Keystone logo
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Sissejuhatus

66141_tudents2.jpg

Umbes

Tuftsi ülikooli kunstide ja teaduste kõrgkooli kraadiõppeprogrammid ühendavad vabade kunstide kolledži õhkkonna teadusasutuse tipptasemel tehnoloogiliste ressurssidega. Maailmatasemel teadlased, isiklik juhendamine, laboratoorsed koostöövõimalused ja tööstuse partnerlussuhted annavad Tuftsi õpilastele oskused oma valitud erialadel silma paista ning kirglikult ja pühendunult karjääri teha.

Graduate School of Arts and Sciences toob endaga kaasa kõik Tuftsi ülikooli ressursid – see on range intellektuaalse kultuuriga elav teadusasutus. Pakume rohkem kui 22 doktoriprogrammi ja 30 magistriõppekava – kunstiajaloost füüsikani – ning võimalusi õpetada ja juhendada mõnda riigi säravamat bakalaureuseõppe üliõpilast. Meie õppejõud on pühendunud teie edule ja pakuvad täielikku professionaalset ettevalmistust. Kursuste, juhendamise, avaldamise, välitööde ja sõltumatute uuringute kaudu astuvad meie kraadiõppurid oma karjääri, et nad saaksid õpitut rakendada.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Medford

    2 The Green, Bendetson Hall, 02155, Medford

Küsimused