Keystone logo
MetFilm School Berlin

MetFilm School Berlin

MetFilm School Berlin

Sissejuhatus

Met Film School avati Londonis peaaegu 10 aastat tagasi ja on suunatud ambitsioonikaid filmitegijad igasuguseid. Pärast mitu edukat aastat, meil on hea meel, et nüüd avatud ülikooli Berliinis.

Meil on ka seal rakendada meie tõestatud õpetamismeetodeid noorte filmitegijate edukas oma karjääri kaasas. Met Film School Berliini pühendunud filmitegijad ja spetsialistid filmitööstus, kes töötavad õpilased seminare ja aktiivsel filmistuudio. Paneme suurt rõhku praktilise õppe meie õpilased oma hilisemas töös ette valmistada. Klassid toimuvad inglise keeles. Õpilased mitte-Euroopa riikidel on õigus 180/2 silte (4 tundi päevas) õppides Berliinis tööd.

Hands-on õppimine: Kogenud õppejõud ja professionaalsed toimetajad kaasas meie õpilased teedel, oma lühifilmi kirjutada ise toota, et suunata ja lõigata. Isiklikult kohandatud seminarid väikestes gruppides ja mõnel juhul eratunde, samuti muutumas ja suunates harjutused on saanud igapäevaseks.

Ettevalmistus tööd: Muidugi, see on meie eesmärk valmistada ette meie õpilased on tegemist majanduslikult edukas filme. Samal ajal tahame anda liiga palju arvuti teadmisi filmitööstuse ja muuta meie õpilased tunnevad kõiki erialade jooksul keeruline digitaalse maailma.

Tailor-made kursused: On oluline, et meie õpilased näidata kirg, talent ja määramine. Kas te olete just lõpetanud oma kooli ja otsivad ulatuslik kaheaastane kursused, kui sul on juba kõrgharidus ja soovivad laiendada oma akadeemilist kogemust ja kas olete juba töötavad ja soovivad muuta oma karjääri: Pakume erinevaid täistööajaga - osalise tööajaga ja nädalavahetusel kursused, mis vastavad teie vajadustele.

Asukohad

  • Berlin

    Berliner Union-Film Oberlandstraße 26-35 , 12099, Berlin

    Küsimused