Keystone logo
Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Sissejuhatus

TUIASI õpilastel on juurdepääs tipptasemel tehnilistele uuringutele, kuna ülikool on üks parimaid riigis ja Ida-Euroopas. Teid ootavad suured professorid, vastavad kursused ja uued laborid.

„Gheorghe Asachi” Iaşi tehnikakõrgkoolil on Rumeenias vanim insenerihariduse traditsioon. Alates selle loomisest on TUIASI seadnud prioriteediks teadusuuringud, interdistsiplinaarse lähenemise, innovatsiooni, õpetamise ja viimase kahe aastakümne jooksul rahvusvahelistumise. TUIASI teadus-, õppe- ja tehnoloogiasiirde põhitegevuseks on olnud meie peamine eesmärk ümbritsevatele inimestele mõeldud tehnoloogia arendamisel. See eesmärk on meid pidevalt arendanud ja arendanud ülikooli. Praegu on sellel umbes 13 000 üliõpilast, 23 teadus- ja tippkeskust ning 8 uurimisrühma ja akrediteeritud teaduslaborid. TUIASI on sõlminud üle 303 Erasmuse lepingu 25 riigiga, nii et TUIASI inimestega üle kogu maailma. Ja kas teadsite, et ülikooli raamatukogu on üks maailma ilusamaid raamatukogusid, kes konkureerivad Dublini Trinity College'i raamatukogu ja Prantsusmaa Rahvusraamatukoguga?

Ülikool keskendub õpilaste haridusvajadustele, parandades pidevalt oma töövõimalusi ja õppekavasid, et rahuldada pidevalt muutuvaid nõudmisi töövaldkonnas. TUIASI on tihedad sidemed riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtjatega, suured ettevõtted, nagu Microsoft, Delphi, Continental, Amazon ja paljud teised, olid tehnikumi üliõpilased ja vilistlased lõpetavad tihti internid või töötajad.

Teaduskonnad

 • Automaatjuhtimise ja arvutitehnoloogia teaduskond
 • "Cristofor Simionescu" keemiateaduskond ja keskkonnakaitse teaduskond
 • Ehitus- ja ehitusteenuste teaduskond
 • Masinaehituse ja tööstuse juhtimise teaduskond
 • Elektroonika, telekommunikatsiooni ja infotehnoloogia teaduskond
 • Elektrotehnika teaduskond
 • Hüdrotehnoloogia, geodeesia ja keskkonnatehnika teaduskond
 • Masinaehituse teaduskond
 • Materjaliteaduse ja inseneriteaduskond
 • “GM Cantacuzino” Arhitektuuri teaduskond
 • Tööstusdisaini ja ärijuhtimise teaduskond

TUIASI tuum - selle kogukond

Ülikool on väga tihe kogukond. Õpilased, haldustöötajad ja õpetajad kohtuvad korrapäraselt ning töötavad koos ühiste projektide raames - võidusõiduautode ehitamisel või Rumeenia auto kaubamärgi taasalustamisel - ARO - ehitades huvitavaid ja lõbusaid struktuure, nagu spagetidelt või jõulupuudelt valmistatud mudelihoone koosneb erinevatest 3D-kujudest ja ühendab jõud, et konkureerida rahvusvahelistes matemaatika- ja inseneri väljakutsetes, tulevad igal aastal koju, pronksist ja hõbemedalist koju.

See koostöö laieneb ülikoolilinnakule - ülikoolis elavate õpilastega toimub iganädalane kohtumine, et parandada nende elustiili ja majutust. Õpilaste soovil on ehitatud kaks uut loengisaali, mis on varustatud kiire internetiühendusega ja avatud hilisõhtul ning kaks ööpäevaringset pesupunkti. Viimastel aastatel töötasid ülikooli töötajad intelligentsete jalgratta parkimissüsteemide kallal ja elavdasid ülikoolilinnakonnas ja selle ümbruses rohelisi piirkondi.

