Keystone logo
Tiffin University Bucharest

Tiffin University Bucharest

Tiffin University Bucharest

Sissejuhatus

Presidendi sõnum

Alates selle asutamisest 1888. aastal on Tiffini ülikool edukalt koolitanud oma õpilasi täisväärtuslikuks eluks ja tipptasemel juhikarjääriks.

Terved Tiffini vilistlaste põlvkonnad andsid oma panuse oma perede, kogukondade ja ametite heaks. Tiffini ülikoolil on suurepärane maine, väärtuslikud akadeemilised programmid, hoolikad ja pädevad töötajad ja õpetajad, silmapaistvad üliõpilased ning soe ja sõbralik keskkond, kus õpilased on alati esikohal.

Kutsume teid tutvuma meie ülikooli programmidega ja veenduma, et meie pakkumine vastab teie ootustele. Huvi korral ootame teid külla meie peakorterisse Str. Transilvaniei Nr. 6, 1. korrus, Bukarest. Rääkige meie õpilaste, õppejõudude ja töötajatega ning veenduge, et Tiffin on teie õpingute lõpetamiseks õige koht. Garanteerime, et teeme kõik endast oleneva, et aidata teil saavutada oma hariduslikke eesmärke.

Dr Lillian Schumacher
president
Tiffini ülikool

139729_pexels-photo-1438072.jpeg

Missioon ja eesmärgid

Mõlemal pool ookeani on Tiffini ülikooli missioon sama: aidata üliõpilastel ja akadeemilisel personalil oma haridust omandada, valmistades neid ette ärilisteks konkurentsiraskusteks.

Vastutuse ja kaasatuse kaudu koolitavad Tiffini ülikooli programmid inimesi, kes saavad oluliselt kaasa aidata nende perede ja kogukondade heaolule, kuhu nad kuuluvad, oma karjääri, rahvaste ja kogu ühiskonna arengusse.

Rumeenia Tiffini ülikooli põhieesmärk on Executive EMBA programmi kaudu luua oluline muutus ärikeskkonnas, mille tulemuseks on majanduse tõeline areng Rumeenia turul.

Suurepärasus kõiges, mida teete – see on Tiffini ülikooli nõuanne oma õpilastele ja õpetajatele. Ainus reaalne viis kutsenõuete täitmiseks järjest tihedamaks muutuvas ärikeskkonnas.

Akrediteeringud

Tunnustuseks akadeemilise tipptaseme edendamise eest kõrgeimatel standarditel on Tiffini ülikool akrediteeritud Ameerika Ühendriikide ja Euroopa mainekate institutsioonide poolt.

Ohio kõrghariduse osakond

Tiffini ülikooli istumis- ja veebiprogrammid on mõlemad volitanud Ohio kõrghariduse osakond.

Kõrgõppekomisjon

Meie programmid on akrediteeritud Higher Learning Commission (HLC) poolt, mis on üks kuuest piirkondlikust akrediteerimisasutusest, mida tunnustavad kõik Ameerika suuremad avalik-õiguslikud ja erakolledžid ja ülikoolid.

Ärikoolide ja -programmide akrediteerimisnõukogu

ACBSP on juhtiv spetsialiseerunud ärihariduse akrediteerimisasutus, mis toetab, tähistab ja premeerib õpetamise tipptaset. Nad akrediteerivad äriharidusprogramme sidus-, bakalaureusekraadi-, magistri- ja doktorikraadi tasemel kogu maailmas. Selle akrediteeringuga asutused on pühendunud pidevale täiustamisele, tagades, et nende äriprogramm annaks õpilastele oskused, mida tööandjad otsivad.

Mittetulundusühingu staatus

Tiffini ülikoolil on Ameerika Ühendriikide föderaalvalitsuse siseriikliku tuluteenistuse volitatud staatus 501(c)(3).

Asukohad

  • Bucharest

    6, Transilvaniei Street, 1st Floor, , Bucharest

Küsimused