistritööga, mille aluseks on esmaklassiliste ettevõtete tegelikud vajadused.

Lisaks hakkate sellega algusest peale tegelema, et saaksite kõiki omandatud teadmisi kogu programmi jooksul rakendada.

Akadeemiline partner

Kataloonia polütehniline ülikool (UPC) toetab kolme punkti programme akadeemiliselt.

UPC on avalik-õiguslik asutus, millest on saanud üks juhtivaid polütehnilisi ülikoole Euroopas, millel on head positsioonid peamistes rahvusvahelistes edetabelis.

Asukohad

  • Spain Online

    Spain Online, Hispaania

    Küsimused