TUIASI - BEST, AIESEC ja üks 11 teaduskonnast on 13 üliõpilasühendust, mis on pühendunud õpilaste õiguste, koolivälise ja mitteformaalse õppe edendamisele ning loomulikult ka lõbusalt. Nendel organisatsioonidel on tihti erinevaid kultuuri- ja professionaalseid üritusi, nagu seminarid, näitused, reisid ja spordivõistlused.

Rajatised

Püüame pidevalt luua sõbralikku, mugavat ja ohutut atmosfääri, nii et TUIASI õpilastel on oma käsutuses suur valik erinevaid standardeid. Ülikoolis, mis on üks Rumeenia suurimaid ülikoolilinnakuid, leiad kaasaegsed eluruumid, taskukohaste hindadega uus kohvik, nõustamiskeskus, kus üliõpilased on teretulnud nautima uusi kogemusi isikliku arengu, professionaalsete ja vabatahtlike programmide kaudu. Ülikool, spordirajatised erihinnaga üliõpilastele ja tasuta pesupesemisteenused TUIASI õpilastele.

Raamatukogu

TUIASI Raamatukogul on TUIASI ja uurimistööde tehniline raamatukogu, TUIASI on keskraamatukogu ja kuus filiaali. See on tunnistatud maailma üheks kõige ilusamaks ja integreerib uue tehnoloogia traditsioonilisse õppesse ja teadustegevusse.

Raamatukogus on umbes miljon kogust, mis on arhiveeritud vastavalt rahvusvahelisele kataloogimis- ja indekseerimispraktikale ning toetab õpetamist ja uurimistööd mitmesugustes inseneriteaduse ja tehnoloogia, teaduse, majanduse ja õiguse valdkondades.

Majutus ja kohvik

Nagu enamik Rumeenia üliõpilasi, kes tulevad riigi erinevatest piirkondadest ja paljudest välisüliõpilastest, võiksite elada ülikoolilinnakus. Ülikooli majutus tähendab 21 dormsit "Tudor Vladimirescu" üliõpilaskampuses, kus on 8000 kohta. Samuti on olemas uus ja kaasaegne kohvik, kus saab süüa maitsvat toitu odavate hindadega.

Tervishoiuteenus

Student Health Service (Policlinica Studenţească) pakub üliõpilastele täielikku meditsiiniteenust ja see asub ülikoolilinnak. Kõigil rahvusvahelistel üliõpilastel on juurdepääs tasuta arstidele ja haiglaravile.

Linn, ülikoolilinnak ja üliõpilaste elu

Sa õpid Moldovas südames Iașis ja üks Rumeenia kõige aktiivsemaid, elujõulisi linnu. Awesome kohad, maitsev kohalik toit ja suurepärane ööelu, mis koheselt armuvad. Sa elad "Tudor Vladimirescu", 8000 üliõpilaskampus, mis on nagu väike linn linnas. Ülikoolil on teil kõik, mida vajate: söökla suure ja uskumatult odava toiduga, kaasaegne jõusaal, mänguväljakud, kohvikud, baarid, klubid, sa seda nimetad! Dorms on jalutuskäigu kaugusel ostukeskusest Iulius (kauplused, restoranid, 3D-kino jne) ning linna uusim äri- ja kaubanduskeskus Palas.

Muide, kas teadsite, et Rumeenial on Euroopas parim interneti kiirus? See on esikohal maailmas ja kümnes maailmas. Hoia ühendust sõprade ja perega ning ärge kunagi unustage Facebooki postitust, Instagrami pilti või piiksumaid ülikooli ajal.

Vaba aeg ja sport

Elu TUIASI üliõpilasena ei ole kõik töö, kursused ja uuringud. Edendame tervislike eluviiside kogemusi spordi- ja vaba aja veetmise võimaluste kaudu, pakkudes kahte kaasaegset ja täielikult varustatud jõusaali, kuut mänguvälja, fitness- ja aeroobikeskust, samuti koht, kus saab mängida jalgpalli, võrkpalli ja korvpalli.

Asukohad

 • Iași

  Bulevardul Profesor Dimitrie Mangeron 67, 700050, Iași

  Küsimused