Keystone logo
© Walakte
Toulouse INP

Toulouse INP

Toulouse INP

Sissejuhatus

Toulouse INP on Prantsuse kõrgharidusega insenerikool, mis on kuulus oma inseneriprogrammide kvaliteedi poolest, mis ühendavad range teadusliku koolituse ja praktilise inseneriõppe. See teeb tihedat koostööd ärimaailmaga ja viib läbi kvaliteetseid uuringuid alusuuringutest tehnosiirdeni, võttes samal ajal arvesse 21. sajandi peamisi ühiskondlikke probleeme.

Toulouse INP (Institut National Polytechnique) koosneb kuuest insenerikoolist, mida toetavad tugevalt 17 uurimislaborit.

Instituut annab välja inseneri-, magistrikraadi ja doktorikraadi.

Mis on magistrikraad?

Magistrikraad on kas Prantsuse kõrgharidusministeeriumi või "Conference des Grandes Écoles" poolt akrediteeritud kraadid, mis andis selle kaubamärgi insenerikoolidele. Magistrikraad on rahvusvaheliselt tunnustatud ja võib viia doktorikraadini või töökohtadeni tööstusettevõtetes.

Master of Science on 2-aastane täistööajaga programm. Tavaliselt on see suunatud bakalaureuseõppe üliõpilastele, kellel on juba bakalaureusekraad. Loengud on keskendunud konkreetsetele teadus- ja tehnikavaldkondadele.

Statistika

Teaduskond

 • 6 insenerikooli
 • 6600 õpilast
 • 23% välisüliõpilasi
 • Rohkem kui 100 erinevat rahvust

Teadusuuringud

 • 17 laborit
 • 670 õpetajat teadlast
 • Igal aastal antakse 150 doktorikraadi, 45% välisüliõpilastest

  Stipendiumid ja rahastamine

  Toulouse INP pakub stipendiume tasude vähendamise kaudu.

  Üliõpilastel on võimalik kandideerida erinevatesse stipendiumiprogrammidesse (riiklikud stipendiumid, Euroopa üliõpilaste mobiilsuse programmid, Prantsuse Eiffeli ja Prantsusmaa saatkondade stipendiumiprogrammid ning erafondide ja ettevõtete koolitustoetusprogrammid).

  Edetabelid

  U-Multirank 2020

  Toulouse INP näitab üle maailma erinevate näitajate lõikes parimat tulemust, saavutades viimase U-Multirank 2020 kokkuvõttes 15 A-skoori. Lisaks sai see Prantsusmaa institutsioonilisel tasandil viienda hinde.

  CWTS Leideni edetabel

  Toulouse INP on oma teadusuuringute kvaliteedi poolest rahvusvaheliselt tunnustatud ja kuulub Leideni edetabelisse, mis loetleb rahvusvahelisel skaalal 1200 parimat ülikooli. Toulouse INP on tunnustatud oma teadusliku toodangu eest füüsika- ja tehnikateaduste, bio- ja maateaduste, biomeditsiini ja terviseteaduste ning matemaatika ja arvutiteaduste teemadel.

  CWUR edetabel 2020–2021

  Alates 2012. aastast on Center for World University Ranking, CWUR, järjestanud ülikoole üle maailma mitme kriteeriumi alusel: õpetamise kvaliteet, suurimates rahvusvahelistes firmades ja institutsioonides vastutavatele kohtadele tõusvate vilistlaste arv, ülikoolide kvaliteet. õppejõud vastavalt saadud eristustele ja lõpuks uurimistöö kvaliteedile. Kogu hinnangul on hinne 100. Üle maailma on hinnatud umbes 20 000 ülikooli. Selles edetabelis on Toulouse INP rahvusvahelises mastaabis 624. ja riiklikul 29. kohal.

  2021. aasta Shanghai edetabel

  Shanghai edetabelis on maailma parimad kõrgkoolid teadusuuringute vaatenurgast. See liigitab teadusvaldkondade järgi 1800 4000 ülikoolist ja koolist 93 riigis. See pingerida keskendub peamiselt teadusuuringutele ja võtab arvesse teaduspublikatsioone ja eelkõige nende vastavates valdkondades viidatud artikleid, samuti teadlastega seotud auhindu ja auhindu.

  Toulouse INP on klassifitseeritud 12 kategooriasse: maateadused, ökoloogia, mehaanika, protsessiteadused, materjaliteadused, energeetika, keskkonnateadus ja -tehnika, veetehnika, põllumajandus- ja toiduainetööstus, metallurgiatehnika, bioteadused ja veterinaaria.

  Why study at Toulouse INP

  Ideaalse asukohaga piirkonnas, kus tööstus- ja teadusmaailmad on omavahel tihedalt seotud, tagab Toulouse INP kõigile õpilastele kvaliteetse koolituse, laia valiku ettevõtete spetsiifilistele vajadustele kohandatud kursusi ja kiire professionaalse integratsiooni.

  Asukohad

  • Toulouse

   6 Allée Emile Monso, BP 34038 Toulouse cedex 4 , BP 34038, Toulouse

  Küsimused