Keystone logo
Toin University Of Yokohama

Toin University Of Yokohama

Toin University Of Yokohama

Sissejuhatus

Toin University Of Yokohama kuuluvad õigusteaduskond, biomeditsiinitehnika teaduskond ja mõlema teaduskonna kraadiõppeasutused. 2008. aastal lisasime oma positsiooni ülikoolina kultuuri- ja spordipoliitika teaduskonna. Toin Gakuenis moodustab ülikool hariduse teise samba, mis täiendab alg- ja keskastme haridust. Ülikoolil on sügavad juured kohalikus kogukonnas ja selle uhkuseks on ainulaadne koolitraditsioon, mis seab üliõpilaste kasvu ja küpsuse ennekõike tähtsamaks. Esmaklassiliseks ülemaailmselt konkurentsivõimeliseks asutuseks saamiseks hoiame kinni ideaalidest, mis keskenduvad 21. sajandi sotsiaalsetele nõudmistele. Pöörates suurt tähelepanu konkreetsetele eesmärkidele, suudame pakkuda tipptasemel haridusprogramme, mis on täis individuaalsust, säilitades samal ajal mõõdetava kõrge kvaliteedi.

Haridus õigusteaduskonnas algab õiguslike aluste, nagu põhiseadus, tsiviilõigus ja kriminaalõigus, alustalast. Sellele on üles ehitatud kindel arusaam kohtupretsedentide üldisusest ja kontuuridest, mis annab õpilastele empiirilise ülevaate seaduse kui terviku ühiskondlikest funktsioonidest ja ideoloogilisest taustast. Õigusteaduskonnas on spetsiaalne programm, mis aitab üliõpilastel omandada oskusi ja kvalifikatsiooni, mis on vajalikud juriidilises ametis ettevõtte juriidilistes kontorites või juristidena töötamiseks või õigusega seotud ametites, näiteks kohtutöötajad. Laiendame pidevalt oma tipptasemel karjääriplaanide valikut.

Biomeditsiinitehnika teaduskond on välja töötanud praktilise õppimisstiili, mis sisaldab väikesi bakalaureuseõppe klasse. Samal ajal on kraadiõppe laienemise tõttu toimunud hariduse ja teaduse edasine ühendamine, kus bakalaureuseõppe üliõpilased määratakse teaduslaboritesse. Nendes programmides püüavad nad saavutada kvaliteetset kiiret paranemist kontseptsiooni “bakalaureuseõppe lõpetaja lõpetamine kooli jätkamise” mõistes.

Kultuuri- ja spordipoliitika teaduskond on loonud spordi ja kultuuri uurimise süsteemi, mis koosneb uuest hariduskavast, mis keskendub teenindusele ja isiklikele kogemustele, eesmärgiga koolitada tulevasi sporditreenereid, kohaliku omavalitsuse poliitikakujundajaid ning alg- ja noorema astme koolitusi. kooli juhendajad. Lisame teadus- ja tehnoloogiateooriad pidevalt oma õppekavasse, et saada ühtne ja värske väljavaade.

Pühendume praktilisele haridusele, sest usume, et meie õpilaste tugev intellektuaalne uudishimu, soov sotsiaalse õigluse järele ja uurimisvaim tavalise ja erakordse osas on võtmed selle pakkumiseks, mis tänapäeva ühiskonnas puudub.

Asukohad

  • Yokohama

    Yokohama, Jaapan

    Küsimused