Keystone logo
TIAS School for Business and Society

TIAS School for Business and Society

TIAS School for Business and Society

Sissejuhatus

TIAS School for Business and Society on Tilburgi Ülikool ja Eindhoveni Tehnikaülikooli ärikool juhtivtöötajate koolitamiseks. See on koht juhtidele, professionaalidele ja juhtidele, kes soovivad teha muutusi, nagu teiegi; et saada endast parim ja avaldada mõju oma organisatsiooni sees ja koos.

Meie ajakohaste teadmiste, väljakutseid pakkuva hariduse ja võimsa võrgustikuga toimib TIAS rahvusvahelise elukestva õppe keskusena. TIAS-il on lai portfell osalise tööajaga magistriõppe, edasijõudnute programmide, MBA-de, meistrikursuste, TIAS 8-tunniste ja ettevõttesiseste programmide kohta.

Saage osa millestki suuremast

 • Mõjutada ettevõtlust ja ühiskonda teaduses, ettevõtluses ja avalikus sektoris
 • Avastage ärikool homsete juhtide jaoks
 • Ühendage kirglike eakaaslaste, vilistlaste ja tippõpetajate rikkaliku võrgustikuga

Rakendage praeguseid teadmisi ja teadmisi oma praktikas

Meie professoritel ja tippõppejõududel on laialdased kogemused ettevõtluses ja ühiskonnas. Läbi tegevusõppe ning interaktiivsete õppe- ja töömeetodite nutika kombinatsiooni hõlbustame pidevat arengut ning uute teadmiste ja arusaamade vahetamist.

Visioon õppimisest

Meie programmid on seotud juhtide arendamisega ja ümberkujundamisega. Inspireerides ja proovides oma osalejaid ning lastes neil katsetada, tagame teaduslike teadmiste ja arusaamade juurutamise praktikasse ning osalejate käitumise ja oskuste arendamise, mida neil on vaja, et saada vastupidavateks ja agiilseteks juhtideks.

Äri ja ühiskond on ühine joon, mis ühendab meie programme. TIAS keskendub neljale kompetentsivaldkonnale: vastutustundlik juhtimine, koostöö, ärimudelite loomine ja jätkusuutlik innovatsioon. Homse juhina on nende nelja elemendi kombinatsioon see, mis võimaldab teil oma äri muuta ja mõju avaldada.

Meie programmid

TIAS School for Business and Society Pakub laia valikut rahvusvaheliselt akrediteeritud, kõrgelt hinnatud ja kõrgelt hinnatud programme ning õppeteid raamatupidamise, rahanduse ja kontrolli, ärijuhtimise, juhtimise ja hariduse, innovatsiooni ja ümberkujundamise, strateegia, juhtimise ja üldjuhtimise ning tervishoiu ja heaolu valdkonnas. TIAS-ist leiate alati programmi, mis vastab teie ambitsioonidele, õppimiseesmärkidele ja karjäärifaasile, veebis ja kohapeal Utrechtis või Tilburgis.

Tilburgi ülikooli kohta

Tilburgi ülikoolis püüame uurida ja mõista ühiskonda ning sel viisil aidata kaasa keeruliste ühiskondlike probleemide lahendamisele. See on see, mis meid juhib. Ja saavutame selle tänu tipptasemel teadmistele majanduse, äriteaduse ja ettevõtluse, sotsiaal- ja käitumisteaduste, õiguse ja avaliku valitsemise, humanitaar- ja digiteaduste ning teoloogia erialadel.

Eindhoveni Tehnikaülikooli kohta

Eindhoveni Tehnikaülikoolis (TU/e) koolitame õpilasi ning edendame teadmisi teaduse ja tehnoloogia vallas inimkonna hüvanguks. Integreerime hariduse ja teadustöö, et võimaldada meie õpilastel ja teadlastel saada mõtteliidriteks ning kujundada ja saavutada kujuteldamatut. Tihedas koostöös avaliku ja erasektori partneritega muudame oma alusuuringud sisukateks lahendusteks.

Asukohad

 • Tilburg

  Warandelaan,2, 5037 AB, Tilburg

 • Utrecht

  Kroonstraat,50, 3511 RC, Utrecht

  Programmid

   Asutus pakub ka:

   Küsimused