Keystone logo
Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

Sissejuhatus

Tufts School of Engineering

Tuftsi inseneriprogrammid seavad väljakutse akadeemiliste erialade traditsioonilistele piiridele, teadustöödele ja inseneride rollidele meie üha enam ühendatud globaalses kogukonnas. Tuftsi teadlased töötavad iga päev arendada uusi vahendeid meditsiinilise diagnoosi ja ravi parandamiseks; rohelisemad materjalid rohelisemaks tulevikuks; targad ja võimsamad arvutid; ja uuenduslikke viise, kuidas homsed insenerid harida.Magistriõppe ja doktoriõppe programmid kuues akadeemilises osakonnas, samuti MS Engineering Management, pakutakse läbi Tufts Gordoni Instituudi, anda inseneriõppe üliõpilastele õige segu spetsialiseerumise ja interdistsiplinaarse uurimise.

Akadeemikud

Tuftsi kraadiõppeprogrammid pakuvad erakordset akadeemilist kogemust, mida eristavad tihedad õppejõududevahelised koostoimed, mis aitavad teil lõpetada kraadiõppe teie karjäärile. Tufts ühendab teadustöö intensiivse õppeasutuse ressursid, mis toetavad kollegiaalset atmosfääri.Kraadiõppeprogrammid hõlmavad järgmist:

 • Doktoriprogrammid
 • Magistriõppe programmid
 • Sertifikaadi programmid

Magistrantid ja doktorandid aitavad luua ja levitada teadmisi üksikisikute ja uurimisrühmade oluliste liikmetega. Siin on teil võimalus õpetada ja juhendama mõnda kõige eredamaid üliõpilasi selles riigis, kes on õppejõudude peamised õpetaja- ja õppimispartnerid.

Asukohad

 • Medford

  200 College Ave, Medford, MA 02155, USA, 02155, Medford

  • Somerville

   200 College Ave, Medford, 02155, Somerville

   • Medford

    College Avenue, 200, 02155, Medford

    Küsimused