Keystone logo
Trier University of Applied Sciences

Trier University of Applied Sciences

Trier University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Õppetöö kõrge kvaliteet on Trier University of Applied Sciences profiili määrav element. Kaasaegsete õppe- ja õpetamismeetodite eesmärk on tagada lõpetajate kõrge haridustase. Õppetöö kvaliteeti kontrollitakse, täiustatakse ja arendatakse pidevalt kvaliteedi tagamise meetmetega meie kvaliteedijuhtimissüsteemi raames. Trier University of Applied Sciences tugineb oma õpetamismeetodite väljatöötamisel innovatsioonile ja praktikale orienteeritusele. Lisaks edendatakse õpilaste sotsiaalseid pädevusi projekti- ja meeskonnakesksete õppemeetoditega. Trier University of Applied Sciences teadus- ja arendustegevuse eesmärk on praktikale ja turule orienteeritud tulemused ning käsitleda äri- ja ühiskonnas aktuaalseid probleeme.

Rakendusuuringud

Trier University of Applied Sciences on pühendunud suure jõudlusega ja rakendustele orienteeritud teadusuuringutele. Tänu oma uuenduslikule tugevusele on tal õnnestunud saavutada ja kindlustada oma positsioon Rheinland-Pfalzi suurima kolmanda osapoole rahastamisega rakendusteaduste ülikoolina.

Seda tehes eristub see eelkõige kolme tulevikku suunatud uurimisvaldkonna kaudu:

 1. "Rakenduslik materjalivoo juhtimine"
 2. "Intelligentsed tehnoloogiad säästva arengu jaoks" ja
 3. "Eluteadused: meditsiini- ja farmaatsiatehnoloogia ning biotehnoloogia"

Interdistsiplinaarsed meeskonnad töötavad välja tulevikku suunatud lahendusi globaliseerumisest, elu ja töö digitaliseerimisest, kliimamuutustest ja sellega seotud nõudmistest säästvale energiatootmisele ja ressursside majandamisele, aga ka ühiskonna vananemisest ja suurenenud kasvust tulenevatele väljakutsetele. vajadus terve ja turvalise elu järele. Erilist tähendust omistatakse jätkusuutlikkuse ja innovatsiooni kombinatsioonile, mis on selle arengukäsitluse aluseks.

Piirkondlikud juured ja rahvusvahelised võrgustikud

Trier University of Applied Sciences peab end rahvusvahelise suunitlusega ja piirkondlike juurtega ülikooliks. Edendame koostööd kõikidel tasanditel tööstuse, poliitika, kultuuri ja ühiskonna partneritega ning kindlustame regioonis nõudluse oskustööliste järele.

Koostöölepingud paljude ülikoolidega üle maailma, rahvusvahelised õppeprogrammid ning elav vahetus üliõpilaste ja õppejõudude vahel annavad Trier University of Applied Sciences omanäolise rahvusvahelise profiili. Tulevikus soovime seda rahvusvahelist õppe-, õpetamis- ja uurimiskultuuri edasi arendada ning intensiivistada rahvusvahelistumist.

Õpilaste iseloomustused

Ülikooli omadused

Kolm ülikoolilinnakut. Üks ülikool. Erakordselt mitmekesine.

Umbes 7600 üliõpilasega Trier University of Applied Sciences on Rheinland-Pfalzi liidumaa suuruselt teine rakendusteaduste ülikool. Meie õpinguid iseloomustavad tugev keskendumine rakendusele ja praktikale, uuenduslikud õpetamismeetodid ning õppetöö ja teadustöö tugev kombinatsioon.

Kolmes ülikoolilinnakus pakume 80-kraadiseid programme majanduse, õiguse, keskkonnauuringute , masinaehituse, elektrotehnika, tsiviilehituse, ehitus- ja varustustehnika, toiduainetehnoloogia, arvutiteaduse, mängude, teraapiateaduste, arhitektuuri ja disaini valdkondades, esitledes seega piirkonnas ainulaadset mitmekülgset haridusprogrammi.

©Trier University of Applied Sciences

Schneidershofi pealinnak, Trier
Meie pealinnak asub Saksamaa vanimas linnas Trieris ning ühendab traditsioonilised teaduskonnad kaasaegsete õppesuundadega. Selles ülikoolilinnas, mis koosneb arvutiteaduste, arhitektuuri, ärinduse ning inseneriteaduste ja tehnoloogia osakondadest, saab omandada mitmesuguseid bakalaureuse- ja magistrikraadi.

©Trier University of Applied Sciences

Birkenfeldi keskkonnalinnak, Birkenfeld
Elamine, õppimine ja töötamine tõeliselt uuenduslikus kohas: Hunsrücki rahvuspargi serval asuv Birkenfeldi keskkonnalinnak pakub õpilastele interdistsiplinaarseid õppekursuseid kahes keskkonnaettevõtluse ja õiguse osakonnas ning keskkonnaplaneerimise ja tehnoloogiate osakonnas. „Säästvus ennekõike” läbib kogu meie õppe- ja teadustöö läbivat lõime.

©Trier University of Applied Sciences

Disaini ja kunsti ülikoolilinnak, Idar-Oberstein
Saksa vääriskivikunsti hällis Idar-Obersteinis viivad õpilased oma õpinguid läbi elavas, interdistsiplinaarses ja kultuuridevahelises vahetuses. Arhitektuuri, disaini ja meedia sünergia loob uuenduslikke projekte.

©Trier University of Applied Sciences

  Vilistlaste statistika

  Asukohad

  • Birkenfeld

   Birkenfeld, Campusallee, 55768, Germany, 55765, Birkenfeld

   • Trier

    Schneidershof, 54293 Trier, Germany, 54293, Trier

    • Idar-Oberstein

     Vollmersbachstraße 53, 55743 Idar-Oberstein, Deutschland, 55743, Idar-Oberstein

     Küsimused