Keystone logo
Tokai University

Tokai University

Tokai University

Sissejuhatus

TOkai ülikool on eraülikool, mille asutas dr Shigeyoshi Matsumae 1942. aastal. " TOkai ülikooli" " TOkai " viitab Aasiast ida pool asuvale merele, nimelt Vaikse ookeanile ja sümboliseerib soovi edendada rikast vaimu ja laia silmaringi.

TOkai Ülikooli koosneb 7 ülikoolilinnakud Sapporo, Takanawa, Yoyogi, Shonan, Isehara, Shimizu ja Kumamoto, mis koosnevad 19 koolides ja kolledžites koosneb 75 osakonnad, suurtootjate ja programmid. Selle kraadiõppekoolid pakuvad 17 programmi. Üliõpilaste koguarv on umbes 30 000. TOkai ülikooli TOkai ja eesmärgid on aidata kaasa inimühiskonnale, edendada aktiivseid, andekaid inimesi ning äratada huvi meie maa vastu ja tunda vastutustunnet inimkonna tuleviku ees. TOkai ülikooli haridusalased suunised toetavad neid eesmärke, pakkudes usaldusväärset ja usaldusväärset mõtteviisi inimkonna rikkuse elamise ja kasvatamise aluseks.

Sellise hariduse tuum TOkai ülikoolis on "Loeng kaasaegsest tsivilisatsioonist". Alates selle loomisest on TOkai ülikool seadnud selle loengu esmatähtsaks, lähtudes oma veendumusest, et ülikool ei peaks mitte ainult pakkuma teadmisi ja tehnoloogiat, vaid olema ka koht, kus kasvatatakse iga inimese inimlikkuse ja loovuse rikkust. Üks hiljutine algatus, millele oleme oma energiat suunanud, on õpilaste algatatud projektide edendamine, et kasvatada meie õpilaste võimet rakendada klassiruumis omandatud teadmisi ühiskonna paremaks muutmiseks.

Meie toetatud projektid hõlmavad maailma kiireima päikeseauto " TOkai Challenger" loomist kuni vabatahtliku tegevuseni, mis aitab kaasa TOkai pärast Ida-Jaapani maavärinat.

TOkai ülikool peab akadeemilisi vahetuslepinguid enam kui 120 ülikooli / organisatsiooniga umbes 40 riiki. Aktiivselt tegeletakse paljude rahvusvaheliste vahetustegevustega, alates akadeemilisel rindel osalevatest, kaasates üliõpilasi, teadlasi, ühiseid uurimisprojekte ja akadeemiliste ressursside vahetamist kuni kultuuri- ja spordivahetusteni. Ülikoolilinnakus on umbes 1130 välistudengit. TOkai ülikoolil on kuus kontorit välismaal (Taani, Austria, Ameerika Ühendriigid, Korea, Tai ja Venemaa).

Asukohad

  • Shibuya City

    Shibuya City, Jaapan

    Programmid

      Küsimused